Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בזיהוי חלקים במנוע (106) , מצורפות תמונות.

gabi911
שימו לב! השרשור הזה בן 5447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה:

בעיקרון אני שואל בגלל תופעה מציקה שיש לי באוטו, בעיקר כשהאוטו חם (טמפרטורת עבודה) אם אני מפעיל את המזגן, א. שינה נקישה חדשה מאיזור המנוע, ב.הבעיה העיקרית שבמקרים זה מנחית לי את הטורים בהפעלת מזגן, לעיתים גורם לצניחות ועליות לא יציבות של טורים, ולפעמים אף מכבה לי את האוטו.

הבנתי שזה כניראה בעיית מנוע צעדים, הבעיה שאין לי מושג איזה חלק באוטו זה, צילמתי מספר תמונות ורציתי לדעת האם בהם מדובר, (ללא כל קשר גם ביצעתי ניקוי יסודי לסעפת, אך זה לא פתר כלום)

הנה התמונות:

אשמח אם תוכלו לפרט לי את התפקידים של החלקים הנ"ל (המסומנים)

תודה!!

Photo0183.jpg

Photo0184.jpg

Photo0185.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MANIFOLD ABSOLUTE PRESSURE - MAP - חיישן המודד את הלחץ הברומטרי (סביבתי) השורר בסעפת היניקה. לפי חיישן זה, יודע מחשב הניהול להעריך אם יש די אוויר לפעולתו התקינה, ואם לאו, או אם יש לחץ גבוה מדי, הוא מעשיר או מוריד את יחס התערובת בהתאמה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1: בהדלקת המזגן, מדחס נותן נקישה בלי קשר לנסיעה או סרק

2: לגביי נפילת טורים, הוא מצניח את הטורים בכל מצב, אבל זה מורגש בעיקר בסרק כי זה גורם למנוע לרעוד/להיכבות

לעיתים המחוג פשוט עולה ויורד בין 800 סל"ד ל-1000 סל"ד עולה ויורד , עולה ויורד... וממשיך

אם אני נותן גז ומעלה טורים ל-2000 ואני עוזב גז הוא יורד בהדרגה עד 1000 ושוב צונח ל-900 ועולה חזרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

למה להטעות אם לא יודעים

4 זה חיישן מצב מצערת,מנוע הצעדים בדגם שלך יושב מתחת לסעפת היניקה ומתחברים אליו 2 צינורות ומחבר חשמלי 1

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...