Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט סיויק 5D

barz25
שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שהשוק שלה יהיה חלש יותר משל גרסת הסדאן.

אני לא יודע אם היא ביטוחותית, אבל היא בהחלט בטיחותית במידה סבירה - 4 כוכבי ריסוק ב-NCAP, שש כריות אוויר, בקרת יציבות.

אחזקה לעומת A4? ככל הנראה נמוכה יותר. A4 היא מקטגוריה אחת למעלה (ויותר יוקרתית).

הרכב קצת מאכזב - נראה אמנם מצוין, אבל נוסע סביר בלבד. עם זאת, הבנתי שיש הוזלה גדולה במחיר שלו, ואז אולי הוא משתלם יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי דווקא חוקר לכיוון יד שניה,ועדיין גם אם תחליט ללכת על חדש מהחברה הייתי פוזל לכיוון וולוו C30,בטיחותי,מרשימה,יוקרתית,אקסלוסיבית,כיד שניה תוציא אותה במחיר טוב יותר ותפסיד פחות את איבוד הערך של רכב חדש.

אם אתה זקוק למשהו יותר פרקטי ישנה גם הS40 החדשה שהיא נאה מאוד,בטיחותית ויוקרתית למרות פלטפורמה משותפת עם מאזדה 3 ופוקוס העממיות.

מה תקציבך ומה הם צרכייך?

תן אינפורמציה ונוכל להתמקד קצת יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר מוכרים את הדגם 2009 אחרי מתיחת פנים ועם גיר אוטומטי (לא רובוט). לכן לא מדובר בחיסול המלאי. קראתי עליה ביקורת מאוד טובה (דגם אוטומטי) http://www.civinfo.com/forum/2009-civic/20456-2009-honda-civic-road-test.html

המחיר ירד ל139900 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תודה רבה על התגובות

אני צריך אוטו ביטחותי, שנראה טוב,עם שוק,כח לא יזיק.מרשים

עלויות של חלקים זולים.

יש לי עסקה לעשות.A4 תמורת הסיויק ולהוסיף 35000 ש"ח

האם שווה?

בברכה

בר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A4 קוואטרו 3.2 ל' 2008 עם אבזור מלא ועוד 35000 שקלים כנגד הסיוויק? לא שווה!

A4 בנפח 1.6 ל' שנת 1999 בלי סאנרוף ועוד 35000 שקלים כנגד הסיוויק? שווה בטירוף!

:-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, אם כך בדוק את מחירונה המשוקלל של ה-A4 שלך, הוסף 35000 שקלים (בהנחה ותקבל מחירון על האוטו) ובדוק אם משתלם עבורך לבצע את ההחלפה מבחינה כלכלית.

משאר הבחינות - הסיוויק אמנם חדשה מהמכונית שלך, על כל המשתמע מכך, אך היא גם מ"קלאס" אחד למטה מבחינת איכות ותחושה. אם העיצוב המיוחד שלה מפצה על כך עבורך, לך על זה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מבחינת רמת גימור וגודל הרכב זה ההבדל היחיד, ניראה לי שהסיוויק עדיפה, גם יש לה לוק ספורטיבי במיוחד ל5 דלתות,

נסיעה קלה מאוד הרגשה שהאוטו מאוד קל על הכביש, מחזיקה מחירון בהשוואה לאודי, רכב בעל שוק.

ומתוך ניסיון לא בדגם הנ"ל אבל בכללי. הונדה שמטופלת בזמן ומכל הלב בלי להזניח את האוטו. עובדת מצוין בכמעט כמעט 0 תקלות.

לעומת המתחרות בקטגוריה שלה

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...