Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיטים להשקטת רעשים במכוניות/מחשבים - Noise Dampening Kits

alex869
שימו לב! השרשור הזה בן 5780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולכם, הודעה ראשונה שלי אזאלכס, מהמרכז, 23, עוד שנייה 24 ונעים להכיר :wink:

חבר שלח אותי לפה מפורום מחשבים שאני תמיד כותב בו וראיתי שיש פה המון חומר ללמוד ומה שיכול ללמד, הרי זה מבורך.

אני בעיקרון מתעסק בכל, אבל ממש בכל מה שקשור לעולם המחשוב אז אם יש שאלות, תיכנסו לפורום ההוא ותפנקו בשאלות, או פה בפרטי.

אנציקלופקיית מארזי המחשב שלי לדוגמה.

רציתי לדעת . . .

כמו שתראו, פירטתי כמה חומרי איטום המיועדים למארזי מחשב במה שכתבתי באתר השני, באילו חומרים/קיטים/הנפצות משתמשים לאיטום הרכבים פה ?

כי אני מכיר את הקיטים הנ"ל לאיטום:

ערכות השקטה למארזים להשקטת רעש החומרה

ישנו רק קיט אחד להשתקת המארז שנמכר בישראל, וזה הקיט המעולה של THERMALTAKE. בעולם נמכרים עוד קיטים שאת רובם ריכזתי כאן עבורכם. מכירים עוד? כתבו לי.

Thermaltake Noise Dampening Kit A2384

המחיר הזול ביותר הישראל:

בעוד שמרבית החנויות מוכרות את הקיטים הנ"ל ב80+ שקל ( למעט +60 ש"ח ב LOGICPC ברמת גן ) כאן תמצאו קיט זה ב20 שקל (תבררו מלאי, כי בדר"כ אין) !

Thermaltake Dampening KIT ***HELPS REDUCE NOISE*** - TopMarket computers and hardware store in Israel

a32.th.jpga30.th.gif

a33.th.gifa31.th.gif

Akasa Paxmate PLUS noise reduction AK-PAX-2

קיט העשוי כולו מגומי אוורירי עם בועות אוויר. תאום לקיט של THERMALTAKE עקב מבנה דומה.

a33.th.jpga34.th.jpga35.th.jpga36.th.jpg

Nexus DampTek | Noise Absorption Mats

למעשה - הקיט הטוב ביותר בעולם המיועד למארזי מחשב שבאמת משקיט רעש.

damptekmatsretail.gifdamp_krbopen.jpg

wol_error.gifמידת התמונה שונתה. לחץ על כאן כדי לצפות בתמונה בגודל מלא. מידת התמונה המקורית הינה 810x223 ומשקלה 24KB.damptek_mats.gif

סרטון הדגמה שמראה שהחומר חסין אש

YouTube - Nexus Damptek fire resitance test

הוא בנוי משתי שכבות:

קצף וחומר בעל מסה כבדה

damp_pena.jpgdamp_guma.jpg

שילוב של שניהם מונע רעשים בצורה מצויינת:

damptek_graph.gif

מורכב במחשב:

damp_predek.jpgdamp_prbok.jpgdamp_prbok_p.jpg

MuteMat sound absorption kit

Dynamat Extreme

40401_compter_kit_zoom.gif40455_xtreme_bulk_pak_zoom.jpg

התקנה:

על רצפת ותקרת המארז על הדלתות

image_6_5447.jpgimage_7_5450.jpg

דוגמה:

2004 Honda Civic - Polk Audio Demo VehicleTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_01.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_02.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_03.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_04.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_05.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_06.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_07.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_08.JPGTN_2004_Honda_Civic_Polk_Audio_09.JPG

או כמו פה לדוגמה שם כיסו PORCHE

http://www.dynamat.com/gallery/Sponsor/1973_Porsche_911_Bazooka_Master_P/index.asp

DIPOLOGY

אגב יש את זה בארץ ? משהו מדהים שמצאתי שמכסה ובולם גם את תחום הרעשים הנמוכים עם חומר קשה מיוחד.

http://www.ccijp.co.jp/DIPOLGY/eng/can_set.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***אין צורך לצטט את ההודעה שמעליך***

:?שאלה נחשבת פרסומת כאן ? אם יש בעייה במשהו שמנהל יגיד לי ואשמח להעלים א הבעייה.

*אגב איך עוקבים פה אחרי נושאים שכתבתי בהם, זה לא מתווסף אוטומטית לנושאים רשומים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכי נפוץ ונחשב לטוב מאוד בעולם הרכב הוא ה Dynamat Extreme שציינת .

אני לא רואה דרך שאפשר לחסוף לאחד מהצדדים, הקיטים למחשב עולם סביבות ה 30 ש"ח כמו שהראת אבל הם מאוד קטנים וגם 10 כאלה לא יעזרו לדלתות , לאומת 500 ש"ח שיעזור מאוד לדלתות אבל גדול מאוד למחשב ולא חסכוני .

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום.

לא הבנתי את שאלתך. אתה מבקש המלצות לחומרי איטום לרכב שיכולים לשמש גם להשקטת המחשב?

אם כן, יש ב FAQ מאמר מתורגם בנושא, שסוקר ומשווה בין חומרי איטום מסוג יריעות (כדוגמת הדיינמאט).

כמו כן יש חומרים בולעים ויש חומרים בולמים, אך לצערי בארץ המבחר דל עד לא קיים.

בעיקרון שיטות השקטת המחשב ושיטות בידוד רעשים ברכב הן די דומות. החומר של דיינמאט שהראת הוא אותו החומר בו משתמשים ברכב. הרעיון שמופיע בקיט של NEXUS יעיל גם ברכב, אך אין שום יבואן שמייבא מוצרים כאלה נכון להיום.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הכתבה שדיברת עליה איתמר.

אני מבין שאין כלום בארץ מהחומרים הנ"ל למעט הקיט של THERMALTAKE

http://logicpc.co.il/heb/itemlist.aspx?cnam=cooling-mo

הקיט של NEXUS לדוגמה נמכר ב50$ ויש לו:

3sheets of DampTek® noise absorption insulation material

Each sheet consists of a barrier to isolate the noise and a foam layer to absorb the multiple frequencies.

Size per sheet: 40 x 50 cm / 15.7 x 19.7 inch

Thickness: 7.5 mm (1.5 mm barrier layer and 6 mm foam layer)

Compressible down to approx. 2mm

Easy to cut and shape

Self-adhesive backing

Easy to remove and re-fit

Fire-resistant and self-extinguishing

אז כמו שאתם רואים הם די גדולים ומספיקים לדלת שלמה של רכב. מה אתם אומרים, יש לזה שוק בארץ, אם יגיע, אפשרי יהיה לעניין חובבי מכוניות בזה ?

אני רואה שהיו מוכרים DYNAMAT בישראל, את הגרסה הרגילה, לא את הEXTREME בחנות בישראל:

http://web.archive.org/web/20040829093207/http://www.need4sound.co.il/Products.asp?Cat2Cat1ID=3323

תשנו את הקידוד שתראו עברית ככה:

view>encoding>hebrew windows

עכשיו ראיתי שגם לחברה העולמית 3M (שיש לה נציגות מוכחת בישראל-בהרצליה) יש חומרים משקיטי רעשים ושלחתי להם מכתב באשר לזמינות בארץ:

http://products3.3m.com/catalog/us/en001/government/innovative_solutions/node_7R6104TJLQbe/root_GS3RBW6QFVgv/vroot_31S2JJ7584ge/gvel_GJPWL8WP08gl/theme_us_innovativesolutions_3_0/command_AbcPageHandler/output_html

אני יודע שיש מגעים להביא את NEXUS לארץ ואז אולי תהיה גם לשוק השקטת המכוניות אלטרנטיבה מסויימת.

יעקוב, אמרת שהקיטים למחשב עולים 30שקל ? איפה... יש פה יוסי אחד שכתבו שהוא מרכיב קיטי השקטה כסופים לדלתות ולא יודע איזה קיט זה שיש פה בארת, או שהוא מייבא אולי או משהו.

אתם מכירים איזהשהו מישהו או חנות שמביאה את זה באופן סדיר ואפשר להצטרף לקנייה שלהם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...