Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HONDA CRV - מומלצת?

gmb
שימו לב! השרשור הזה בן 7413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו

מה אתם חושבים על הרכב? למישהו יש ניסיון איתו ויכול לשפוך קצת על טיבו או חסרונותיו?

זה קצת דחוף, אז למי שקורא וחושב על לענות אחר-כך/מחר/כשיבוא/כשייצא.... עדיף עוד היום...

בתודה מראש

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יפון עירוני עם יכולת שטח לוקה בחסר

כמו שאמרו כבר בעבר אם אתה לא צריך\רוצה לרדת לשטח עדיף פרייבט

אם אתה רוצה לרדת לשטח אתה תהיה די מוגבל עם היכולת שלו ועדיף ללכת על משהו אחר עם יכולות שטח עדיפות

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תלוי על איזה CRV אתה מדבר - זה שלפני שינוי הדגם? או החדש? כך או כך, המדובר במיני-ואן (לא ג'יפ!) נחמד, עם יכולות שטח מוגבלות מאוד. בסה"כ-רכב טוב ואמין לנסיעה בכביש, לא מיועד באמת לשטח.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ רכב שעושה את העבודה בצורה ראויה.

שמירת הערך מצוינת !!! (אני מדבר על הדגם הקודם מ- 97')

חולות ים ושבילים - אין בעיה. מעבר לזה - צריך ג'יפ של ממש.

מבחינת נסיעה על הכביש - התנהגות יפה מאוד יחסית לגודל ולמשקל, המנוע מרגיש חזק והתאוצות לא רעות בכלל.

שוב, כפי שנאמר, תלוי בצרכים שלך. אם הדרישות הן מינימליות בשטח אזי הרכב מומלץ מאוד (אם כי ניתן לשקול גם ראב 4 שמתנהגת טוב יותר בשטח).

מקווה שסייעתי... :shock:

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אם לא יורדים לשטח אז למה לקנות ג'יפון אבל זה כבר החלטה שלך .הוא מרגיש מאוד נעים ונוח בכביש ומרגיש הרבה יותר "אוטו" מראב 4 ,מנוע חזק.יכול לשמש כרכב משפחתי נחמד מאוד.

אם מאוד רוצים אפשר לצאת לשטח קליל ,בקיצור אני ממליץ :lol:

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדגם המדובר פה...

ולהלן הוא גם ברמה 3 (CLASS 3) אם זה משנה משהו..

מישהו יודע בכלל מה ההבדלים בין כל ה CLASSים האלה?

אין לי כל כך מושג אם זה לפני שינוי הדגם, אחרי, באמצע... אף פעם לא חשבתי שלבסוף נחשוב על קנייה בכיוון הג'יפונים האלה..

אבל חבר טוב שלנו מוכר... וחבל לפספס הזדמנות של שנת 2000 עם 27-28 אלף קילומטר... אז חשבנו :)

ועכשיו ברצינות... כולם טוענים שהוא לא רע בכלל? הוא בכלל יספיק לטיולים קצרים בשטחים קלים-בינוניים?

יש איזהשהם טענות על המנוע/גיר/ביצועיים באופן כללי/דיפרנצאלים/מרחב/אבזור וכולי?

מחר אני לוקח אותו כנראה לבדיקה... נראה איך יצא ואם בכלל הרכב ימצא חן בעיניי (חיפשתי רכב ספורטיבי... אבל לוקח ג'יפון... לכו תבינו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אם לא יורדים לשטח אז למה לקנות ג'יפון אבל זה כבר החלטה שלך .הוא מרגיש מאוד נעים ונוח בכביש ומרגיש הרבה יותר "אוטו" מראב 4 ,מנוע חזק.יכול לשמש כרכב משפחתי נחמד מאוד.

אם מאוד רוצים אפשר לצאת לשטח קליל ,בקיצור אני ממליץ :lol:

אני גם התלבטתי על (אם כבר הולכים על ג'יפון אז כבר ללכת חזק) סוזוקי ג'ימני או ויטרה...

עדיף/לא ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם רכבים מצוינים אבל אל תצפה מהם לביצועי כביש .הג'מני צפוף וקופצני אבל תותח בשטח .הגרנד ויטארה יותר מתורבת ובסדר אבל לא יותר מזה בשטח.

עם ההונדה תוכל לטייל בשטח קל לא כל כך בבינוני .החיסרון הבולט שלו בשטח חוץ משלדה ,הילוך כוח וכו' הוא שלא ניתן לשלב 4X4 אלה הוא בעצמו מעביר כוח לגלגלים אחוריים כאשר מרגיש החלקה .

סה"כ זה רכב נחמד ונשמע באמת בהזדמנות אבל לבחור צעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם רכבים מצוינים אבל אל תצפה מהם לביצועי כביש .הג'מני צפוף וקופצני אבל תותח בשטח .הגרנד ויטארה יותר מתורבת ובסדר אבל לא יותר מזה בשטח.

עם ההונדה תוכל לטייל בשטח קל לא כל כך בבינוני .החיסרון הבולט שלו בשטח חוץ משלדה ,הילוך כוח וכו' הוא שלא ניתן לשלב 4X4 אלה הוא בעצמו מעביר כוח לגלגלים אחוריים כאשר מרגיש החלקה .

סה"כ זה רכב נחמד ונשמע באמת בהזדמנות אבל לבחור צעיר?

אז לאיזה בחור? מבוגר? :)

החיסרון שלו בהילוך כוח באמת תמוה... ככה מגיעים כל הדגמים או שזהו פיצ'ר (feature) ישראלי? ההנעה היא כפולה קבועה? או משתנה קבועה? (והאם משתנה, האם ההנעה ההתחלתית אחורית/קדמית?)

אז בשורה התחתונה היית ממליץ על ההונדה כבחירה, גם אם אני אולי אולי אולי אטייל מעט בבוץ של החורף (שטחים קלים כמובן) או סתם טיולי שבת עם החבר'ה/משפוחה?

הניסיון היחידי שלי עם רגבי שטח זה שנתיים כמעט על האמר... הייתי אחד השפיצים בנהיגת שטח... נהיגה מבצעית וכולי סיימתי בהצטיינות (למרות שלא באתי מרקע של שטח כלל וכלל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנעה שלו בדרך כלל קדמית ,ברגע שהוא מזהה החלקה הוא מעביר כוח לגלגלים אחוריים.

.הילוך כוח אין לרוב הג'יפונים העירוניים זה לא FEATURE ישראלי ,היצרנים מניחים שלרוב לקוחות פוטנציאלים אין צורך בו וזה סתם מייקר ומכביד את הרכב.אפשר לטייל איתו בשטח קל יש נדמה לי אפילו מועדון שמארגן היבואן והם יוצאים לטיולים

שוב הרכב נעים לנהיגה ודי זריז .כמובן לא מכונית ספורט.נהגתי בו כחצי שנה בארה"ב ואני פוגש מדי פעם CRV בשבילי הארץ סהכ רכב מומלץ לפי דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...