Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת וידאו של סמסונג - מישהו מכיר?

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 5532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העניין הוא כזה. ה HI8 הישנה שלי, ילידת 1996 כבר מזדקנת שלא בכבוד.

אני חייב להחליף מצלמה. אני מחפש רק מצלמה עם קלטות (ואל תנסו לשכנע אותי אחרת)

האופציות הן:

1. דגם 330 של פנסוניק, 3CCD יצור כלאיים. מצד אחד די איכותית, מצד שני לא זולה, לא HD ודי גדולה פיזית.

יש לה כניסת DV

2. מצלמות HDV של סוני שמחירן גבוהה ואני לא ממש צריך מצלמת HD ודי חבל לי על הכסף.

3. מצלמות זולות של סוני ( 52 ו 62) שמחירן לא ממש זול ויש עליהן ביקורות לא ממש טובות. רק ה 62 עם כניסת DV.

4. מצלמות DV של סמסונג. (דגמים 385 ו 375) מחירן סביר מאוד. יש בהן את כל מה שצלם כמוני צריך. הן קטנות פיזית (340 גרם) וגם..כניסת DV ושלוש שנות אחריות. השאלה היא איך האיכות שלהן? לא הצלחתי למצוא חומר באינטרנט.

אם למישהו יש נסיון (מבוסס בבקשה) או רעיון טוב דגם אחר, אשמח לשמוע.

אבי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דגם ישן יותר של סוני (47) ורק מלים טובות על איכות הצילום (ללא דחיסה במיני DV) ונוחות המצלמה. לא מכיר אחרות, אבל סוני זה בעייני "ללכת על בטוח".

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את פנסוניק מדגם 330 - מצלמה מצויינת, איכות טובה.

ההבדל בין סמסונגים שרשמת לבין הפנסוניק הוא בסביבות 300- 400 ש"ח.

לדעתי, לא שווה לחסוך על איכות (במיוחד מי שלא מחליף מצלמות בתדירות גבוהה כמוך).

כל מצלמה שהיא HIGH DEFINITION תהיה יותר יקרה מפנסוניק 330. הזולה ביותר היא JVC (כמובן, לא מיני DV).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל במחיר הוא כמעט 1000 ש"ח וגם ה330 גדולה וכבדה ביחס לסמסונג. אני יודע שה 330 טובה (וגם יש לי נסיון עם ה 500) השאלה עד כמה הסמסונג טובה?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמסונג גימיק.

חבל לבזבז עליה מילים.

הפנסוניק לא גדולה - בטח ובטח אם אתה משווה אותה לHI8 שלך:-).

אם יש לך את ה 500 אתה לא צריך לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 500 היא בעבודה. טובה, גדולה אבל לא מדהימה.

ה 330 קצת פחות טובה במחיר שפוי אבל עדיין גדולה.

ראיתי היום את הסמסונג ולא נפלתי

אופציה נוספת פנסוניק NVGS90 יותר קטנה מהסמסונג, מחיר שפוי, זום מדהים של X42 אבל אין כניסת DV

אני עדיין מתלבט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת פנסוניק NVGS90 יותר קטנה מהסמסונג, מחיר שפוי, זום מדהים של X42 אבל אין כניסת DV

אני עדיין מתלבט

ואין 3CCD - זה מה שעושה את ההבדל באיכות התמונה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו להגיד למישהו שרוצה לקנות פיאט שזה לא מרצדס...

אני יודע שאין לה 3CCD אבל היא שוקלת חצי ועולה חצי...ומה לעשות לא כולם נוסעים במרצדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה כמו להשוות את שברולט AVEO עם מאזדה 3. :lol:

מבחינת הדרישות שלך מהמצלמה (HD, קטנה, קלה, מיני DV)

מרצדס: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=471890

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 330 אולי לא מרצדס אבל לפחות BMW.

הקנון פחות מומלצת ממה שקראתי.

אני סגור על הפנסוניק 90 יש לה זום X42 אופטי (שזה חסר תקדים).

מיצב איכותי משקל וגודל ננסי ו...כניסת DV לדגמים שמיובאים ע"י יורוקם (באופן מפתיע לדגמים שנמכרים באירופה אין כניסת DV)

שבוע הבא...ביקורת על המצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשברתי. קניתי את הפנסוניק 330 עם 3 CCD ובמחיר כפול ממה שהתכוונתי להוציא.

אבל מה לעשות על איכות צריך לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, תהנה ותצלם איתה את הרגעים החשובים ב 13 השנים הבאות, לפחות :mm_yeah:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, תהנה ותצלם איתה את הרגעים החשובים ב 13 השנים הבאות, לפחות :mm_yeah:.

תודה

ועכשיו לביקורת:

היתה ברשותי כמה ימים ה NV-GS90 ואני חייב כמה מילים בשיבחה.

קודם כל גודל, אופטימלי קטן ונוח.

אח"כ זום 42 אופטי. אין עוד מצלמות עם זום כזה. (ב 330 רק זום 10 להשוואה)

יש לו כמה יתרונות על ה NV-GS330

1. לא חייבים לעבוד עם הספק כשרוצים להשתמש בUSB או ב DV (ב-330 הם מאחורי הסוללה וחיבים לפרק אותה)

2. כפתור ה MANUAL ב 330 במיקום לא נוח (כשרוצים במהלך הצילום לעבור למוד ידני צריך ממש להתאמץ למצוא אותו) ב-90 המיקום מצויין וגם במקום בורר יש לחיץ, שהרבה פחות "מרעיד" את המצלמה בזמן הצילום.

3. יש תאורה פנימית לצילומי חושך.

4. מגן העדשה מובנה במצלמה ולא "מתדלדל" כמו ב330 על חוט חיצוני.

לNV-GS90 כמה חסרונות.

1. בתוך הבית לא הצלחתי להגיע לWB מושלם. זה ממש דרש ממני לעשות WB ידני לפני כל צילום ע"מ לקבל לבן נורמלי.

2. הפרדת הצבעים והמעברים בבהירות בינוניים.

3. אין שלט רחוק (מאוד נוח להקרנות בבית).

4. ב330 אפשר לעשות DV steaming דרך ה USB שזה פייצר חזק מאוד (אבל רק בכיוון של ה DV OUT).

למי שיש עין מאוד חדה או שהתרגל כמוני לתמונה של CCD3 האיכות מפריעה התמונה של הNV-GS330 מדהימה.

לדעתי לרוב הצלמים הבייתים שמחפשים מצלמה זולה, קטנה, נוחה ולא מחפשים איכות "מדהימה" ה NV-GS90 היא מצלמה מצויינת, מלאה בפיצרים, במחיר שווה לכל נפש. עם 3 שנות אחריות של יורוקום וכניסת DV היא בהחלט אופציה ראוייה.

לחולי נפש כמוני אין מנוס מרכישת מצלמה עם 3CCD עם מחיר כפול היא לא מתאימה לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 330 אולי לא מרצדס אבל לפחות BMW.

לא הייתי ניסחף על BMW. מיילא היית קורא למצלמה הזאת מזדה 2. אבל BMW זה כבר מוגזם. אם כבר אתה רוצה להשוות מצלמות עם מכוניות, אתה יכול לקרוא למצלמה שבתמונה BMW של מצלמות:

image.php?productid=1000217

נשברתי. קניתי את הפנסוניק 330 עם 3 CCD ובמחיר כפול ממה שהתכוונתי להוציא.

אבל מה לעשות על איכות צריך לשלם.

3CCD זה תמיד עדיף על CCD בודד מבחינת חדות וצבעים. ללא ספק, מבין מצלמות שהוזכרו כאן בשרשור, אני חושב שעשית בחירה טובה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...