Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ אפסולוט לאוודי A3 1.8T

שימו לב! השרשור הזה בן 5482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ברשותי אוודי A3 1.8 טורבו 180 כ"ס טיפטרוניק, לפי האתר של E&A אם אני ישים צ'יפ אפסולוט ההספק יעלה ל210 כ"ס אבל מכיוון שהם סגורים ויש לי זמן לחכות עד יום ראשון רציתי לדעת אולי מישהו יוכל לתת לי הערכת מחיר לכל הסיפור?

נבו.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה רבה, המחיר הזה כולל העבודה והכל נכון?

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההספק הוא פחות או יותר נכון, ואתה תרגיש הבדל ממש משמעותי עם הצ'יפ.

אז מראש אני אומר, מאד מומלץ.

לגבי המחיר, כמו שאמרו לך בין 2-3K

אם אני לא טועה נוטה יותר לכיוון ה2.

Flash Red VW Corrado 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את הREVO STAGE 2 שהוא מצויין לפי האתר שלהם מעל ל212 כ''ס.

והאם המחירים של הצ'יפים זהים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את האפשרות גם בפיטסטופ לפני שאתה סופר להם כסף

המחיר שם פחות בחצי ממה שהבנתי

צ'יפים לרכבי VAG מומלץ מאד לעשות בE&A, יש להם הרבה יותר ניסיון עם המנועים האלה.

חוץ מזה, מניסיון ממש גרוע של חברים, לא שווה להתעסק איתם, צ'יפים וזהו.

Flash Red VW Corrado 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר יחזיק, השאלה כמה אתה מתעלל באוטו... אם אתה לוחץ כל יום כל היום, הוא לא יעמוד בזה.

אם אתה לוחץ פעם ב... ואז הוא יחזיק קצת יותר. צריך רק להיות עם יד על הדופק, למרות שראיתי A3 טיפטרוניק כבר נוסעת שנה וקצת עם צ'יפ ולא מתפרק לה כלום, והנהג לא עדין כלכך. אם אתה רוצה להיות בטוח גם לאיאנדאיי ותשאל אם הם התקינו כבר על טיפטרוניק ואיך היא מתפקדת,ואם הם שמעו על נזקים שגרם הצ'יפ.

לגבי E&A או פיטסטופ - איאנדאיי מתקינים לך צ'יפ ופילטר אוויר. הצ'יפ הוא המקורי של אפסולוט עם גרסה הכי עדכנית. מאות וואגים כבר התקינו את הצ'יפים שלהם,ומלבד כמה יוצאים מן הכלל, הרוב מאד מרוצים.

פיטסטופ - יש להם את הצ'יפ של אפסולוט(לפחות לפי השמועה - או שזה לא אפסולוט...) ויש להם גם REVO.המחיר נמוך מאיאנדיי אבל לא כולל פילטר, ואני גם לא מכיר הרבה וואגים שעשו אצלם את הצ'יפ.

בסופו של דבר, הצ'יפ ישפר את האוטו פלאים, ושווה להתקין אותו.מקסימום אפשר להוריד ולחזור לניהול מנוע המקורי, במידה ורואים שהוא עושה בעיות.

רק תדאג להגיע עם מיכל דלק מלא בדלק 98 נורמלי(בתקווה שגם ככה זה מה שאתה מתדלק...).התוצאות של הצ'יפ שונות מאד עם דלק נורמלי או דלק 95 או סוג ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E&a לפי דעתי לא מומלץ בכלל

ידחפו לך פילטר פורק כי יגידו לך "עכשיו זה לא יחזיק גדישה"ואז הוא יגיד חייב אינלט שתיהי נשימה יותר טובה

ולבסוף הוא יביא לך את הצנרת מבחינת כל המובנים

גש לפיטסטופ אחלה של מחיר ויחס מצווין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתקין צ'יפ על רכב עם גיר טיפטרוניק.

הגיר הזה לא יכול לעמוד בעומסים גדולים ובמידה שנדרשת החלפה שלו מדובר על כמה עשרות אלפי שקלים לגיר חדש (אאל"ט משהו באיזור ה20K).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...