Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה-הבדלים בין שנתונים

archimedes
שימו לב! השרשור הזה בן 5452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני זקוק לעזרה בנושא ההבדלים של הרכב בין השנתונים2005-2006-2007 בכל הקשור למנוע גיר (צריכת דלק) ואבזור כללי ובכלל אם יש הבדלים בין השנים. בכל השנים אני מדבר על גרסת 1.9 אוטו'.

דבר נוסף-האם 100 אלף ק"מ לרכב שנת 2007 זה הרבה לרכבים האלו?

מאיזה ק"מ מתחילות הבעיות...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות מתחילות שהרכב לא היה מטופל כמו שצריך ו/או נהגו בו בפראות.

אין קילומטרז' ספציפי שבו יש בעיות.

היר האוטומטי הוא הנק' הכי רגישה, אבל הוא גם לא כזה נורא, לא ידועות לי על בעיות מנוע, טורבואים שהוחלפו אצלנו באוקטביות היו סביב ה-200-250 ק"מ (כנ"ל גירים).

זה ממש בממוצע, ויש כאלו שסחבו גם 350-400 עם הכל מקורי.

100 ק"מ לשנת 2007 זה יוצא יותר מ-50K ק"מ בשנה.

זה הרבה.

מצד שני תזכור שלפחות מ-40 בשנה לא משתלם לקנות דיזל, ולכן נדיר למצוא דיזל עם קילומטרז' נמוך מאוד.

אני לא חושב שיש הבדל רציני בין השנים, הייתה תקופה שנתנו מגנזיום מתנה לכולם, אבל לא הרבה יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל השנתונים האלו זה אותו הגיר? מאיזה שנה זה DSG?

ולמה החישוב של 40 אלף בשנה? עשיתי חישוב (אולי לא טוב???:shock:) שיצא לי שגם מ25 אלף זה כבר שווה.

(קורולה שעושה אחד ל10 לעומת אוקטביה שעושה 1 ל18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DSG יש מהדגם החדש (2006) הדגמים הישנים (TOUR) הם לא עם DSG

מאחר שדגמי 2007 עלו על הכביש כבר החל ממאי 2006, 100000 ק"מ ל-2007 זה בתוך הממוצע לרכב דיזל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...