Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתה לחבר שלי בגיל 17 את תאומתו הזהה של הרכב הזה שנקראה אאודי 50. מאז ועד היום לא ראיתי עוד אחת כזו בארץ (רק את גרסת הפולו)

יש אאודי כזו קצת אחרי צומת הפיל (אם מגיעים מכיוון הכפר הירוק). הייתי עובד שם באזור וראיתי את הרכב הרבה, לפעמים חונה בחוץ ולפעמים חונה בתול הבניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 562
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היתה לחבר שלי בגיל 17 את תאומתו הזהה של הרכב הזה שנקראה אאודי 50. מאז ועד היום לא ראיתי עוד אחת כזו בארץ (רק את גרסת הפולו)

יש לפחות אחת שאני מכיר נוסעת יומיום, לא רחוק מאיפה ששנינו עובדים!:-D היא בצבע שחור, ומצב לא רע!

(עריכה- אופס, זיו כבר "הסגיר" אותה!)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי שיטוט ב"יד2", ראיתי את היצירה היפה הזו, היא למכירה והיא , שוב, לא שלי.

http://www.yad2.co.il/Cars/SpecialGallery.php?AreaID=&CarSpecialID=&CarSpecialSubCatID=&FromYear=&UntilYear=&Hand=&fromPrice=&untilPrice=&GalleryView=1&Page=11

julia.jpg

julia2.jpg

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכפר סבא, VW פולו שנת 87' בפעולה.

כבר לא רואים הרבה כאלה, לפחות לא מהסוג שעדיין נוסע. ותאמינו לי שהיא נסעה כמו טיל על הכביש, נהוגה בידי אדם מבוגר, שעוד ב-87' כבר לא היה צעיר במיוחד.

בכל מקרה, רציתי להתמקד בכיתוב על הדלת האחורית: "POLO COUPE". לפחות על פניו, הכיתוב נראה מקורי ולא סתם מדבקה לקישוט (למרות שקשה לדעת). ואכן הפולו היא 3 דלתות, אבל הן לא היו כולן כאלה? האם הן שווקו כ"קופה" כאשר זוהי בעצם התצורה הסטנדרטית? או שמא היה דגם קופה נפרד?

חלקן נקראו פולו "פוקס" FOX בלעז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקן נקראו פולו "פוקס" FOX בלעז.

איזה חלק נקראו פוקס, ה-3-דלתות-כאילו-קופה?

בפולו שצילמתי יש מדבקת "FOX" על הדלת האחורית.

אגב, נדמה לי שגם כיום פולקסוואגן משווקים דגם בשם "FOX", רק שעכשיו זה הדגם שממוצב מתחת לפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חלק נקראו פוקס, ה-3-דלתות-כאילו-קופה?

בפולו שצילמתי יש מדבקת "FOX" על הדלת האחורית.

אגב, נדמה לי שגם כיום פולקסוואגן משווקים דגם בשם "FOX", רק שעכשיו זה הדגם שממוצב מתחת לפולו.

גם לאודי היה דגם שקוראים לו FOX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן GSA עומדת מזה זמן ללא תזוזה ברחוב יהושע בן נון בת"א. היום בבוקר הוסרה ממנה לוחית הרישוי, כך שסופה קרב.

הרכב בצבע חום, חונה בסביבה ב-15 שנים האחרונות לפחות. מצב די טוב, ישנם כל החלקים, אם כי ישנה חלודה נקודתית.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 12 בצבע אדום דהוי עומדת כבר מספר שנים בחניה מקורה בכרמיאל.

מקווה לצלם מחר ולהעלות תמונות.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 12 בצבע אדום דהוי עומדת כבר מספר שנים בחניה מקורה בכרמיאל.

מקווה לצלם מחר ולהעלות תמונות.

עידן אתה מסטלבט עלי?או על האוטו שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 127 דו ראשון בצבע צהוב עם ניילונים מודבקים לגג, נצפתה נוסעת מספר פעמים נוסעת בבן גוריון בר"ג, כמו כן, נצפתה רנו 16 אדומה דהויה, נוסעת מדי פעם בקריניצי ברמת גן.

שתיהן רשומות אספנות.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי שיטוט ב"יד2", ראיתי את היצירה היפה הזו, היא למכירה והיא , שוב, לא שלי.

http://www.yad2.co.il/Cars/SpecialGallery.php?AreaID=&CarSpecialID=&CarSpecialSubCatID=&FromYear=&UntilYear=&Hand=&fromPrice=&untilPrice=&GalleryView=1&Page=11

טוב באמת יפה אבל למה פנסים אחוריים של רום כרמל ????????? :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפיאט הזו אתמול! חמוד...8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן אתה מסטלבט עלי?או על האוטו שלי?

ממש לא ידידי, אני אנסה מחר לצלם.

יש מצב שהיא דלתא, אבל, בעצם זה אותו הדבר לא?:roll:

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אם אתה מדבר על הגרוטאה בחנייה פרטית בגבעת מכוש, אז היא דלתא.

האמת שזה סיפור מוזר, בחנייה הזו (של אדם מבוגר) עמדה קבוע דלתא לבנה

במצב חדש, פתאום החליפה אותה האדומה שנראית כאילו גילגלו אותה לחילזון.

אלה היו 3 שורות מבוזבזות על דלתא הרוסה :lol:

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...