Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן 96 אוט - קנינו מאחיין מוסכניק, הלך המנוע, ולכם תלך הסבלנות [אוחד ונערך]

חנזו
שימו לב! השרשור הזה בן 5816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

רכשתי לא מזמן רנו מגאן 96' אוטומטית 1.6 בנזין.

הבחור שממנו רכשתי את הרכש אומר שהמנוע בהרצה.

הוא גם הדגיש ש"אסור" לעבור את ה2 וחצי טור.

עכשיו השאלה שלי היא כזאת..

הבחור צודק?

מי יקרה אם אני יגיע ל3 טור?

המנוע בקושי מעביר הילוך כשאני על 2 וחצי טור, הוא תמיד עובר לי ב2.9 - 3.

אולי אני מגזים ונלחץ מזה אבל אני מעדיף לדעת כמה שיותר צדדים.

תודה ושבת שלום :)

In 9.000 RPM, No One Can Here The Badgers Scream :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המנוע אחרי אוברול?

או שהוא סתם מהאנשים שחושבים שאסור למנוע להשמיע רעש?

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן הרצת מנוע יש לנסוע ברכב במתינות ותו לא. אתה יכול לעבור את ה 2500 סל"ד ללא חשש.

בצע חיפוש בפורום על הסיבות להרצת מנוע והמלצות לאיך לבצע אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אחרי אוברול מן הסתם אם הוא בהרצה.

danniel

תודה על התשובה המהירה.

אממ,

לכמה טור אני יכול להגיע ולא לסכן את המנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מסכן את המנוע בסל"ד גבוה למשך זמן קצר. מה שחשוב במיוחד זה לא להעמיס את המנוע בעומס גבוה לזמן ממושך.

לא לגרור נגרר, לא לנסוע מאוד עמוס בעליות ממושכות וכו'. כן בריא למנוע להיות מועמס לזמן קצר, ואח"כ תקופה של מנוחה וחוזר חלילה. עבודה בעומסים משתנים. גם לנסוע לאילת וחזרה עם קרוז-קונטרול על 90 זה לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להפחיד אותך חס וחלילה אבל אני מקווה שזה לא סיפור כיסוי של המוכר כי מעל סל"ד מסויים המנוע דופק.:lol:

עכשיו ברצינות,בדקת את הרכב לפני הקניה גם בסל"ד גבוה?

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להפחיד אותך חס וחלילה אבל אני מקווה שזה לא סיפור כיסוי של המוכר כי מעל סל"ד מסויים המנוע דופק.:lol:

עכשיו ברצינות,בדקת את הרכב לפני הקניה גם בסל"ד גבוה?

שי

לא.

רגע אם אני יגיע לסלד גבוה המנוע ידפוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא התכוון ברצינות.

הכוונה שלו הייתה שיכול להיות שהמוכר מכר לך עם מנוע גמור שדופק בסל"ד גבוה ולכן אמר לך לא לעבור את ה3Kסל"ד.

אבל זה היה בצחוק.

לא יקרה שום דבר אם תעבור את ה3K למשך זמן קצר, קרא את התגובה שלך חנן עם ההסבר הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת הרצה עושים אחרי שיפוץ מנוע או לפחות החלפת רינגים. אני מניח שהוחלף מנוע מפירוק ואז ההרצה ממש מיותרת. תוכל לברר מה בדיוק בוצע למנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת הרצה עושים אחרי שיפוץ מנוע או לפחות החלפת רינגים. אני מניח שהוחלף מנוע מפירוק ואז ההרצה ממש מיותרת. תוכל לברר מה בדיוק בוצע למנוע?

באמת צריך לבדוק.

טוב בכל מקרה מחר אבא שלי לוקח את הרכב לבדיקה לדעת בדיוק מה קורה עם המנוע,

ואז נהיה יותר חכמים.

תודה :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז נהיה יותר חכמים.

תודה :]

ואם כבר אנחנו בעניין של להיות חכמים - כמו שכתבו פה קודם - נסה להשתמש במילה סל"ד = סיבובי מנוע לדקה

במקום "טור" - שזה, בפעם האחרונה שבדקתי סידור של חפצים \ אנשים בשורה אורכית ו\או מקבץ מילים קצר שמפורסם במדיה פומבית.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי רכש רכב מאחיין שלו, רמי, רנו מגאן 96' בנזין אוטו'.

הוא טען שהמנוע בהרמה ואסור לעבור את ה2 וחצי סל"ד.

לא מתווכחים עם מוסכנקים. (?!)

רכשנו את הרכב וממש נסענו בו כמו "ילדים טובים".

השתדלנו לנסוע בו כמה שפחות כדי לא לאמץ את המנוע שכביכול אנחנו חושבים שהוא בהרצה.

אבל אם נסענו השתדלנו לא לעבור את ה2 וחצי סל"ד, קרה שהגענו ל-3 אבל זה כמובן שלא מזיק למשך שנייה או שניים.

היום, אבי נוסע ברכב ולפתאום הרכב מתכבה ב-D.

הוא שוב מניע ונוסע, ללא שינוי אך הפעם הוא לא מתכבה אך מוציא כמויות של עשן לבן.

אבי נסע מיד למוסך של אחיין שלו השני, סמי, אח של רמי.

לאחר בדיקה "מעמיקה" החליט סמי כי שני פלאגים אינם מתפקדים ברכב ומפה נובע שהמנוע מתאמץ יתר על המידה ומכיוון שהוא בהרצה אסור לו להתאמץ אז הוא מוציא עשן (Sure).

אבי התמים מאמין לו ושואל מה צריך לעשות?

סמי אומר שמחר אבי יבוא למוסך שלו בבוקר, והוא יחליף לו את בית הפלאגים, שזה יעלה לו 380 שקל, אבא שלי, תמים כמובן, לוחץ לו את היד וסוגר את העסקה.

לאחר ששמעתי את זה מאבי מיד הלכתי לרכב לבדוק את מצב הפלאגים.

אחד אחד הוצאתי והתנעתי!

הוצאתי, התנעתי, בדקתי את המצב והחזרתי.

עשיתי כך בכל ה-4, ולהפתעתי כ-ל הפלאגים פועלים בצורה מושלמת, על מה סמי חייב את אבי?!

לאחר ויכוח קל בין אבי לביני בנוגע לעשן.

אני טענתי שהרכב אמור לעשן יום שלם אם כבר הוא מעשן ואז להפסיק.

אבא שלי טען שזה עדיין פלאגים.

שכן שלי, מוסכניק ברמה גבוהה עבר בשכונה ושם לב לעשן.

שאלתי אותו למה הרכב מעשן כל כך הרבה, ואמרתי לו שהוא בהרצה.

בתור טובה, הוא עבר קלות על הרכב, וקבע שהמנוע לא עבר מעולם הרצה.

הזכרתי לו את הקטע שדוד שלי, רמי, אמר לנו, לא לעבור את ה2 וחצי סל"ד, כי המנוע בהרצה.

בלי לדבר הוא ניגש למצערת ונתן למנוע טיפה להתאמץ.

אני מאמין שהוא הגיע ל4 סל"ד.

בלי לחשוב פעמיים, בלי בדיקות נוספות כלשהן, הוא שיחרר את ידו מהמצערת וקבע, המנוע דופק!

מנוע חדש, דופק?! איך למה וכמה?!

מיד התקשרנו לרמי והסברנו לו את המצב.

רמי, אחיין של אבא שלי, הנחש הזה, טוען שאנחנו הרסנו את המנוע, ויותר מכל הפיל 90 אחוז מהתיק עליי ואמר שאני "לא מרחם על המנוע וכנראה שעדיין לא הבנתי שהוא בהרצה".

לקחתי את הטלפון מאבי והתחלנו להתווכח.

רמי הפך את כל הסיפור עלינו, ממש את כולו, ורוצה שמחר נילך לסמי, אח שלו, לבדוק את המנוע ולבדוק אם הוא באמת דופק,

אם סמי יקבע שהמנוע דופק, רמי יגיד שזה אנחנו.

הצעתי לו ללכת למוסך נייטרלי, לשאול אם המנוע באמת עבר אוברול ולמה הוא דופק.

רמי ישר צעק ואמר "לא! סמי עשה את האוברול ורק הוא מטפל באוטו הוא יגיד לכם בדיוק מה קורה."

לאחר שסמי חייב את אבי ב400 שקל על 2 פלאגים שמשום מה טובים מאוד ואין שום צורך להחליף אותם, הבנתי את הקטע!

סמי, האח שעליו יותר סמכתי, משתף פעולה עם רמי, המנוע בחיים לא עבר הרצה, רמי דרש שלא נעבור את ה2 וחצי סל"ד כדי שלא נשמע שהמנוע דופק, ובעוד חודשיים כשהוא ישפוך ונבוא אליו בטענות הוא יגיד "חן הרס לך את האוטו."

סמי, מהצד, רצה יותר מזה, רצה לעשות כסף על אבא שלי וטען שהפלאגים לא טובים ושזה יעלה לו 400 שקל להחליפם.

רמי לא מוכן לשמוע שום-דבר ויותר מזה הוא לא מוכן להחזיר את הכסף, הוא טוען שהאוטו הגיע אלינו חדש חדש ואנחנו כביכול הרסנו אותו.

פשוט בושה, גם כן משפחה.

לא עושים עסקים עם משפחה, נקודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא ניגש לזה נכון - תבוא אליו ותגיד לו טוב טוב את מה שאתה מתבייש להגיד לו בפנים.

תגיד לו שהוא נוכל, ניסה לעשות קומבינה על המשפחה שלו, דם מדמו וכשלא הצליח גם לא מודה בטעות שלו - תשפוך לו את הלב בפנים ותלך, תגיד לו אגב שהוא מנושל מהמשפחה מבחינתך (וגם שאביך ידבר איתו).

אם הוא עדיין לא ירצה לוותר - שכח מהבנאדם בנוסף לתביעה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי זוג פלאגים עולה 400 שקל?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...