Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו ספורט - נוזלים, שמנים וכל החמוצים ...וגם מפרט טיפולים

roiei
שימו לב! השרשור הזה בן 6071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נכון שיש פה מידע על הנושא אם נשתמש בחיפוש אבל המידע לא מרוכז ולא מעודכן\נכון.

אני אשמח אם כל בעלי הקליאו ספורט נרים את האשכול הזה כדי שאנשים ידעו בדיוק באילו חומרים מומלץ להם להשתמש ...

שכל אחד ירשום מתוך הניסיון שלו במה מומלץ להשתמש ובמה הוא כרגע משתמש, ואם אפשר לציין איפה המוצר נקנה זה יהיה מעולה.

מקווה שהאשכול הזה יניב שיתוף פעולה ונסיים עם השאלות האלו פעם אחת ולתמיד !

רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיף שינתנו פה גם לינקים להודעות קודמות בפורום שמרכזות דיונים בנושאים הללו, כדי שלא נפתח אותם מחדש גם כאן.

אני יכול לתרום בשמן מנוע - LM סגול סינטטי מלא. עלות מיכל 5 ליטר אצל הפרסי סביב ה-120 שקלים.

וגם שמן גיר - ELF TRANSELF TRZ סינטטי מלא. עלות 4 מיכלי ליטר אחד (בתיבה יש 3.1 ליטר + אקסטרה) סביב 120+ שקלים אצל היבואן (שכחתי את השם, כתוב כאן בפורום בחיפוש).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם אנשים יציינו איזה נוזל קירור יש ברכב שלהם.

מי שיש לו מושג...

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצדיע לנושא וגם מחפש תשובות, כמו מי שפתח אותו.

בתור בעלים "די חדש" של קליאו ספורט, אשמח לשמוע על הנוזלים המומלצים לרכב והיכן אפשר להשיג אותם.

במיוחד שיש טיפול 'בקרוב'. באוקטובר.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן מנוע - ELF 5W40 LDX סינטטי מלא. חשוב לשים לב שמדובר ב-LDX ולא ב-DID שהינו שמן קצת אחר שטוב למנועי דיזל ופחות לבנזין!

כמות בקליאו: 5 ליטר.

שמן גיר - TransELF 75W80 TRZ

כמות בקליאו: כ-3.3 ליטר, כלומר יש לקנות 4 בקבוקים של ליטר. (עבור 2 מכוניות אפשרי 9 בקבוקים יחד, מדובר בפחות מ-3.5 לכל רכב)

להשגת השמנים הנ"ל במחיר סביר: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=103238

נוזל קירור: אצלי הנוזל הוא מה ש"קרסו" ממלאים, עוד לא יצא לי טיפול בו יש להחליפו.

המחיר ב"קרסו" לנוזל קירור סביר, השאלה היא רק האיכות.

נוזל בלמים: אצלי הנוזל הוא מה ש"קרסו" ממלאים. עוד לא יצא לי להחליף. לא נראה לי שיש בעיה איתו.

נוזל הגה כח: לדעתי לא הוחלף מעולם. שוקל לבצע החלפה יזומה בהזדמנות, מישהו פה החליף פעם? ואם כן - לאיזה נוזל?

יש לי טיפול קטן באוקטובר, אם מישהו רוצה להתארגן לקניה של שמני ELF אני מאוד אשמח. יש להם נטיה להיות יותר נחמדים אם באים לקנות כמות.

בנוסף יש לי כ-700 מ"ל של שמן גיר מיותר מהטיפול הקודם. אם מישהו צריך, דברו איתי.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לקנייה: שמן מנוע LDX + שמן גיר TRX + נוזל קירור Glacelf supra (עדיף מוכן לשימוש אבל גם תרכיז יהיה טוב). הטיפול שלי (מגאן 2003) יוצא גם הוא בתחילת אוקטובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לקנייה: שמן מנוע LDX + שמן גיר TRX + נוזל קירור Glacelf supra (עדיף מוכן לשימוש אבל גם תרכיז יהיה טוב). הטיפול שלי (מגאן 2003) יוצא גם הוא בתחילת אוקטובר.

גם אני כנ"ל! :wink:

מוכן אבל רק ל-3 נוזלים ש-ALX מעוניין בהם. אני מעוניין בנוזל קירור Glacelf supra בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מוכן לבצע איתכם רכישה של שמן מנוע + גיר + נוזל קירור (כולם מתאימים ומומלצים כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן מנוע - ELF 5W40 LDX סינטטי מלא. חשוב לשים לב שמדובר ב-LDX ולא ב-DID שהינו שמן קצת אחר שטוב למנועי דיזל ופחות לבנזין!

כמות בקליאו: 5 ליטר.

שמן גיר - TransELF 75W80 TRZ

כמות בקליאו: כ-3.3 ליטר, כלומר יש לקנות 4 בקבוקים של ליטר. (עבור 2 מכוניות אפשרי 9 בקבוקים יחד, מדובר בפחות מ-3.5 לכל רכב)

להשגת השמנים הנ"ל במחיר סביר: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=103238

נוזל קירור: אצלי הנוזל הוא מה ש"קרסו" ממלאים, עוד לא יצא לי טיפול בו יש להחליפו.

המחיר ב"קרסו" לנוזל קירור סביר, השאלה היא רק האיכות.

נוזל בלמים: אצלי הנוזל הוא מה ש"קרסו" ממלאים. עוד לא יצא לי להחליף. לא נראה לי שיש בעיה איתו.

נוזל הגה כח: לדעתי לא הוחלף מעולם. שוקל לבצע החלפה יזומה בהזדמנות, מישהו פה החליף פעם? ואם כן - לאיזה נוזל?

יש לי טיפול קטן באוקטובר, אם מישהו רוצה להתארגן לקניה של שמני ELF אני מאוד אשמח. יש להם נטיה להיות יותר נחמדים אם באים לקנות כמות.

בנוסף יש לי כ-700 מ"ל של שמן גיר מיותר מהטיפול הקודם. אם מישהו צריך, דברו איתי.

כדי שנדע בדיוק מה אנחנו קונים, צירפתי תמונות, תאשר בבקשה שזה המוצרים עליהם דיברת:

שמן מנוע

excellium_ldx.jpg

שמן גיר

elf_tranself_trz_75w80.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אלו בדיוק השמנים (שמן מנוע+שמן גיר)

שמן הגיר מגיע אך ורק בבקבוקים כאלו של ליטר, שמן המנוע מגיע גם בג'ריקן של 4 ליטר (כלומר צריך ג'ריקן+בקבוק של שמן מנוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט יאשר את ההזמנה משתמש נוסף - אביתר.

כמה בקבוקים של 1 ליטר של שמן גיר צריך?

ומי מזרז את העניינים עם ההזמנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור הקליאו אתה צריך כ-3.3 ליטר, כלומר 4 בקבוקים.

לגבי מי מזרז את ההזמנה - אני חשבתי להתארגן עם עוד בנאדם-שניים, עכשיו אני רואה שהרעיון נהיה להיט... אין לי את הזמן לארגן את כולם... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...