Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הצמיגים NANKANG?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 5720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על רכב פג'ו 205

במידה 165\70\13

800 שקל כולל התקנה ואיזון.

לענייננו: שילמת ביוקר!! זוגתי רכשה רביעיית BARUM ב-600 ש"ח.

אה, מצוין! כי רביעיית ה-BARUM נרכשה עבור האוטוביאנקי, והיא במידה 135/80/13. אז עכשיו אנחנו יודעים ששילמת מחיר זול. רק אל תשכח שני דברים:

1. "זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה" (האדמו"ר שמר שליט"א)
  2. חבל שלא בדקת מה ההפרש שהיה עליך לשלם עבור צמיג מחברה יותר מוכרת ועם מוניטין טוב יותר. היית מגלה שהתוספת זעומה ביותר, ובטח שלא שווה את הסיכון שבצמיג שרכשת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כתבתי שיש איתם בעיה? :roll:

חבל שלא בדקת מה ההפרש שהיה עליך לשלם עבור צמיג מחברה יותר מוכרת ועם מוניטין טוב יותר

אז מה הבעיה ב-BARUM אני שואל? מה לא טוב עם המוניטין? כי החברה מוכרת מאוד דווקה......

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NANKANG זה זבל טהור. אם אתה שואל, אני עונה. :shock::shock::shock:

בכל מקרה, בהתחשב בזה שאני קניתי רביעייה של GOODYEAR (לא גודרייד) במידה של 175\14, ואתה קנית ב-800 רביעיה במידה נמוכה יותר - לדעתי שילמתי גם הרבה בשביל התענוג המפוקפק.

רוצה לדעת איך חוסכים להבא? בכל צמיגיה יש גם מספר צמיגים משומשים במצב מעולה שאנשים מביאים לטרייד אין.

אישית אני מעדיף רביעיה של משומשים ב-400 אבל מחברה מוכרת ובמצב טוב, מאשר חדש מפירמה זבל כמו שקנית.

מצטער, עשית בחירה שגויה. נקווה שבעוד כמה זמן, כשאנשים יחפשו משהו על החברה הזו, הם יגיעו לשרשור הזה וידעו שהיה בנאדם שאשכרה שילם על זה 800 ש"ח, בזמן שהצמיגים שווים גג 600 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן שילמנו 900 שקל על 2 צמיגי דונלופ שיהיו מקדימה.

כמה חודשים לפני זה הרכבנו צמיג של מישלין (רק אחד) בעלות של 800 ש"ח וזה לאחר הנחה (יש לאבי חבר שעובד בפנצ'ריה). לפני הנחה הצמיג עולה משהו כמו 1000 ש"ח (לאחד).

על איכות ובטיחות אין פשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NANKANG זה זבל טהור. אם אתה שואל, אני עונה. :shock::shock::shock:

בכל מקרה, בהתחשב בזה שאני קניתי רביעייה של GOODYEAR (לא גודרייד) במידה של 175\14, ואתה קנית ב-800 רביעיה במידה נמוכה יותר - לדעתי שילמתי גם הרבה בשביל התענוג המפוקפק.

רוצה לדעת איך חוסכים להבא? בכל צמיגיה יש גם מספר צמיגים משומשים במצב מעולה שאנשים מביאים לטרייד אין.

אישית אני מעדיף רביעיה של משומשים ב-400 אבל מחברה מוכרת ובמצב טוב, מאשר חדש מפירמה זבל כמו שקנית.

מצטער, עשית בחירה שגויה. נקווה שבעוד כמה זמן, כשאנשים יחפשו משהו על החברה הזו, הם יגיעו לשרשור הזה וידעו שהיה בנאדם שאשכרה שילם על זה 800 ש"ח, בזמן שהצמיגים שווים גג 600 ש"ח.

אני מקווה שרק צמיגים אתה רוכש ככה ולא אמצעי הגנה.:-)

ומאיפה אתה יודע באיזה מצב אמיתי הצמיגים ? כי המוכר אמר לך? אולי אחד שחוק הרבה יותר מהשני? אולי הם שוכבים שם כבר שנה והוא שם עליהם חומר שיבריקו יראו חדשים... אני כבר קרוב ל4 שנים עם צמיגים"זבל" כטענתך וטפו טפו טפו...שווים כל אגורה מה800 ששילמתי עליהם, אם אתה לא נהג מרוצים ולא אחד שכל סיבוב פשוט נותן מכות גז לזרוק תחת עם בלם יד ואתה נהג ממוצע עם רכב ממוצע,אין שום מניעה לשים צמיגים כאלו,בטח עדיף על 4 צמיגים משומשים.

לדעתי הלא מלומדת.

לפותח השרשור..מכיוון שכבר רכשת אותם, במשך הזמן..אם אתה לא נוהג בבטחון בגללם(ואת זה אתה תרגיש) פשוט תחליף לחברה יותר מוכרת אבל אם הנסיעה תקינה והנהיגה מהנה.. הם יכולים להחזיק שנים כפי שרשמתי בתחילת התגובה.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שיש.

ואתה לא נוסע ברכב האיכותי והבטוח ביותר שיש, אלא מתפשר. גם בבית אתה לא גר בכזה.

אנחנו חיים בעולם של פשרות, ואתה חלק ממנו. (חוץ משרי....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן שילמנו 900 שקל על 2 צמיגי דונלופ שיהיו מקדימה.

כמה חודשים לפני זה הרכבנו צמיג של מישלין (רק אחד) בעלות של 800 ש"ח וזה לאחר הנחה (יש לאבי חבר שעובד בפנצ'ריה). לפני הנחה הצמיג עולה משהו כמו 1000 ש"ח (לאחד).

על איכות ובטיחות אין פשרות.

אם מדברים על איכות ובטיחות - אז אסור להרכיב צמיגים מיצרנים שונים על אותו הסרן, מה שעשיתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים, עוד בימי ה-ZX, אבא שלי החליט להפתיע אותי ולהרכיב לי זוג צמיגי NANKANG ברכב.

עם הגעת החורף, אחרי איפוק מהגשמים הראשונים והכביש החלקלק, בפעם המי יודע כמה שהייתי על סף איבוד אחיזה זרקתי אותם כמו שהם.

חרא של צמיגים על רטוב...גם כשלא ירד גשם והכביש לא היה רטוב הדעה הייתה זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הבעיה ב-BARUM אני שואל? מה לא טוב עם המוניטין? כי החברה מוכרת מאוד דווקה......

אם לא הייתי ברור בפעם הקודמת, אז דבריי כוונו ל-NANKANG ולא ל-BARUM.

אם היה לי צל של ספק בנוגע לאיכות ה-BARUM, תאמין לי שלא הייתי נותן לזוגתי להרכיב אותו על הרכב שלה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב800 ש"ח אפשר לקנות משהו הרבה הרבה יותר טוב.

במקרה הגרוע, מוסיפים עוד קצת לאיזור האלפייה וקונים צמיגים של מותגים איכותיים כמו קונטיננטל, TOYO , יוקוהאמה וכו'....

אליאנס לא נחשב טוב ? מעניין ..:?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...