Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרים תוצרת סין,תחשבו פעמיים!

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 5988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום קיבלתי במייל מחבר טוב שלי את התמונה הבאה:

2003517168192775636_rs.jpg

כפי שהבנתי ממנו הדבר הנ"ל התגלה במוצרים תוצרת סין.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אחד הטובים :lol:

יש לך מושג מאיזה ציוד זה הוצא?

איציק.

צר לי ידידי אבל אין לי יותר מידע לספק לכם.:-(

אין תמונה...

רומן,נראה לי שזה רק אצלך.

אבל הנה תמונה שהעלתי לשרת של CF.

UNchinauser.JPG

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זה אומר

מישהו יכול בבקשה להסביר? :roll:

זאת אומרת שזה כבשה בעור של זאב! :lol: סתם! כל מכשיר אלקטרוני(רובם) כגון:מגברים,רדיו דיסקים וכד' בנויים מקבלים,סלילים,נגדים והרשימה עוד ארוכה! מה שאתה רואה כאן בתמונה זה "קבל"(בצבע שחור) שאמור להיות בגודל מסויים ועם נתונים מסוימים אבל במציאות לקחו קבל(בצבע כחול) עם נתונים בהרבה יותר קטנים והכניסו לתוך המעטפת של הקבל הגדול!

בקיצור רמאות וחיסכון בכסף של המפעל שמייצר את המוצרים,כתוצאה מכך אנחנו הלקוחות מקבלים מוצר שלא עומד בהצהרות שלו ופחות טוב ממה שהוא אמור להיות במציאות אם היו משתמשים ברכיב האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלים נמדדים ביחידות פראד ( F ) וכמו שרואים כאן הכבל הכחול הוא בעל ערך של שליש מהקבל שהוא מתיימר להיות ( השחור ) 2200 לעומת 6800 . דיי מעניין שהולכים עד כדי כך כדי לזייף ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכים איך שהוא לחסוך עלויות לא?

לקחו את הPCB(הלוח שעליו מורכבים הרכיבים) של המאק אוודיו שמו קבלים תוצרת אוזבקיסטן \ קבלים מזוייפים כאלה וקיבלת את הפולס אוודיו.

בגלל זה אני אומר ותמיד אומר עד שלא בדקו רכיב רכיב להמליץ על מגבר כזה זה פשוט להמליץ לבן אדם לזרוק את הכסף לפח זבל.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאתה קצת לחוץ מזה שיקראו לך "פראייר" אם יסתבר שיכולת לקנות את המגבר שלך בפחות בשם אחר, אז תירגע אף אחד לא יגיד את זה.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...