Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה מוזרה|האוטו לא מתכבה- קליאו B

asafoliel
שימו לב! השרשור הזה בן 5416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרה לי היום משהו ממש מוזר.. אני מדליק את האוטו הוא מותנע והכל..

עכשיו כשבאתי לכבות אותו הוצאתי את המפתח מהסוויץ' אבל האוטו נשאר דלוק..!

חשבתי שאני חולם

הכנסתי שוב פעם אני מסובב אותו עד הסוף מוציא את המפתח והאוטו מותנע!

יש לי רנו קליאו B ידני והדרך היחידה שהלחתי לסגור את האוטו זה זריקת קלאץ בהילוך

אבל שוב כל הנורות והכל נשארו דלוקים

באתי לבדוק מקודם אם זה היה משהו מקרי .. התנעתי שוב אבל המצבר כנראה נגמר..וזה הגיוני בגלל שהאוטו לא באמת כבוי האורות והכל דלוקים

יש למישהו מושג מזאת הבעיה המוזרה הזאת? איך מטפלים בה וכמה זה אמור לעלות?!?!

תודה רבה לכל מי שיעזור לי להבין מזה לעזאזל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה במנעול סוויץ ההתנעה , והמפתח לא מנתק את מעגל זרם החשמל למנוע ולשאר הצרכנים .

אפשר שהבעיה במנגנון המכני חשמלי הצמוד לאזור מתג מפתח ההצתה .

אפשרי שכעת יש נתק במנגנון ולכן אינך יכול להניע , או שהרכב באמת נשאר עם מערכת חשמל פעילה , ולכן נגמר המצבר .

- הטוב ביותר התקשר לשרותי גרירה שיש לך בביטוח , או התייעץ עם אנשים המבינים בנושא .

אם יש לך קצת ידע -

נסה לרסס קצת חומר משמן למנעולים לתוך הסוויץ , ולהכניס את המפתח ולשחק קצת בזהירות .

אם עדיין לא מניע - נסה לחבר עם כבלים מצבר של רכב אחר ולהניע :idea: להקפיד לחבר נכון + ל + המצבר של הרכב השני

וכנ"ל ה (-) אצלך ל (-) של הרכב השני , ונסה להניע .

גם אם הסתדר , יש בעיה במנגנון , והתקלה תחזור , גש למוסך או מנעולן המתקין מפתחות ומנגנונים ,לסידור הבעיה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהבורר החשמלי התנתק מהסויץ' ובמצב הזה לא תוכל לעשות כלום עם המפתח, צריך לפרק את הכיסוי של הסוויץ' ולבדוק

מה קרה עדיף שבעל מקצועה יעשה את זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד שיתכן שמתג ההצתה אינו תקין אבל יתכן שיש איזה קצר חשמלי בין חוטים או מכלל כלשהוא שגורמים לתופעה ולאא כל קשר למתג ההצתה.

אחת הנקודות האפשריות לכך הנו מתג איתותי החרום (שמפעיל את 4 האיתותים ביחד) וזאת כי בו יש גם זרם קבוע מהמצבר וגם זרם לאחר מתג הצתה ואם המתג הזה פגום פנימית אז הוא מקצר בין 2 החוטים.

נסה להפעיל את איתותי החרום וראה אם אז אתה מצליח לדומם המנוע.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת לאחרונה איזושהי דיבורית או מערכת באוטו?

התקנות בארץ גם יכולות לגרום לתקלות כאלו

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...