Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת תקלה "שברולט"- טויוטה קורולה.

orturbo
שימו לב! השרשור הזה בן 6099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב ושבת שלום.

יש לי טויוטה קורולה הצורה החדשה 2003.

לפני מספר ימים{בערך 3} נסעתי לחבר הכל היה טוב יפה ורגיל. כשבאתי להניע שוב את האוטו הרגשתי ממש רעידות

ממש האוטו קפץ במקום התחלתי ליסוע לאט והאוטו פשוט רעד החרי שעברתי מהירות של 30-40קמ"ש הרעידות פסקו עד לעצירה.

יום למחרת נידלקה מנורת שמן בדקתי שמן לא היה חסר היה מלא עד הסוף כנ"ל גם שמן גיר.

אתמול נידלקה לי שוב פעם אח הפעם מנורה כתומה בצורה של סמל שברולט{בערך} נסעתי למוסך מורשה של טויוטה והוא אמר שיש משהו בלחץ שמן וכניראה המנוע גמור. השאלה שלי עים זה באמת יכל להיות הגיוני שככה סתם הלך מנוע?

בכל מיקרה עכשיו המנורה של הזמן פעם נידלקת פעם ניכבת כנ"ל גם המנורה הכתומה.

מה נראה לכם יכולה להיות הבעיה?

תודה רבה מראש לעוזרים, ושוב פעם שבת שלום.

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברכב של אחותי טויוטה קורולה 2005 נדלקה מנורת לחץ שמן (אדומה) יומים לאחר שהאוטו יצא מטיפול במוסך מורשה, לאחר יומים שהרכב היה במוסך התברר שהמנוע מת לא יאומן רכב עם 38000 קילומטר.

לשמחתינו המנוע הוחלף חינם אין כסף, מבירור עם איש השירות התברר שכול שבוע לפחות 3-4 רכבים נכנסים למוסך עקב אותה בעיה לחץ שמן נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה לטויוטה ?

בזמן האחרון יש יותר ויותר הודעות בפורום על בעיות במנוע גיר וכו'..

כנראה שהשירשור של מרק נכון:lol:

לא כדאי לשלוח מכתב ליבואן בשל המנועים שנגמרים כל כך מהר?

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשורים דומים כאשר הרכב היה באחריות היבואן לקח אחריות ותיקן על חשבונו.

תנסה להוציא מקסימום השתתפות של היבואן בתיקון במידה והרכב לא באחריות.

ולכל המגיבים: קל מאוד להשמיץ יפניות כי לחלק לא קטן ממכם יש צרפתיות אבל אותי מעניין האם היבואן שלכם היה לוקח אחריות על תקלות כאלו ???לא נראה לי...

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה נפוצה ומאכזבת אבל הבעיה היא במסנן שמן הלא מקורי של טויוטה שגורם למוות מוקדם של מנוע

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1.

לאחרונה השתמשתי במסנן שמן תחליפי וזול שהיה זרוק בבויידם. בעת "הנעה קרה" עם הפילטר המקורי נורת לחץ השמן הייתה כבית תוך שנייה, עם הפילטר התחליפי היא כבתה לאחר 4 שניות.

לפני שבועיים קניתי במוסך טויוטה פילטר מקורי והנורה חזרה לכבות כשנייה לאחר ההנעה.

מעבר לזה, פילטר תחליפי זול הוא בעל יכולת סינון ירודה ביותר וידוע כי המנועים של טויוטה רגישים לכך מאוד.

ואור, למרות שהטיפול בוצע במוסך טויוטה מורשה - מה ההיסטוריה של הרכב? אגב, אם היה כשל של לחץ שמן לדעתי היתה צריכה לדלוק נורה אדומה, לא כתומה של check engine.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזאת אומרת מה ההיסטוריה של הרכב?

בוא נגיע שהאוטו אף פעם לא עשה לי בעיה כזאת או דומה במנוע ובכללי.

שלא נדבר על זה שלא מזמן הוא עבר טיפול10K.

אור.

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שלחתי למוסך טויוטה את הקבלות של האוטו+כל הטיפולים שהאוטו עבר ואישרו לי החלפת מנוע חדש ללא תשלום.

מקווה שהשבוע הרכב יכנס בעזרת ה'.

נ.ב:האים אני עושה את ההרצה או שהמנוע בא כבר מורץ מטויוטה?

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא ולא מאמין מנועים שנשפכים ככה סתם ללא סיבה נראית לעין, מזל שהשירות של טויוטה מכסה את חוסר האמינות של הרכבים בצורה זריזה ומהירה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...