Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הופ הופ, טרללה, גדלתי ב... 113!

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שדרוג יפה לאללה! תתחדש!!

כנראה שיש משהו מדבק באלפות האלה, כבר לא בפעם הראשונה אני רואה שמחליפים אלפא באלפא חדשה יותר!

כמוש אומרים "פעם אלפא - תמיד אלפא":lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

Ti ממש יפה.

בפעם הבאה אולי אני אסע איתך ולא עם ההוא עם ה-S3 :-)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהצלחת למכור את הגרוטאה ההיא...

תתחדש, וסע בדרכים טובות (בית אורן וכד').

שנים של הנאה יחדיו. נראית מעולה לשנתונה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקבתי אחרי כל הניסיון שלך למכור את האלפה 33

אני מודה שזה היה מעניין והתחלתי קצת להתעניין באוטו.

חח ריגש אותי הסיפור שלך עם האלפה בחמש שנים האחרונות,

חוץ מזה מזל טוב על הקניה והמכירה האלפה החדשה מהממת!

תתאחדו ותהנו ביחד!

תום

אני לא נוסע שאני לא בפוקוס

0-100 12.5'

Ford Focus HatchBack 02' 1.6

Nissan Sunny 93' 1600cc R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

Ti ממש יפה.

בפעם הבאה אולי אני אסע איתך ולא עם ההוא עם ה-S3 :-)

מי שלא רצה אותי עם ה-33 לא יקבל אותי עם ה-146 :twisted:

סתם, אתה מוזמן :-)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

והנה מבלי להרגיש, חלפו להם שבועיים תמימים מאז שקיבלתי אותה. אומנם לא הספקתי עוד לצאת לנסיעה תובענית אמיתית, אבל אין ספק שכבר הספקתי לגבש דעה ראשונית עליה.

דברים שאהבתי:

1. איזה הגה מגניב! כל כך מדויק ומהיר שפשוט לפעמים קשה להאמין שזה אמיתי.
  2. תנוחת נהיגה נוחה מאוד. זה לא שהיה לי כל כך רע עם ה-33, אבל זה הרבה יותר נוח כשהישיבה גבוהה יותר והדוושות נמצאות בקו אחד עם ההגה. בנוסף, גם המושבים הספורטיביים אוחזים מצוין.
  3. רבים אמרו שאלפא רומיאו איבדה כיוון מאז שנרכשה ע"י פיאט. אם לאבד כיוון משמעו איכות בניה והרכבה גבוהים יותר, כמו גם היעדרן של קפריזות חינניות אך לעיתים טורדניות (מי אמר הילוך שני חורק?) - אני בעד איבודי כיוון!
  4. המנוע פשוט מתחנן שהנהג ילחץ על הדוושה. אומנם גם בפחות מ-3K סל"ד הוא סוחב מצוין (המומנט זמין כבר בסל"ד הנמוך), אבל ברגע שעוברים את זה, פתאום מבינים איזו בהמה שוכנת לה מתחת למכסה המנוע.
  5. למרות הכל, יש לה עיצוב סולידי שאינו מנקר עיניים או מושך אש.
  6. בלמים מצויינים! נשכניים מאוד, ויחד עם זאת בעלי מספיק רגישות כדי להשתמש בהם באופן שלא ישתול את הרכב במקום.
  7. בניגוד למכוניות אחרות המצויידות בהזרקה מודרנית שנהגתי בהן (בעיקר בדגמי VW, אבל לא רק), ה-146 אינה סובלת מאותו DELAY מעיק בדוושת הגז, וניתן די בקלות להוריד הילוך בשילוב עם גז ביניים מדויק.
  8. גלגל הגה אומנם מוזר למראה, אבל ברגע שאוחזים בו, מגלים כמה הוא מתוכנן מעולה.

דברים שאני עוד אצטרך להתרגל אליהם (דרך דיפלומטית לומר שאני לא אוהב אותם) :

1. פתיחת תא המטען אפשרית אך ורק כשהמנוע כבוי.
  2. קוטר סיבוב ע-נ-ק-י. לעיתים ניתן לטעות ולחשוב שיש לי סמיטריילר.
  3. עיצוב לוח השעונים מעט בנאלי לטעמי.
  4. תא כפפות זערורי אפילו יותר מזה שהיה ב-33. מצד שני, יש גם תאים בדלתות.
  5. צריכת דלק גבוהה. אז נכון שבשבועיים האלה נתתי בגז, אבל היי, זאת עדיין לא סיבה לשחוט לי את האשראי :cry:
  6. מנופי האיתות והמגבים מוארים בחושך, שזה לכשעצמו דבר מבורך. העניין הוא שבגלל צורת ההגה, רוב הזמן אני בכלל לא רואה אותם.
  7. פתחי מזגן צדדיים מתכווננים רק אנכית.
  8. היא גרמה לי להשפלה מול פאסאט חדשה. נו, מילא - זאת היתה פאסאט TSI, ובין כה וכה לא פתחתי חזק מיד ביציאה מהרמזור :|

לסיכום: אני מאוד מרוצה ממנה, ומחכה בקוצר רוח שיתפנה לי קצת זמן כדי לקחת אותה לכביש נחמד. אין ספק שהיא התקדמות מטאורית לעומת ה-33, מה גם שבמחיר שלה אני באמת מתקשה לחשוב על אופציות ראויות יותר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...