Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארספורום וסדנת ההתקנות "4X4 של אפי" מזמינים אתכם לאירוע האודיו הענק של סוף הקיץ!!!

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכונים:

לאור בקשות מצד מועדונים אחרים ואנשים שלא רשומים לפורום, החלטנו לפתוח אמצעי הרשמה נוסף, ומעתה ניתן להרשם גם באמצעות האי-מייל בכתובת [email protected]

בפנייה דרך המייל אנא ציינו את כל הפרטים המופיעים כאן. הנרשמים יקבלו איחזור למייל ובו אישור ההרשמה.

התווספה "תחרות ההתקנה המושקעת"! חושבים שיש לכם בנייה יוצאת מן הכלל? עשיתם עבודת פיבר מטורפת? הצלחתם לדחוף 8 סאבים בבגאז'???

הרשמו כאן או ב [email protected] לתחרות שתתקיים במהלך האירוע! המשתתף שיקבל את מס' ההצבעות הגבוה ביותר יזכה במגבר של חברת "בזוקה" מתנת ניפון אירופה ישראל!

נא לקרוא את התקנון ולהסכים לכל סעיפיו לפני ההרשמה לתחרות!!!

והכי מעניין... הפרסים לבאי האירוע!

בין באי האירוע יוגרלו הפרסים הבאים:

:idea: שני סטי קומפוננט של חברת Dragster מתנת SHER!!! :idea:

:idea: קיט איטום לדלתות של חברת "סקנד סקין" מתנת ניפון אירופה ישראל!!! :idea:

:idea: 20 סטים חולצה + כובע מתנת Carsforum!!! :idea:

כל מה שצריך לעשות בכדי לזכות הוא להרשם ביום התחרות בעמדת ההרשמה!!!

* הפרסים ינתנו רק למי שיווכח בעת ביצוע ההגרלה!

** מארגני האירוע שומרים לעצמם את הזכות לשנות, להגדיל או להקטין את הפרסים שיחולקו למשתתפים.

כללים לתחרות המושקעת.doc

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וכמה עדכונים מנהלתיים...

1. לא ניתן לקבל את רשימת הדיסקים או השירים ולא ניתן לראות את טופס הניקוד. ושוב, בפעם השלישית, קריטריוני השיפוט יהיו "רמיקס" של חוקים קבילים מעולם האודיו המקצועי עם התאמה לתחרויות חובבנים.

2. ההגרלות ייערכו בעיצומו של האירוע ורק מי שיהיה נוכח יקבל את הפרסים!!! תירוצים כמו "הוא הלך שנייה לשירותים" ו "עוד דקה הוא בא" לא יתקבלו והפרסים יועברו לאנשים אחרים!!!

3. מחירים מיוחדים לרגל האירוע יפורסמו שבוע הבא.

4. יאללה, תמשיכו להרשם!!!

צוות האירוע.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, לא הסכמנו שהפרס הראשון יהיה סט מדבקות הפורום לרכב (רגילה + הפוכה)? מקסימום אפשר לתת את זה ל"מערכת החן" (על משקל נערת החן).

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מתמודד יקבל מספר, המתמודד שיזקפו לזכותו הכי הרבה פתקים הוא הזוכה.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מעכשיו אני מתרגש. דחיתי את כל מה שקשור ליום שישי הזה, כדי שאני יבוא לשם ב-11 אפילו. יהיה שמח :-P

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה בעצם יש 3 תחרויות, SPL, SQ ותחרות התקנה מושקעת,

אז SPL זה לפי תוצאות, והתקנה מושקעת זה לפי פתקים, הבנתי.

אני צריך להחליף אלטרנטור ל120A ברכב שלי, ואין לי מושג איזה יתאים.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא ניתן לקבל את רשימת הדיסקים או השירים ולא ניתן לראות את טופס הניקוד.

צוות האירוע.

ובמילים אחרות אתה אומר :

"צוות האירוע הולך לשפוט תחרות SQ לפי מקורבים , קובמינות, אינטרסים וטעם אישי סוביקטיבי של השופטים . אי לכך ובהתאם לזאת אין באפשרותינו לחשוף על מה ינתן ניקוד וכיצד הוא יינתן .. אחרת תבינו שלא הכל כשר בתחרות .. עם הקהל סליחה."

ההודעה כמובן נכתבה בציניות ..

אני באמת לא מבין למה לא לפרסם את הפרטים האלו. הרי הכנה של הרכבים יכולה רק לשפר את רמת התחרות ולהוסיף עניין מקצועי למתחרי ה SQ ..

כנ"ל לגבי העניין של הפתקים .. בסופו של דבר כל אחד יצביע לחברים שלו ומי שיתחרה ידאג שכל החברה ישלחו לו SMSים (פתקים במקרה שלנו).. לא כך עושים תחרות .. צריך להחליט על X שופטים שהם בינהם יחליטו .. אפרופו שופטים - גם ובעיקר בתחום ה SQ אסור שהם יהיו מתקינים או אנשים אחרים שקשורים עסקית לענף . אני חושב שאין צרוך אפילו שאני אסביר למה ..

אפרופו - הרעיון של תחרות ההתקנה המושקעת נחמד ויפה ! - אבל , הרעיון הוא לדעתי על עבודה ויצירתיות - זתמורת לא לתת לקהל לבחור את הרכב הכי יפה ויזואלית שהושקע בו הכי הרבה כסף - זה לא חוכמה .. לקחת 20K ולתת למקצוען לעשות בניות זה לא העניין. צוות "מקצועי" יכול להעריך בניות שאנשים עשו בעצמם - יכול לזהות התקנות עם משמעות אקוסטית - יכול לזהות התקנות קשות מאוד שכל מטרתם לא לבלוט ולהראות כאילו זה מערכת בילט אין - יכול לזהות התקנות של רכיבים לא סטנדרטיים - כל אלו הם הדברים המרשימים וקרדיט גדול מגיע למי שבנה ועשה לבד ולא למי שיש לו המון כסף ופשוט הלך למתקין כזה או אחר שבנה לו ציפור באוטו .. הקהל הרחב לא ממש יתיחס לזה אלה יתן פתק לחבר שלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו - הרעיון של תחרות ההתקנה המושקעת נחמד ויפה ! - אבל , הרעיון הוא לדעתי על עבודה ויצירתיות - זתמורת לא לתת לקהל לבחור את הרכב הכי יפה ויזואלית שהושקע בו הכי הרבה כסף - זה לא חוכמה .. לקחת 20K ולתת למקצוען לעשות בניות זה לא העניין. צוות "מקצועי" יכול להעריך בניות שאנשים עשו בעצמם - יכול לזהות התקנות עם משמעות אקוסטית - יכול לזהות התקנות קשות מאוד שכל מטרתם לא לבלוט ולהראות כאילו זה מערכת בילט אין - יכול לזהות התקנות של רכיבים לא סטנדרטיים - כל אלו הם הדברים המרשימים וקרדיט גדול מגיע למי שבנה ועשה לבד ולא למי שיש לו המון כסף ופשוט הלך למתקין כזה או אחר שבנה לו ציפור באוטו ..

האמת שאני ממש מסכים עם הפסקה הזו ,

אני הייתי מעדיף שכמה אנשים שבנו כמה שטויות בחייהם ישפטו בניה ולא הצבעה ,

יהיו הרבה אנשים שלא התקינו כלום לבד , הרבה אנשים ששילמו סכומים יפים שיעשו להם עבודה מסויימת (ציפורים , אלפקות , מה שתרצו..)

בואו נצ'פר בניות עצמיות וניתן ככה מוטיבציה לאנשים ללמוד את התחום ולעשות דברים לבד .

באופן כללי נראה לי הכי טוב , אבל זורם עם מה שתחליטו .

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל שוב ..

מה הדיסק בדיקה וכיצד אפשר לקבל אותו על מנת להכין את המערכת כראוי.

מה ההכשרה של השופטים ? מה הפרמטרים שלפיהם יערך השיפוט ??

מי נרשם לתחרות ה SQ ?

+++++1

HU: ADDZEST DRX9255, AMP: AUDISON VRX 250.2EX

AMP:Helix HXA-1000 QX ,FRONT: Custom made Morel Renaissance WR-W6,Custom made Morel Renaissance CR-101,SUB: ID MAX12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמילים אחרות אתה אומר :

"צוות האירוע הולך לשפוט תחרות SQ לפי מקורבים , קובמינות, אינטרסים וטעם אישי סוביקטיבי של השופטים . אי לכך ובהתאם לזאת אין באפשרותינו לחשוף על מה ינתן ניקוד וכיצד הוא יינתן .. אחרת תבינו שלא הכל כשר בתחרות .. עם הקהל סליחה."

ההודעה כמובן נכתבה בציניות ..

אני באמת לא מבין למה לא לפרסם את הפרטים האלו. הרי הכנה של הרכבים יכולה רק לשפר את רמת התחרות ולהוסיף עניין מקצועי למתחרי ה SQ ..

את האמת להגיד לך, ציפינו שכמו תמיד, אחרי כל תחרות שהייתה, יגיעו התלונות על קומבינות ושות', אבל זה כוחה של האבולוציה - אנשים משתכללים.

מה בדיוק יעזור לך לדעת איזו מוזיקה תנוגן ותיבדק? אתה חושב שמיקום הבמה ברכב משתנה משיר לשיר? רמת הפרטים באימג' נעשית יותר מדוייקת ומפוקסת? הרי אין לך שמץ של מושג לפי איזה קריטריונים נבחרו שני השופטים ומה רמת האובייקטיביות שלהם, אבל בוא נתלונן קודם - זה כיף.

איתמר כבר כתב שהחוקים ושיטות הניקוד נלקחו מטפסים של תחרויות אחרות והותאמו לתחרות חובבנים, מה שאומר שהם פחות נוקשים, אבל לא המצאנו שום דבר חדש מעבר למה שכבר ידוע.

למען הסר ספק, אני מודיע לכולם שהשקענו הרבה מאמצים בכדי למנוע איזושהי אפשרות של חוסר אובייקטיביות מצד השופטים, המארחים ובכלל, אנחנו לא מארגנים אירוע כזה גדול בשביל לתת לחברים שלנו מתנות ופרסים, כמו שכבר הוסבר בתחילת השרשור האירוע נועד בעיקר בכדי להרים את הרמה של התחום בארץ.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר הוסבר בתחילת השרשור האירוע נועד בעיקר בכדי להרים את הרמה של התחום בארץ.

איציק.

לטעמי המשפט הזה מספיק. יכלת להוסיף בנסוף שהאירוע מתקיים גם כדי להוסיף קצת (הרבה הרבה) פלפל לכל אותם מפגשים רגילים שאנחנו עושים (על האש גם נקרא לטעמי רגיל :wink:). בכל מקרה, זאת חוויה אחרת ממפגש רגיל, תבואו להנות במקום לבוא לחוצים על השופטים או על המערכת שלכם. ככה לפחות אני בא :-P

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק, אני מודיע לכולם שהשקענו הרבה מאמצים בכדי למנוע איזושהי אפשרות של חוסר אובייקטיביות מצד השופטים, המארחים ובכלל, אנחנו לא מארגנים אירוע כזה גדול בשביל לתת לחברים שלנו מתנות ופרסים, כמו שכבר הוסבר בתחילת השרשור האירוע נועד בעיקר בכדי להרים את הרמה של התחום בארץ.

איציק.

+1

אני מכיר את שני השופטים באופן אישי (את דייגו קצת יותר מידי לצערי) ויכול לומר לך שאין לי ספק , בכלל , שתהיה הטייה של תוצאות .

שני האנשים מאוד (מאוד מאוד) מקצועיים ובעלי אוזן מצויינת ואני בטוח שישפטו בדיוק כפי שצריך .

מקווה שאני מרגיע את מי שלחוץ .

:|

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

ויכול לומר לך שאין לי ספק , בכלל , שתהיה הטייה של תוצאות .

מקווה שאני מרגיע את מי שלחוץ .

אתה טוען שתהיה הטייה של התוצאות ומצפה שלא נהיה בלחץ? :lol: :lol:

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, הוא עשה הפוך על הפוך, סוג של פסיכולוגיה מטורפת כדי להרגיע את חמשת המתמודדים שנרשמו עד עכשיו :roll:.

חבר'ה, איפה אתם?!?! זה שאין לכם ג'נסיס באוטו לא אומר שאי אפשר להתמודד! הרעיון הוא תחרות חובבנים. אף אחד לא מצפה לראות מערכות כמו שרואים באתרי תחרויות בעולם. מה איכפת לכם? אולי תופתעו?

ניתן להרשם דרך ה"פ אלי או באמצעות האימייל, [email protected]

אגב, אם זה לא היה ברור, התחרות פתוחה לכולם! לא רק לחברי הפורום.

שבת שלום!

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...