Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת יונדאי אקסנט

yaron939
שימו לב! השרשור הזה בן 5920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעוניין לרכוש רכב ( תקציב של 15 אלף בערך ) שיהיה רכב חסכוני בדלק ובחלקים ושיהיה לו שוק, עוד חשוב לי שהוא יראה בסדר ואף יותר מכך...

הרכב שהכי מעניין אותי זה יונדאי אקסנט, עם התקציב שלי אני יכול לקנות משהו כמו משנת 95 ועד שנת 98 בערך.

האם כדאי לקנות יונדאי אקסנט ידנית או אוטומטית ? האם כדי בכלל לקנות את הרכב הזה ? מה אתם אומרים באופן כללי על האוטו הזה, חוות דעת כללייות ( או מפורטות ) יתקבלו בברכה. דרך אגב קראתי פה הפורומים שיש לאוטו הזה בעיה של "קירקורים" ( רעש בנסיעה שאולי נגרם מחלקי הפלסטיק הרבים שיש באוטו ) האם זה נכון ועד כמה זה מפריע בנסיעה ?

עוד שאלה ברשותכם... האם זה בטוח לקנות ממגרש מכוניות ? יש לציין שאני מחפש אוטו שעברו עליו אך ורק בעלויות פרטיות וחס וחלילה לא מליסינג ולא השכרה.

תודה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה את זה יותר קל ואשאל את השאלות באופן מסודר :

1. האם לקנות יונדאי אקסנט ידנית או אוטומטית ?

2. האם יש ליונדאי אקנסט ידנית שוק ? ( מכיוון שגיר רגיל זה די נדיר לרכב הזה... )

3. האם בכלל כדי לקנות את הרכב הזה ?

4. האם זה נכון שיש לאוטו בעיה של קירקורים ועד כמה זה מפריע לנסיעה ? ( קירקורים = רעש בנסיעה שאולי נגרם מחלקי הפלסטיק הרבים שיש באוטו )

5. האם זה בטוח לרכוש רכב ממגרש ? ( קראתי פה שזה טוב לקנות מטריד אין וכאלה, אבל אני רוצה להיות בטוח שלא אוכל אותה, יש לציין שאני מחפש אוטו שעברו עליו אך ורק בעלויות פרטיות וחס וחלילה לא מליסינג ולא השכרה )

חוות דעת כלליות או מפורטות על יונדאי אקסנט בין השנים 95 לבין 99 יתקבלו בברכה

תודה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,יש לי אחת שנת 99.

1)לא יודע איך הידנית האוטומטית סבבה. עושה בין 9-1 ל11-1

2)לא יודע אבל עד שמצאתי את שלי לקח לי ארבעה חודשים זה רכב דיי מבוקש עד כדי כך שאתה מגיע למצב שאתה כבר מכיר את שאר המחפשים.

3)לא,לפי דעתי לך על דיהטסו שרייד או סיריון מנוע 1300 ותקבל תמורה טובה יותר (שיב לך גם הם נדירות תכין תצמך נפשית)

4)כן,קצת שום דבר שהמורל שהתקינו לי שם לא מסווה.(נ.ב השמר מהדש בורד השבור בעייה נפוצה)

5)לא,לא ממגרש ולא מטרייד עדיף שתעבוד קשה תחרוש על הפורומים והאתרים כמו מטורף ותהיה הראשון שימצא אחת יד ראשונה מצב מעולה קילומטראז נמוך,גם למכור אוטו זה לפעמים סרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה את זה יותר קל ואשאל את השאלות באופן מסודר :

1. האם לקנות יונדאי אקסנט ידנית או אוטומטית ?

אוטומט אוכל יותר דלק, אבל יותר נוח לנסיעה. אם אתה מבלה הרבה בפקקים ובעיר, אוטומט יהיה נוח לך

2. האם יש ליונדאי אקנסט ידנית שוק ? ( מכיוון שגיר רגיל זה די נדיר לרכב הזה... )

כל רכב יש לו את הקונים הפוטנציאליים שלו, אני חושב שצעירים היו מעדיפים ידני...

3. האם בכלל כדי לקנות את הרכב הזה ?

שיקול שלך. אם אתה יכול להשיג כזאת משנת 98++ במחיר המדובר והשנתון חשוב לך, זה יכול להיות כדאי.

הייתי ממליץ לך על שרייד קלאסיק אוטומט, חסכונית, שמירת ערך ואמינות.

4. האם זה נכון שיש לאוטו בעיה של קירקורים ועד כמה זה מפריע לנסיעה ? ( קירקורים = רעש בנסיעה שאולי נגרם מחלקי הפלסטיק הרבים שיש באוטו )

מניסיון עם לנטרה (שאז היא הייתה חדשה), יש קצת, לא משהו שבמיוחד מפריע. מתלים רכים מידי בפניות זה מה שהפריע לי יותר... אקסנט - מעולם לא נסעתי בו.

5. האם זה בטוח לרכוש רכב ממגרש ? ( קראתי פה שזה טוב לקנות מטריד אין וכאלה, אבל אני רוצה להיות בטוח שלא אוכל אותה, יש לציין שאני מחפש אוטו שעברו עליו אך ורק בעלויות פרטיות וחס וחלילה לא מליסינג ולא השכרה )

האם בטוח או לא - תלוי ממגרש. יש לא מאט סיפורים על סוחרים ב" דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.".

חוות דעת כלליות או מפורטות על יונדאי אקסנט בין השנים 95 לבין 99 יתקבלו בברכה

תודה ירון

חוות דעת על הרכב אין לי, חוץ מזה שהרכב יחסית פשוט יותר מיפניות של אותה תקופה, אחיזת כביש וכו', לקוראנים היה הרבה מה ללמוד אז.

מה ששכן, להלן נתונםי פרוספקט שברשותי על אקסנט מודל 98 (הנתונים מתיחסים למנוע 1.5 שכן ה-1.3 לפי טעמי עצל במאט):

נפח: 1495

הספק: 91כ"ס/5500סל"ד

מומנט: 13.2קג"מ/3000סל"ד

0 ל-100: 11.7 (13.2 אוטומט)

מהירות מירבית: 176 (168 אוטומט)

משקל עצמי: 945 (970 אוטומט)

נקודה חשובה, אין נתונים של תצרוכת דלק. לנטרה 1.6 (לא רק שלנו, אלא כל לנטרה שהכרנו) זללה כמו מנוע 2.0 ליטר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...