Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות יולי - ספטמבר 2008

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פונטיאק ישנה במצב לא מחמיא עומדת במגרש באיזור התעשייה רעננה. היו שם עוד כמה רכבים במצבה, יתכן שזהו מגרש הגרירות של עריית רעננה, לא יודע. הבהמה לשעבר לא ראתה מכון טסטים מאז תחילת שנות ה-2000 לפי המדבקות בשמשה.

יהיה נחמד אם מישהו יעשה איתה חסד ויאמצה לחיקו, למרות שלחתולים המקומיים יהיה קצת קשה להיפרד ממנה...

Picture 004.jpg

Picture 005.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 660
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חיפה, שכונת הדר, רחוב יוסף 34 ( מול התיאטרון ):

VAZ 2103 ( אם אני לא טועה ) לבנה שנת 1986, עומדת מעל שנה ומעלה אבק

מאחור יש סימנים של מכות פח וחלודה

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכרון יעקב, צומת הרחובות דרך היקב והנדיב ( ברחבה גדולה ממש מול היקב ):

כשעבדתי בפסח כל החופש ברחוב ליד, עמדה שם אוטוביאנקי לבנה מסוף שנות ה- 80

וגם לפני שנה בדיוק היא חנתה שם, ניסיתי לברר עלייה פרטים ולפי מה שהבנתי הרכב לא שייך לאף אחד

יש בחור ג'ינג'י מבוגר בשם יחיאל ( אם אני לא טועה ), שעובד במחסן גדול של העירייה רחוב אחד למטה ( פונים ימינה בכניסה למזבלה ) ויש לו מידע לגבי הרכב

אני לא בטוח שהיא עדיין שם, אבל מי שרוצה שיבדוק

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא ריימבל ג'בלין רכב מדהים לדעתי הרבה יותר יפה מהמוסטנגים למיניהם.

בברכה בני ל.

בכלל חבל

אהבתי

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכרון יעקב, צומת הרחובות דרך היקב והנדיב ( ברחבה גדולה ממש מול היקב ):

כשעבדתי בפסח כל החופש ברחוב ליד, עמדה שם אוטוביאנקי לבנה מסוף שנות ה- 80

וגם לפני שנה בדיוק היא חנתה שם, ניסיתי לברר עלייה פרטים ולפי מה שהבנתי הרכב לא שייך לאף אחד

:wink:

אין דבר כזה הרכב לא שייך לאף אחד!

אולי אתה לא יודע למי הוא שייך, ויתכן אפילו שלמי שהוא שייך לא איכפת ממנו , אבל הוא שייך!

רכב ברחוב הוא לא הפקר אפילו אם הוא נראה מוזנח ונטוש.

אנחנו, אספני רכב, שנאלצים לפעמים להחנות רכבים המחכים לשיפוץ בכל מיני מקומות צריכים לכבד את זכות הקנין של כל בעל רכב.

יכול להיות שנגנב ובעליו מחפש אותו ולא יודע היכן הוא.

אני בטוח שלא היתה לך כוונה רעה אבל חשוב לי להדגיש את ענין כיבוד הבעלות.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטיאק ישנה במצב לא מחמיא עומדת במגרש באיזור התעשייה רעננה. היו שם עוד כמה רכבים במצבה, יתכן שזהו מגרש הגרירות של עריית רעננה, לא יודע. הבהמה לשעבר לא ראתה מכון טסטים מאז תחילת שנות ה-2000 לפי המדבקות בשמשה.

יהיה נחמד אם מישהו יעשה איתה חסד ויאמצה לחיקו, למרות שלחתולים המקומיים יהיה קצת קשה להיפרד ממנה...

המגרש של העיריה אבל המוסך הצמוד מחנה שם רכבים אז אולי זה הרכב שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

איזה מוסטנג ואיזה נעלים לא פורד ולא בטיח.

הרכב הוא ריימבל ג'בלין רכב מדהים לדעתי הרבה יותר יפה מהמוסטנגים למיניהם.

לי אישית היתה כזו לפני הרבה שנים מדגם SST אני אפילו זוכר את מס' הרשוי שלה 300-300 הבעלים הראשונים היו בני משה קרסו [של המנכ"ל] ואני אחרי זה קניתי אותה והיה לה מנוע 8 צילנדר.

הסיבה שנעלמו היא מדהימה בטימטום של חברה קנו את המכוניות האלה כי הם שווקו בדרך כלל בארץ אם מנוע 6 צל' טורי אוטומטיות ומה לעשות המנוע היה כמו של גיפ ואז החברה שטלו את המנוע והגיר ומערכת ההגוי על גיפים וזה גרם להעלמות המכונית הזו היתה מכונית חלום.

מצורף קישור לגבלין הפשוטה!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cars-Trucks___1973-AMC-Javelin-AMX-401-4-Speed_W0QQitemZ260279099122QQddnZCarsQ20Q26Q20TrucksQQddiZ2282QQcmdZViewItem?hash=item260279099122&_trkparms=72%3A727%7C39%3A1%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p4506.c0.m245

moz-screenshot-2.jpg

בברכה בני ל.

בני שלום.

הג'בלין שלך הייתה גם של אבא שלי, היה לה מספר שאי אפשר לשכוח.

הנה תמונה שתזכיר נשכחות.

הבחור מימין היה הבעלים לפני אבא שלי (אולי זה שקנה ממך) ואבא שלי משמאל.

javelin-5.jpg

אסי

1994 pontiac firebird formula

1971 Ford Torino Brougham 351w

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך, לעזאזל, אפשר לקחת ולהרוס כזה אוטו רק בשביל להוציא ממנו את המנוע, במיוחד שיש את המנועים האלה כמו זבל?!?!:roll::evil::shock::cry::?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום.

הג'בלין שלך הייתה גם של אבא שלי, היה לה מספר שאי אפשר לשכוח.

הנה תמונה שתזכיר נשכחות.

הבחור מימין היה הבעלים לפני אבא שלי (אולי זה שקנה ממך) ואבא שלי משמאל.

וואלה נכון אני פשוט המום!!!

אגב יש לי הרגשה שהתמונה צולמה במוסך שאני ניהלתי בראשל"צ.

אם המוסך בראשל"צ תגיד לי.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי הצרפתיות:

את מקום הימצאה של רנו 5 שנת 1983, במצב טוב (אפילו טוב מאוד!) תוכלו לקבל בהודעה פרטית.

נראה שהרכב משמש כמחסן נייד, לאחרונה ראיתי אותו נוסע פעם או פעמיים :shock:! מצב הפח סביר.

לא דיברתי עם הבעלים, לגבי נכונות למכור - אבל! שווה לנסות.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשון בכיכר ע"י בית עלמין גורדון פורד קורטינה דור אחרון למכירה. הרכב מעלה אבק והורידו לו את המספרים אז מי שמעוניין שיזדרז....

משה.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...