Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה נגד פיגו 406 2001

shaulih
שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אני צריך עזרה קטנה..

אני מחפש רכב ראשון בשבילי וכרגע אני מתלבט בין השתיים:

אסטרה 1800 סמ"ק שנת 2001 אוטומט....או...פיג'ו 406 2000סמ"ק(לפי כולם 1.8 עייף קצת) שנת2001

קודם כל מה אתם אומרים על הרכבים האלו, מומלצים?? מה עדיף בתקציב ??

מבחינת אמינות, נוחות נסיעה, חסכוניות יחסית(תיקונים,חלקים,דלק,ביטוח) מנוע וכו'

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטרה זה רכב טוב אבל ה-406 הוא פשוט רכב מצוין. נוח, מרווח, מהנה לנהיגה, מאובזר מאוד וקנייה מוצלחת בגלל מחיר קנייה נמוך יחסית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם ממש החלטיים בקשר לפיג'ו....

אם אפשר לקבל קצת מידע יותר מפורט לגבי החזקה, זה רכב ראשון שלי ואני לא רוצה להתחיל עם רכב שאני יבלה איתו הרבה במוסך.

ואם אתם עדיין החלטיים בקשר לפיג'ו, אז איזה דגם עדיף ? והאם 1.8 ליטר מספיק טוב או שכדאי להשקיע ב 2.0 ליטר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל-406, אז כמו 405 זה אחד השאסיים הכי טובים בעולם מבחינת נוחות. מבחינת בטיחות, ככל שאני זוכר יש לו רק 3 כוכבים.

מעבר לזה, ה-406 זה כבר יותר לכיוון מכוניות D קלאס ואסטרה זה C.

נתוני פרוספקט רשמיים משנת 2000:

דגם: 1.8 16V

נפח מנוע: 1761

הספק: 112/5500

מומנט: 16.1/4250

משקל עצמי: 1260

0 ל-100: 14.7 (12.5 ידני)

תצרוכת דלק (ליטר ל-100 ק"מ) - עיר: 12.9 (11.9 ידני) כביש: 6.6 (6.4) משולב: 8.9 (8.4)

דגם: 2.0 16V

נפח מנוע: 1998

הספק: 136/5500

מומנט: 18.7/4200

משקל עצמי: 1355

0 ל-100: 13.8

תצרוכת דלק (ליטר ל-100 ק"מ) - עיר: 13.9 כביש: 7.0 משולב: 9.5

אם רוב הנסיעות בעיר אז 406 לא ניראית כמו רכב עדיף מבחינת תצרוכת, למעשה היא די דלקוהוליסטית. בכביש התצרוכת ניראית סבירה בהרבה. דגם 1.8 ידני ניראה הכי עדיף, גם הכי חסכוני וגם תאוצה הכי טובה. 1.8 אוטומט לא הייתי ממליץ, לפי פרוספקט היא מאוד עייפה, 2.0 טובה יותר אבל היא גם דלקוהוליסטית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

406 הבחירה המועדפת.

הרכב נוח יותר מהאסטרה מרווח יותר ובעל אחד מהשלדות המהנות שניתן עוד לימצא .

המיבחר בשוק של ה 406 גדול יותר וכן עדיף כבר ללכת על המנוע 2000.

הרכב די אמין חוץ מרגישות בגיר האוטומט...

האסטרה חסכונית יותר בדלק ,די זריזה וכניראה גם יותר בטוחה.

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ח'ברה על התגובות.

הייתי רוצה לשמוע מאנשים שיש להם את הפיג'ו על צריכת הדלק,

כי לפי מה שהבנתי מאנשים שהרכב שותה הרבה דלק, ממוצע של 1/8 שזה לא בדיוק חסכוני...

וברור שאם יש למישהו מה לחדש לי על הרכב אני אשמח.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצרוכת דלק אופטימיסטית אתה יכול לראות בנתוני פרוספקט שהבאתי כאן.

ק"מ לליטר = ליטר ל-100ק"מ / 100

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה שנים גם עם דגם 1.8 וגם דגם 2.0 של ה 406 :

ל 1.8 חסר כוח, על הנייר היא אולי עדיפה על מכוניות כמו מאזדה 3 מנוע 1600 אבל בעיקר בגלל הילוכים ארוכים היא מרגישה עצלה. אם אתה נוסע לבד באוטו ובלי מזגן היא סבירה.

ה 2 ליטר משמעותית יותר חזקה, "יש בשר" כשלוחצים על הגז, התאוצה שלה לא 13 שניות כמו שכתבו פה אלא 11.4.

צריכת דלק, היתה כ 1 ל 10 ב 2 ליטר , וכמעט 1 ל 11 ב1.8 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 406 עדיפה אך אתה נדרש לחשיבה לגבי אופן השימוש ברכב.

האם אתה תבלה את מירב זמנך בעיר ?

אם התשובה חיובית, רד משני אילו וחפש סופר מיני ידנית אם החיסכון בדלק חשוב לך .

אם מדובר על נסיעה משולבת, ה 406 עדיפה , בדוק את מצב המנוע ושימוש בנוזל קירור יעודי עקב רגישות הבלוק למי ברז, ובדוק את מצב הגיר האוטומטי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע גם בעיר וגם מחוץ הרבה, הרבה הזהירו אותי לגבי הפיג'ו (רכב צרפתי בכלל) גיר דפוק וכו'

מצטער אם אני מטריד פה מישהו, אבל אני רואה הרבה פיג'ו וסיטרואן על הכביש ואם היו כאלו הרבה בעיות כמו שאומרים אז כנראה הרכבים האלו לא היו נמכרים כמו שהם נמכרים....לכן אני נשאר עפ הפיג'ו.

אבל רציתי לדעת אם יש רכב שיהיה חסכוני אוטומט ונח שנים של 2001-2002 שיכול להיות תחליף מוצדק במקום הפיג'ו 406??

לא משנה גודל או סוג הרכב ..להיפך מעדיף רכב קטן יותר, אבל שיראה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...