Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להחליף את הC5 בסנטה פה?

Lenovo
שימו לב! השרשור הזה בן 5957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

יש לנו במשפחה C5 HDI SX-PACK (הדגם המפואר) שנת 2003 (העיצוב הישן) שעשה כמעט 200K.

בעל מגרש מכוניות, חבר של אבא שלי, הציע לנו לשדרג את הרכב לסנטה פה 2004 שהגיעה אליו למגרש.

אין לי בעיה לקנות ממנו (מגרש וזה...) אבא שלי מכיר אותו שנים וזה לא הרכב הראשון שאנחנו קונים ממנו ומרוצים.

עוד לא יצא לי לראות את הסנטה פה אבל אבא העלה את הנושא בשיחה שהיתה לי איתו.

כמה שאלות:

1) מה ההבדל בין הסנטה-פה לטוסון?

2) האם כדאי לוותר על הנוחות של סיטרואן? קחו בחשבון שC5 זו אחת המכוניות שגרמו לי להרגיש טוב עם עצמי כל פעם שאני רואה שלט של מע"צ...האוטו הזה פשוט האוטו הכי נוח שנהגתי עליו אי פעם בחיי...מצד שני...ג'יפ קורץ לי, תמיד רציתי לנהוג על רכב שטח ונהיגות שטח נראו לי ככיף לא קטן (יצא לי להשתתף בכמה טיולים וממש נהנתי...).

3) איך הסנטה פה מבחינת כוח? מנוע 2.7 נשמע כמנוע חזק...האם גם היא "עצלנית" כמו הסיטרואן? (הסנטה פה היא בנזין..כנראה שנסב אותה לגז...)

4) כדאי להסב רכב שטח לגז?

מה דעתכם בענין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

1) מה ההבדל בין הסנטה-פה לטוסון?

ההבדל בין סנטה-פה לטוסון הוא שהטוסון קטן ממנו בגודל (כך גם בקלאס).

2) האם כדאי לוותר על הנוחות של סיטרואן? קחו בחשבון שC5 זו אחת המכוניות שגרמו לי להרגיש טוב עם עצמי כל פעם שאני רואה שלט של מע"צ...האוטו הזה פשוט האוטו הכי נוח שנהגתי עליו אי פעם בחיי...מצד שני...ג'יפ קורץ לי, תמיד רציתי לנהוג על רכב שטח ונהיגות שטח נראו לי ככיף לא קטן (יצא לי להשתתף בכמה טיולים וממש נהנתי...).

החלטה שלך בלבד, לי יש קסנטיה, אני לא הייתי מוותר אבל שבו זו החלטה שלך בלבד. לגבי זה שאתה רוצה ג'יפ- אל תחשוב שהסנטה-פה הוא ג'יפ אמיתי, כלומר הוא יקח אותך רחוק אבל הוא פגיע יותר מג'יפ במחיר שלו, בגדול הוא יגיע למקום אליו מכונית רגילה לא תגיע והוא יתן הנאה בשטח קל,דיונות אבל לא במקום בו יש סלעים וצריך הצלבות קשות, כל מקום אחר יהיה כיף בו.

3) איך הסנטה פה מבחינת כוח? מנוע 2.7 נשמע כמנוע חזק...האם גם היא "עצלנית" כמו הסיטרואן? (הסנטה פה היא בנזין..כנראה שנסב אותה לגז...)

לא יודע לגבי זה.

4) כדאי להסב רכב שטח לגז?

לא יודע גם לגבי זה אבל אני לא רואה סיבה שלא, אבל ניתן למבינים לענות על זה.

מה דעתכם בענין?

ראה למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם כדאי להכניס את היונדאי לחולות, קצת מתחפרים, הגיר מתאמץ ואז צריך להזמין גרר ובעל המוסך יקרע לך את הארנק....

זה כבישטח יפה ובעיקר מצועצע... כבישי כורכר ושטח עדין זה בסדר, אבל שלא תחשוב שמדובר באיזו חיית שטח. זה בעיקר רכב לנשים מהמעמד הבינוני פלוס שרוצות לשבת קצת יותר גבוה על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנטפה רכב כביש שטח ללא יכולת שטח אמיתית.

נוח למדי, מרווח למדי, אמין למדי, בקשר לצורה...לעניות דעתי די מכוער.

צריכת דלק 1:8 ביום טוב.

זה לא רעיון גרוע להחליף רכב 2003 עם 200K והסנטפה יכולה להיות בחירה טובה אם השיקולים שלך היו קצת שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זקוק לעבירות של סופה 2.

זה כבר יצא לי לעשות בצבא. אמנם לא כנהג אבל יצא לי לראות..

אתם יודעים...קצת חול ים...קצת בוץ...להרגיש קצת 4*4 בטיול משפחה.

ראיתי שלאבירם ברקאי יש טיולים יעודיים לסנטה-פה/טוסון כחלק מ"מועדון יונדאי"...נשמע לי מענין...

לשתות קפה באיזה חור נידח כשזה רק אתה והאוטו...

בנוסף, אנחנו אמנם 4 אנשים במשפחה אבל אנחנו צריכים רכב מרווח ונוח.

איך האבזור בגרסא הפשוטה מהשנים האלו?

עד כמה החלק ה"ג'יפאי" שבאוטו הזה עדין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק שהפלסטיקה (גחון, פגושים..) לא מתאימים לשטח אמיתי, זה האוטו עצמו, עם תיבה אוטומטית פשוטה, עד כמה שאני זוכר בלי הילוך כוח ובלי הילוך למדרון...

האוטו יביא אותך לחור נידח אם לחור הזה יש שביל שמוביל אליו.

אם אתה מתעקש על ג'יפ תתאפק קצת ותמצא איזה פאג'רו משנתון אחד או שניים פחות. יתן לך יכולת שטח גבוהה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעיקר רכב לנשים מהמעמד הבינוני פלוס שרוצות לשבת קצת יותר גבוה על הכביש.

כל מילה בסלע. ואם היא רוצה לבקר בכיכר המדינה הוא חייב להיות שחור.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שחשוב לך זה הפוזה בלבד , אז בהחלט יש מקום להחליף את הרכב, בכול שאר הפרמטרים הסנטה פה רחוק מאחור.

קח בחשבון שגם עם ערכת גז, מנוע הוי 6 של יונדאי הינו צרכן דלק כבד ביותר, וחברים עם טוסון מדברים על 6:1 בעיר ..

רוצה שידרוג, עם המחירון המצחיק של ה C5 תוכל לבצע דילוג משמעותי לפנים בשנתון, ואם אתה רוצה גובהה ללא יכולת שטח, אז הפיקאסו עם מנוע הדיזל תיתן לך מענה מעולה עם נוחות ומרחב מעולים, איבזור מדוגם וצריכת דלק מאומתת של כ 1:17..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי שיש בעיה אחת אם הגז. רכב ששותה דלק רגיל, ישתה (או שישאף ) גם גז והבעיה היא שאין איפה למלא גז,זאת אומרת יש אבל לא בהרבה מקומות.

מסכים אם אתה רוצה ל שבת גבוהה על הכביש אז הפיקאסו דיזל תעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...