Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריפוד-גופיות לרכבי MAZDA 3

lbass
שימו לב! השרשור הזה בן 5615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי רכב מאזדה 3

אני רוצה לקנות ריפוד-גופיות למושבים

אני חשבתי על סקאי,דמוי עור שחור או לבן

אשמח לקישורים תודה לכולם

audi A3 1.8T

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי קישורים, אבל ראיתי לנכון להסב את תשומת ליבך לנושא חשוב.

במידה וברכבך קיימות כריות אויר בצד הכיסאות עליך לוודא כי הריפודים/גופיות מתאימות.

אחרת אתה עלול לסכן את הנוסעים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר

אתה ממש אבל ממש לא מצחיק

במקום לעזור אתה עושה צחוק

אז הצעה שלי אם אין לכם משהו חכם להגיד עדיף שתשתוק

"סייג לחוכמת שתיקה"

audi A3 1.8T

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:twisted: יש מכות יש מכות יאללה בלאגן...

ועכשיו ברצינות, מומלץ לבדוק את מה שאמר המגיב הראשון

Uno Turbo כתב: לא יודע, לשמוע גבר אומר: אוטו קטו ואדום, עושה לי קצת צמרמורת :smile:. alexk כתב: כשאתה אומר צמרמורת אתה מתכוון לרטט במקומות מסוימים בגוף? כי אם כן, יש פורומים אחרים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגופיות הן דווקא אלה שכן מותאמות לכריות אוויר בצד המושב.

כדי ליהיות בטוח תראה שרשום על האריזה שלהם שמותאמים ל כריות אוויר צד, בדר"כ ריפודים של HR מותאמים כמעט כולם.

ואם וכאשר מצאת כאלה, כאשר אתה מתקין אותך תבדוק שהגומיה שמחזיקה את הגופיות על מושב, לא יושבת על המקום שהכרית אוויר נפתחת , אלה מעליה.

לגבי הדמוי עור, לא הייתי ממליץ לך, בחורף זה יהיה ממש קר, בקיץ יהיה חם מידי לשבת עליהם וגם תזיע עליהם הרבה יותר מריפוד רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איזה קישורים אתה מחפש?

כיסוי למושבים זה אחד מהדברים שאי אפשר לקנות היום ברשת. גש לחנויות אביזרי הרכב הקרובות לביתך ובדוק מה יש במלאי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגופיות הן דווקא אלה שכן מותאמות לכריות אוויר בצד המושב.

כדי ליהיות בטוח תראה שרשום על האריזה שלהם שמותאמים ל כריות אוויר צד, בדר"כ ריפודים של HR מותאמים כמעט כולם.

אין גופיות\כיסויי מושבים שמותאמים למושב עם כרית אוויר. יש רק גופיות\כיסויי מושבים שהיצרן שלהם אומר שהם מותאמים למושב עם כריות אוויר.

זה לא אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באוטו בדקתי והגופיות לא יכולות להשפיע על פתיחת הכרית כי היא פשוט לא מכסה שום חלק בצד של המושב, מלבד הגומיה הקטנה שמחזיקה את הריפוד מאוחרי הכסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות משהו נחמד אך יקר, על מאזדה 6 - כיסוי של הדר רוזן דגם בופאלו או משהו כזה.

ולכל מי שמדבר על כריות אוויר בכיסא.

רבותיי, זו מאזדה 3.

-כמה כאלה יצא לכם לראות עם יותר מ-2 כריות אוויר בארץ?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באוטו בדקתי והגופיות לא יכולות להשפיע על פתיחת הכרית כי היא פשוט לא מכסה שום חלק בצד של המושב, מלבד הגומיה הקטנה שמחזיקה את הריפוד מאוחרי הכסא.
אה! בדקת!

נו, אז הכל בסדר.

בדקת גם מה יקרה לגומיה הקטנה הזו כשהכרית תיפתח?

היא תיקרע? אולי היא תמשוך את הכיסוי (ואת הנוסע שמונח עליו) לכיוון הדלת?

אולי היא תגרום לכרית להתנפח לכיוון לכיוון לא נכון ולשבור איזה חתיכת פלסטיק שתעוף לך לתוך העין?

מעניינת התשובה לשאלות האלה.

בד"כ לא הייתי שואל, אבל אתה אומר שבדקת.

אחת שעומדת בחניה של בית הורי. בלי כיסויים למושבים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות משהו נחמד אך יקר, על מאזדה 6 - כיסוי של הדר רוזן דגם בופאלו או משהו כזה.

אפשר להזמין בחברת הדר רוזן כיסויים שתפורים לסוג רכב ספציפי, כולל התחשבות בכריות אויר.

בקשר לבאפאלו, הכיסויים ניראים יפה, העיניין שבקיץ יהיה ממש חם. עור אמיתי עוד איך שהוא נושם עד שהוא חדש ולא מתקשה, אבל עור סינטטי ועוד אם הוא בצבע שחור, בקיץ יהיה ממש באסה לשבת אליו - חם וכל הזיעה נישראת אליך (מזגן עוזר רק במידה מסויימת).

יש גם ריפודים מבד איכותי, עולים כמו באפאלו וניראים טוב מצד אחד ומצד שני פרקטיים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכל מי שמדבר על כריות אוויר בכיסא.

רבותיי, זו מאזדה 3.

תתפלא, אבל מאמצע 2007 כולם באות עם 6 כריות אוויר ששתיים מהם במושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...