Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידות צמיגים / ג'נטים

kompy

פוסטים מומלצים

כרגע יש לי מידה 185/55/14 אין לי אישור עליהם ברשיון.. אבל יש לי תופס ממשרד התחבורה שמאשר לי..

אני רוצה להחליף אותם למידה אחרת שמותרת, 14' אני צריך כי יש לי מגנזיום 14 אני רק צריך להחליף את הגלגלים.

איזה מידה אני צריך שמאושרת? מה הן האפשרויות?!?

יש גלגל כזה 165/65/14 ׁ(נכון?) זה יכול להתאים לי?

נ.ב

אם מישהו מוכן להחליף איתי למידה כזו או משהו שיתאים לי שיצור איתי קשר 0546606961

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השרשור שיוכל (כמעט בוודאות) לעזור לך.

לא יודע איזה אישור ממשרד התחבורה יש לך - אם המידה שמורכבת לך כרגע על הגלגלים לא זהה למידה שמופיעה ברישיון הרכב אתה עלול לקבל הורדה מהכביש.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה65 זה הרוחב? (אני לא ממש מבין כמו שהבנתם..)

אני נוסע בפיג'ו 106 XS שנת 96..

איזה גלגל אני יכול להחליף עם כותר 14'??

הגלגל שיש לי עכשיו ה185/55/14 בסיבובים פשוט נוגע לי בפח ובצינורות שם, בקיצור לא מתאים

איזה גלגל כן יכול להתאים לי עם כותר 14'??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה המקסמלית (והמומלצת, אלא אם כן אתה על חישוק ברוחב 5") שאתה יכול לאשר לרכב שלך היא 185/55/14.

הדבר היחידי שזה יכול לגעת בו זה החופה מפלסטיק שיושבת מתחת לכנף (ליד משאבת המים) וגם את זה אפשר לסדר, מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אז זהו, שניסו לסדר לי ועקרו לי כמו שאמר המוסכניק חתיכת פח שלא הייתה צריכה להיות ומאז גם אין משאבת מיים..

המיים פשוט יורדים למטה... הגלגלים גם אכלו את הממיכל כי השתפשפו כל הזמן והם גם משפשים תפח שם..

בקיצור אמר לי המוסכניק (מישהו אחר) היום הוא עשה לי גם בולמי זעזועים.. זה עולם אחר אחרי ההחלפה של הבולמים, אבל עדיין הוא אמר:

חובה להחליף גלגלים זה הורס שם הכל.. קראתי קצת הגודל הזה 175/60/14 יכול להתאים לי??

אני פשוט חייב 14 כי יש לי מגנזיום ואני רוצה שהוא ישאר עם גלגלים שלא יעשו בעיות..

מה אתם מציעים?!

תודה על העזרה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מציעים שתסדר את הבעיה מהשורש שלה ולא תמצא פיתרונות אחרים.

יש לך כבר צמיגים במידה 185.55.14, מה ההיגיון בלקנות חדשים במידה יותר קטנה? (תן לי לעזור לך, שום היגיון).

שוב, ה106 שלך היא לא היחידה שסובלת מהבעיה הזו. לא צריך לחתוך שום פח ולא להוציא שום משאבת מים מהמקום, צריך רק להושיב את הבטנה מהפלסטיק במקום שלה כמו שצריך. אם היא התעוותה מהחום או שהיא כבר לא בצורה המקורית שלה, ניתן לקנות חדש (בסביבות 180 שקל אם אני לא טועה).

תסדר את הבעיה מיסודה ואל תלך על קומבינות למניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל המוסכים שהייתי אמרו לי שאני חייב להחליף גלגלים

הראו לי בעיניים שזה נוגע גם איפה שאמרת וגם בפח ובכל המכלול שם..

אז בסה"כ אני שואל איזה מידה אפשרית אחרת שאולי תתפקד שם יותר טוב??

אני רוצה להחליף ולא להשקיע עוד 1500 שקל על גלגלים

175/60/14 איך הגודל הזה אתם חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני לא יודע מה משמעות של מידות הצמיגים לדוגמה ברכב שלי המידה היא: 195\65\15 ואני לא יודע מה כל מספר אומר

בנוסף בספר רכב ראיתי שלרכב שלי יש אפשרות של גלגלים במידות אחרות האם אני על דעת עצמי יכול להכלים את הגלגלים ברכב לגדולים יותר ואם לא אז מה התהליך.

בתודה מראש אלכס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב:

אולדסמוביל קאטלס סופרים 84 קופה , הצמיגים המאושרים כרגע ברשיון הם 195\75*14,

לאיזה מידה אפשר להגדיל (גם גודל וגם רוחב??????)

-= volvo 850 turbo =-

///-= 225 bhp =-\\\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ברשותי מזדה 323f שנת 94'

ברצוני לדעת מהו שילוב המידות המותרות של ג'אנט+צמיג

שיעניקו לרכב את הגובה המקסילי מעל הכביש.

פחות מעניין הרוחב של הצמיג.

בתודה מראש, מתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קניתי לפני כחודשיים סובארו אימפרזה 2003, New Age , מנוע 1600 סמ"ק.

קראתי פה חלקים נרחבים מהשרשור וגם משרשורים אחרים שמסבירים על צמיגים/חישוקים, ויש לי מספר שאלות.

כרגע לרכב יש את החישוקים האוריגינליים שלו (ואם אני לא טועה, צמיגים 185/70R14, חדשים). הבנתי את היתרונות/חסרונות בהחלפת החישוקים לחישוקי סגסוגת ("מגנזיום"?), ובעיקר את זה שחוץ מפוזה אין בזה יותר מידי יתרונות (מבחינת יציבות/האצה וכו').

• בספר הרכב רשום שהרכב יכול גם ליסוע עם 195/60R15 וכן 215/45R17. האם זה אומר שהגדלים האלו הם חוקיים ומאושרים? האם צריך ללכת לאשר במשרד התחבורה מחדש את החישוקים לאחר כל שינוי של גודל?

• אם אני רוצה כעת להחליף את החישוקים לחישוקי סגסוגת, אני חיב גם להחליף את הצמיגים? או שזה הכרח רק אם אני מחליף את הגודל/רוחב של החישוק (ל-15 או 17)?

• כמה עולים (סדר גודל) חישוקים חדשים עם הצמיגים שכבר יש לי?

• האם צריך לעשות כיוון פרונט מחדש לאחר החלפת החישוקים?

הערה - אני לא מחפש להפוך את האימפרזה שלי למשהו שהיא לא. רק חשבתי שזה יפה למראה שלה, זה הכל. אין פה כוונה להשוות לה מראה של WRX כדי לתת רייסים ברמזורים...

תודה רבה על הסבלנות והעזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה לשנות בפוקוס 2005 שלי מ 185/65/14 ל 185/55/14

כבר יש לי חישוקים למידה הנוכחית (185/65/14) ואני מעדיף לא לקנות חדשים, אז אלא אם אני טועה אני לא יכול לשנות מאום מלבד ה גובה (65) ואני חושב ש 55 זה הכי נמוך שאפשר לרדת ב 185/14

אז קודם אני שואל אתכם אם אפשר, אם ניתן לשנות רישוי למידה הנ"ל

אם כן, המלצתכם

יוקוהמה 185/55R14 80V S drive

דאנלופ 185/55VR14 FMR 98 J 79V

או, אם יש המלצה אחרת.

תודה.

טכנולוגיה מתקדמת

http://www.mfkeyboards.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קניתי לפני כחודשיים סובארו אימפרזה 2003, New Age , מנוע 1600 סמ"ק. - תתחדש.

קראתי פה חלקים נרחבים מהשרשור וגם משרשורים אחרים שמסבירים על צמיגים/חישוקים, ויש לי מספר שאלות.

כרגע לרכב יש את החישוקים האוריגינליים שלו (ואם אני לא טועה, צמיגים 185/70R14, חדשים). הבנתי את היתרונות/חסרונות בהחלפת החישוקים לחישוקי סגסוגת ("מגנזיום"?), ובעיקר את זה שחוץ מפוזה אין בזה יותר מידי יתרונות (מבחינת יציבות/האצה וכו').

• בספר הרכב רשום שהרכב יכול גם ליסוע עם 195/60R15 וכן 215/45R17. האם זה אומר שהגדלים האלו הם חוקיים ומאושרים? האם צריך ללכת לאשר במשרד התחבורה מחדש את החישוקים לאחר כל שינוי של גודל? - אם אני לא טועה, דגם ה-WRX או STI מאותה שנה נועל 17 אינץ ולכן אתה גם יכול לאשר. בכל אופן, כל החלפה מצריכה אישור.

• אם אני רוצה כעת להחליף את החישוקים לחישוקי סגסוגת, אני חיב גם להחליף את הצמיגים? או שזה הכרח רק אם אני מחליף את הגודל/רוחב של החישוק (ל-15 או 17)? - רק אם אתה מעלה/מוריד מידה ו/או מעלה את הרוחב בצורה רצינית - בכל אופן, כל בעל פנצ'ריה יודע את עבודתו.

• כמה עולים (סדר גודל) חישוקים חדשים עם הצמיגים שכבר יש לי? - יש יותר מדי מבחר, גש לאחד המקומות ותראה את ממוצע המחירים
  • האם צריך לעשות כיוון פרונט מחדש לאחר החלפת החישוקים?

הערה - אני לא מחפש להפוך את האימפרזה שלי למשהו שהיא לא. רק חשבתי שזה יפה למראה שלה, זה הכל. אין פה כוונה להשוות לה מראה של WRX כדי לתת רייסים ברמזורים... - לא שעכשיו היא בנוייה ל"רייסים" אבל עם 17 היא בקושי תזוז :)

תודה רבה על הסבלנות והעזרה!

חמישה תווים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...