Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן: תמונות מתאונה (לא שלי) ומבקש המלצה למוסך

nozza
שימו לב! השרשור הזה בן 5867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיקר, אני צריך המלצה למוסך (אגיע לזה בהמשך) אבל רציתי לנצל את הזדמנות גם כדי לשתף את חברי וקוראי הפורום באחת הסיבות מדוע בחרתי לקנות רנו מגאן:

בתמונות הבאות ניתן לראות את המגאן של קרוב משפחה שלי לאחר שרכב נכנס בה במהירות בזמן שחנתה ברחוב. היא חטפה מאחור ע"י הרכב הפוגע ומלפנים ע"י גדר אבנים והוגדרה כטוטאל לוס. לעומת זאת, שימו לב לתא הנוסעים השלם. החלונות בכלל לא התנפצו! הבטיחות מאוד חשובה מבחינתי בבחירת רכב ותמונות אלו עשו עליי רושם טוב. היום אני נוסע על מגאן דומה (אפילו אותו צבע). מקווה שעזרתי למישהו להחליט לגבי הרכב הבא שלו (לא למהר, תמשיכו לקרוא).

אליה וקוץ בה. אני עומד לפני טיפול גדול ("טיפול זהב") ומתלבט בבחירת מוסך. מקריאה בפורום אני מבין שמצב המוסכים מורשי רנו באזור המרכז אינו מזהיר. למרות שהנושא נטחן כבר עד דק, לא הצלחתי לגבש דעה (כנראה שהעניין סובייקטיבי מדי). בכל זאת, אשמח לשמוע המלצות עדכניות מבעלי הנסיון. אני גר בקרית אונו והמוסכים הקרובים אליי נמצאים בפתח תקוה: מנור וטכנוקאר. מישהו טיפל שם לאחרונה?

Image1.jpg

Image2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן המוסך? אילו טיפולים יצא לך לבצע שם?

המוסך ממוקם ברח' מנחם בגין 62 בת"א, לא רחוק מבית מעריב. טל': 03-5379999

טיפולים שביצעתי אצלהם:

• החלפת טיימינג + משאבת מים, מותחנים ושאר הרצועות + ניקוי מנוע צעדים
  • החלפת דוד אחורי במערכת הפליטה
  • החלפת מיסב בגלגל האחורי

כל טיפול - מלמיליאן. ואם נתנסח קצת יותר ברצינות, מדובר במוסך קטן עם תעסוקה

מוגבלת, שני אנשים שעובדים בלי לחץ ובאופן מקצועי ביותר. ללא בני מיעוטים, וללא

מחירים מופקעים של מוסך מורשה. שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות. בהחלט אשקול את אחד המוסכים הללו.

מטעמי נוחות, הייתי רוצה למצוא מוסך טוב גם באזור פתח תקווה (קרוב אליי). מקצועיות ואדיבות חשובים לי מאוד ,יותר מהמחיר.

יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבנה על זה שיש מוסך באזור שלך שעונה על כל הקריטריונים. מוסך טוב זה דבר נדיר.

אני גר בנתניה, המכונאים שלי (שאפט) בת"א והחשמלאי (יצחק וייס) בפ"ת. לא במקרה זה כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...