Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם אומרים על לנסר 2008 גרסת ספורט?

reznikevg
שימו לב! השרשור הזה בן 5760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים על לנסר 2008 גרסת ספורט?

צריכת דלק?

אמינות?

בטיחות?

עלויות טיפולים?ביטוח?

עלות ביטוחים?

דרישות מיגון(של הביטוח)?

ועוד פרטים...

תודה מראש EVG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק סבירה, ביצועים ממוצעים, לא משהו שדומה בכלל לכוח G שמרביץ לך בעורף.

אמינות של מיצובישי, מה כבר אפשר להגיד ? מעולה ..

רכב בטיחותי, אבזור בטיחות מלא, למעט זה שאינני יודע כמה כוכבים קיבלה במבחן ריסוק.

טיפולים וחלפים לא יקרים, בסקאלה היותר נמוכה, אבל לא הכי נמוך.

ביטוח אינני יודע, עשה סקר שוק עצמי ובדוק.

לכל חברת ביטוח יש את הדרישות שלה, זה לא משהו יעודי ואישי לכל סוג של רכב.

ועוד פרטים :

דונמים וחורשות של פלסטיק זול ולא מגרה, בערך כמו שיער בן שנתיים של כלב מת. (כמו הדגם הישן, פשוט כואב).

עיצוב פנימי בסיסי אך יפה ונחמד.

נוחות טובה וריסון טוב.

רכב מרווח מאוד ובגאז' ממוצע לקטגוריה.

חלופות :

I30 2 ליטר.

סובארו B3 ספורט

קיה סיד 2 ליטר. (קיים לא ?)

פוקוס 2 ליטר, רכב מעולה ונעים.

הונדה סיוויק החדשה.

פולקסוואגן גולף TSI.

המומלצות לדעתי הן :

B3 (בעוד מס' ימים תגיע גרסאת הסדאן, עם בגאז' 530 ליטר (נקודת חולשה של ההאצ'בק), אני ממליץ על ה2 ליטר ידני, רכב עם ביצועים מעולים, אך גם כן דונמים של חומרים זולים יחסית, אם כי זה לא כמו במיצובישי לדעתי).

פוקוס (רכב איכותי ביותר, עם דונמים של חומרים מצוינים ונעימים ויפים, מנוע נהדר ואולי הכי מרווח בקט', התנהגות מעולה)

סיוויק (צעצוע עתידי מבפנים, לטוב או לרע, אני לא אהבתי, אך רכב איכותי, מרווח, עם ביצועים טובים, אבל רק 4 כוכבים).

גולף (איכותי מאוד !, רכב ישר ולעניין, עם ביצועים מעולים ! מרווח יחסית, אם כי לא ממש שובר שיאים, בטיחותי, אבל מחירי יבואן לא הכי זולים.)

אלון.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון תודה רבה על התשובה המפורטת והמקיפה עזר לי מאוד להבין את מצב שוק הרכב לגבי הרכבים שאני מחפש.

נתנו לי הצעה לקנות לנסר 2008 גימור ספורט עם חישני רוורס על הכביש ב123000.

יש לי שבוע לחשוב על הזה.

מה אתם אומרים?

ועוד שאלה,מה אתם אומרים על התיבה הרציפה?אמינה?חסכונית?

ועוד משהו(מצטער על החפירה!),יש הרבה כתבות לא כ"כ מפרגנות ללנסר החדשה,מה אתם אומרים??

http://cars.walla.co.il/?w=/4701/1263590

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3533003,00.html

אם למישהו יש עוד חוות דעת או סרטונים שישלח לי בבקשה

[email protected]

תודה מראש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון תודה רבה על התשובה המפורטת והמקיפה עזר לי מאוד להבין את מצב שוק הרכב לגבי הרכבים שאני מחפש.

נתנו לי הצעה לקנות לנסר 2008 גימור ספורט עם חישני רוורס על הכביש ב123000.

יש לי שבוע לחשוב על הזה.

מה אתם אומרים?

ועוד שאלה,מה אתם אומרים על התיבה הרציפה?אמינה?חסכונית?

ועוד משהו(מצטער על החפירה!),יש הרבה כתבות לא כ"כ מפרגנות ללנסר החדשה,מה אתם אומרים??

http://cars.walla.co.il/?w=/4701/1263590

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3533003,00.html

אם למישהו יש עוד חוות דעת או סרטונים שישלח לי בבקשה

[email protected]

תודה מראש..

הצעה דיי משתלמת הייתי אומר.

הרכב לא רע, שלא תבין נכון, אבל הוא חוליה בסיסית בשוק, אין בו שום דבר מיוחד או פרוץ דרך, פשוט רכב..

לא ניתן לדעת כרגע מידע על התיבה הרציפה, משום שלפי מיטב זכרוני התיבה היא תכנון דיי חדש של מיצובישי, ואין עדיין נסיון איתו.

אני דיי בטוח שהרכב יהיה אמין, אין סיבה שלא.

*אומנם אני משוחד, אבל אני עדיין הייתי קונה B3 2 ליטר, אני פשוט נמשך לאוטו הזה.

גרסאת הספורט שלו עולה 140000, אבל יש לו אבזור עשיר יותר מלמיצובישי, וכאשר תגיע גרסאת הסדאן גם לא תהיה לו בעית משפחתיות.

גרסאת ה2 ליטר הבסיסית, עולה 126000, עם אבזור דומה יחסית.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה אלון,אתה צודק אבל אני מעדיף את מיצובישי בגלל בקרת היציבות והגודל.

ואני נמצא בממש דילמה אם לקחת את ההצעה או לא,יש לי שבוע ימים עד שישי להחזיר תשובה.

אנשים תעשו טובה תגיבו,מי שקנה או יודע עוד פרטים לגבי המכונית או התיבה או כל דבר שקשור

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח את העסקה בראש שקט אני נסעתי באוטו ונהנתי מאוד.

חוץ מזה המחיר שהיצאו לך עסקה ממש משתלמת שגם אתה מקבל תגרסת ספורט ב5K פחות מהמחירון של הדגם הזה

וגם אתה מקבל אגרת רישוי וחישני חניה תקנה ותתחדש.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון - כל מה שאמרת זה טוב ויפה עד שכתבת שלפוקוס יש מנוע נהדר ושהיא הכי מרווחת בקטגוריה.

וזה גרם לי לתהות על שאר המידע שלך.

פותח השרשור - נסיעת מבחן כבר עשית על הרכב? אם לא - הגיע הזמן, לא קונים רכב בלי לנסוע עליו קודם.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעתי מבחן על הרכב ואהבתי.

אני שואל על הרכב עצמו..

צריכת דלק?

אמינות?

בטיחות?

עלויות טיפולים?

צריכת דלק- לא יודע, נהגתי על הרכב לא מעט אבל זו היתה נהיגה תובענית ולא מאפיינת.

אמינות- רכב חדש יחסית בארץ, תיבת ההילוכים הרציפה משרתת גם את האאוטלנדר החזק יותר ואין בעיות מיוחדות איתה. המנוע הוא גירסה של המנוע העולמי של מיצובישי ויונדאי, אין סיבה מיוחד לדאגה.

בטיחות- טרם נבחנה אבל תוכננה ועמדה במבחני ריסוק פנימיים של היצרן ל- 5 כוכבי בטיחות. הלנסר היא היחידה בקטגוריה המצויידת ב-7 כריות אויר.

עלויות טיפולים- לא יודע, תשאל בסוכנות.

* גילוי נאות- אני קשור למיצובישי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!!!

אני עדין ממש בדילמות..אולי למישהו יש יותר תשובות מדויקות(אני יודע שהאוטו רק יצא) או אולי יכול להפנות אותי לכתבות,מבחני דרך,חוות דעת או סרטונים לגבי הרכב..

אני ממש לחוץ לגבי הקניה הזאת,לקנות משהו טוב לשנים במיוחד מבחינת האמינות וצריכת הדרך(וכומבן גם בטיחות,אבל הבנתי שהפרמטר הזה נמצא חזק ברכב הזה)

ועוד שאלה,לפי בדיקה ברשת ראיתי שהביטוח על הרכב יקר מהמתחרים,יש סיבה?זה נכון?

**צריך להגיע לארץ רכב אחר במחיר דומה בעל תכונות דומות??

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה אלון,אתה צודק אבל אני מעדיף את מיצובישי בגלל בקרת היציבות והגודל.

ואני נמצא בממש דילמה אם לקחת את ההצעה או לא,יש לי שבוע ימים עד שישי להחזיר תשובה.

אנשים תעשו טובה תגיבו,מי שקנה או יודע עוד פרטים לגבי המכונית או התיבה או כל דבר שקשור

תודה!

גם בB3 יש ESP, מהגרסאת 2 ליטר הבסיסית ועד לSTI העצבנית :twisted:.

אלון - כל מה שאמרת זה טוב ויפה עד שכתבת שלפוקוס יש מנוע נהדר ושהיא הכי מרווחת בקטגוריה.

וזה גרם לי לתהות על שאר המידע שלך.

פותח השרשור - נסיעת מבחן כבר עשית על הרכב? אם לא - הגיע הזמן, לא קונים רכב בלי לנסוע עליו קודם.

התכוונתי ל2 ליטר, יש כל רע במנוע שלו ? אחרי נהיגה, ממש לא הרגשתי כל רע, סוחב יפה, לא מרעיש מדי ולא מרטיט את הרכב. (ה1.6 גם לא רע מרוב הבחינות, אבל בביצועים הוא זוועה..)

ואלי היא לא הכי מרווחת, אבל תסכים איתי שאחרי ישיבה באימפרזה הקודמת היא בהחלט נראית כמו מכונית סאלון גרמנית ? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!!!

אני עדין ממש בדילמות..אולי למישהו יש יותר תשובות מדויקות(אני יודע שהאוטו רק יצא) או אולי יכול להפנות אותי לכתבות,מבחני דרך,חוות דעת או סרטונים לגבי הרכב..

אני ממש לחוץ לגבי הקניה הזאת,לקנות משהו טוב לשנים במיוחד מבחינת האמינות וצריכת הדרך(וכומבן גם בטיחות,אבל הבנתי שהפרמטר הזה נמצא חזק ברכב הזה) המתחרה היא הונדה סיויק.

ועוד שאלה,לפי בדיקה ברשת ראיתי שהביטוח על הרכב יקר מהמתחרים,יש סיבה?זה נכון? בכל השנים ביטוחים של מיצובישי יחסית יקרים

**צריך להגיע לארץ רכב אחר במחיר דומה בעל תכונות דומות??

תודה מראש!

לפי הנתונים, מיצובישי מהווה מתחרה להונדה סיויק (143 כ"ס במנוע 1800, מחירים של הדגמים).

היתרון לסיויק - צריכת דלק יותר טובה.

היתרון למיצובישי - בגאז' יותר גדול ונח יותר לשימוש, הנחות לדגם ספורט (שכחו להזכיר את מערכת שמע איכותית של רוקפורד)

במחיר של לנסר עם כל האיבזור תקבל סיויק בסיסית.

הביטוחים לשני הרכבים דומים (ויסחית יקרים)

אני לא יודע אם זה משנה לך, לנסר מיוצרת ביפן וסיויק בתורקיה.

תנוחת הישיבה במיצובישי גבוהה ובסיויק חצי שכיבה (לפי הטעם).

לגבי מבני דרכים -יש הרבה בגוגל:

http://www.google.co.il/search?sourceid=navclient&hl=iw&ie=UTF-8&rls=GGLJ,GGLJ:2007-39,GGLJ:iw&q=lancer++2008

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים, מיצובישי מהווה מתחרה להונדה סיויק (143 כ"ס במנוע 1800, מחירים של הדגמים).

היתרון לסיויק - צריכת דלק יותר טובה.

היתרון למיצובישי - בגאז' יותר גדול ונח יותר לשימוש, הנחות לדגם ספורט (שכחו להזכיר את מערכת שמע איכותית של רוקפורד)

במחיר של לנסר עם כל האיבזור תקבל סיויק בסיסית.

הביטוחים לשני הרכבים דומים (ויסחית יקרים)

אני לא יודע אם זה משנה לך, לנסר מיוצרת ביפן וסיויק בתורקיה.

תנוחת הישיבה במיצובישי גבוהה ובסיויק חצי שכיבה (לפי הטעם).

לגבי מבני דרכים -יש הרבה בגוגל:

http://www.google.co.il/search?sourceid=navclient&hl=iw&ie=UTF-8&rls=GGLJ,GGLJ:2007-39,GGLJ:iw&q=lancer++2008

אבל יש תמורה למחיר הגבוה ..

איכות טובה פי כמה (עור כלב מת לעומת עור שמן ועשוי היטב, וזה סתם לדוגמא, מה הייתה מעדיף לגעת ?)

גאדג'טים רבים (מראה חללי משהו, מבפנים, ואבזור גדול יותר [אם נשווה בסיס לבסיס])

תחושה יקרה בהרבה (ולא סתם גימיק) בהונדה.

לאנסר מרגישה יותר כמו יונדאי גטס הסיוויק בהרבה בחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כמה פעמים קראתי על ההתרשמות שלך מלנסר החדשה.

אני חושב שהגעת רחוק מדי בדימויים שלך (השאלה על חוש המישוש + עור כלב מת).

לדעתי, אין דימיון בין לנסר 2008 לגטס, אפילו לא קרוב לדימיון.

כל אחד והטעם שלו.

אני, למשל, לא אוהב את השכיבה הנמוכה בסיויק עם ההגה הקטן שנמצא לטעמי קרוב מדי לחזה הנהג ובגאז' לא נוח.

ולכן לא הייתי בוחר בסיויק בתור רכב משפחתי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...