Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על אלפא 145 שנת 95

Sameer_tuning
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

אז כמו בכותרת, היום תפסה את עיניי אלפא 145 שנת 95 עם שלט למכירה.

הרכב יד 7, 1600סמ"ק, ידנית, הספידומטר שלה נושק ל 200K, צבע בורדו נראה כמו חדש, ג'נטים וגג נפתח.

סך הכל התרשמתי מהמראה החיצוני שלה והיא נראית שמורה. אחרי שיחה קצרה עם הבעלים, הוא רוצה עליה 10K.

יש לציין שעוד חודשיים האוטו צריך לעבור טסט.

אז בקיצור, מבקש את דעתכם על הרכב, מבחינת אמינות שלו, צריכת דלק, ביצועים שלו. אלה שלושת הדברים שחשובים לי בעיקר.

מה שבעיקרון מדאיג אותי, הוא זמינות החלקים לרכב. אז הייתי מעוניין גם בחוות דעת בנושא הזה גם.

תודה מראש.

סמיר.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתעלה את השאלות שלך בפורום של מועדון אלפא רומאו www.iaroc.org.il שם יש יותר אנשים שמכירים את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

amiger סליחה - ובפורום הזה, אין אנשים שיכולים להשיב?

אני מאמין שכן, ושזה יעניין גם אחרים, כאן בקארזפורום.

מצטרף לבקשת פותח השרשור. גם אני ראיתי אחת אדומה (בגבעתיים) למכירה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט מבנה המרכב, הרכב זהה לחלוטין ל-146, כך שכך מידע שתמצא על 146 רלבנטי גם ל-145.

מעבר לכך, אני מכיר אחת שאמורה להיות די שמורה למכירה. צור איתי קשר בפרטי אם תהיה מעוניין בפרטים נוספים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נראה סביר על פניו.

חלקים מכאניים אין בעיה להשיג, חלקים קוסמטיים יותר (מעט רכבים בפירוקיות. אין בעיה להזמין, אבל עולה יותר).

צריכת דלק: תנוע סביב ה-10 ק"מ/ל' משולב (ירד לכיון ה-9 בעיר ויעלה לכיוון ה-11 בחוץ).

ביצועים: לא להיט מהמקום (11 שנ' 0-100) אבל תאוצות הביניים טובות בשל גיר קצר. התנהגות כביש טובה וצפויה (יציאה וחזרה מהחלקה פרוגרסיביות מאד, אין שבירה חדה של מגבלות האחיזה). בלמים חלשים ודורשים החלפה תכופה (לעתים גם החלפת רפידות כל טיפול - 20K ק"מ).

באקזמפלר הספציפי תבדוק האם שופצו ראשים, בד"כ זה קורה בין 120K ל-200K ק"מ. אם לא שופצו, זה צריך להתבטא במחיר.

האמינות בסה"כ לא חריגה אם הרכב טופל כראוי - שמן איכותי, נוזל קירור איכותי, טיפולים בזמן וכמה שפחות קומבינות חשמליות. הזנחה בכל אחד מאלה יכולה לעלות ביוקר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב קיים גם עם מנוע 1750 סמ"ק? (כ"אורגינלי").

אם כן - האם יש הצדקה מובהקת לדעתכם להעדיף אותו על ה- 1.6 ?

(סליחה על ההתעלקות על השרשור)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

amiger סליחה - ובפורום הזה, אין אנשים שיכולים להשיב?

אני מאמין שכן, ושזה יעניין גם אחרים, כאן בקארזפורום.

מצטרף לבקשת פותח השרשור. גם אני ראיתי אחת אדומה (בגבעתיים) למכירה.

פשוט אף אחד לא התייחס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1750 היה בתצורת 4 צילינדרים בטור, לא בבוקסר.

בבוקסר הנפח הוא 1712.

וכן, ה-145/6 הגיעו גם עם מנוע 1712 16V. יש הצדקה בהשקעה הנוספת, ולא רק בגלל המנוע החזק יותר, אלא גם בזכות התוספות שמסביב (בעיקר בבלמים: ארבעה מעצורי דיסק ו-ABS, וכן גם חישוקי סגסוגת מקוריים ונאים).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל מי שניסה לעזור וסיפק תשובות :) .

אז ככה, היום דיברתי עם הבעלים שוב ובדקתי את האוטו לעומק עם עוד חבר. האוטו בסך הכל עם מנוע חדש ועם שטר מכר ומאושר ברישיון. יש טסט לחודשיים. אז אני לא ממש יודע מה יהיו ההשלכות לכך וכמה צריך להשקיע בטסט.

מצד שני, הצלחתי להוריד עוד אלפייה מהמחיר וכרגע אנחנו עומדים על 9K.

האוטו בסך בכל חמוד מאוד ומאוד מוצא חן בעיניי, אז אני מאמין שמחר אני לוקח אותו לבדיקה ונראה מה יהיה הלאה :)

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מתעלק על השרשור.

פתחתי נושא במועדון אלפא ובנתיים 0 תגובות וכאן אני רואה קצת יותר פעילות (הקישור לנושא: http://iaroc.org.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6593 )

אלעד כבר ענה על אחת מהשאלות שלי לגבי ה 1.7 (סרן דיסק אחורי ו ABS)

עכשיו לשאר: האם ב 1.7 מקורית חייב להיות סאן רוף? במה עוד שונה ה 1.7 מ 1.6? האם כשנאמר פה בלמים חלשים הכוונה רק ל 1.6? והאם ב 1.6 זה דיסק לא מאוורר לעומת 16V שהוא כן מאוורר?

משולשים אותו סיפור של ה 33? ז''א שאינך יכול להחליף אותם אלה רק את הבושינג (שהופך את זה כבר ליקר)? והאם אותו סיפור עם הבולמים שמבחינת עלות של מקורי עדיף כבר להביא קוני או מונרו?

ההתלבטות שלי או ה 145 (שעוד לא בדקתי ויש אחת על הכוונת לעוד שבוע שאחזור מחו''ל או התמה שכבר נבדקה).

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאנרוף הוצע בתוספת תשלום. ב-1.6 זה אכן דיסק לא מאוורר.

לגבי שאר השאלות: באמת שאינני יודע לענות לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר למצא אלפא 145 1700 עם מנוע בוקסר ובמצב ראוי בתקציב שהבחור ציין שם - 10K. בנוסף - ועם כל הכבור ל146, ה145 היא רכב משמעותית יפה יותר, מעוצב יותר ונהנה מפרופורציות נכונות יותר (לטעמי, כמובן) ובכל מקרה, אני מאוד אהבתי את ה145 (הנסיון שלי - מנוע בוקסר 1700 מרובה שסתומים) האוטו מתנהג למופת, מאוד מגיב ומהנה לנהיגה, והמנוע נושם היטב בכל סל"ד ומאוד REV HAPPY, וזה בנוסף צליל המשכר שהוא יודע להפיק...

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...