Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשת רכב מסחרי , יש שניה. והדעות חלוקות בין הרנו

irno01
שימו לב! השרשור הזה בן 6135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה ק"מ קצת גבוה.

אני חשוב שאתה צריכה לקנות רכב עם באיזור ה120 אלף ק"מ גג, באיזור ה20 אחוז פחות ממחירון (לפחות אם מדובר במנוע אטמוספרי).

ניסית לחפש גם באופן פרטי? יש מציאות לפעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היגיון מסויים לרכוש דווקא מליסינג, כי הם נותנים אחריות ותנאי תשלום נוחים.

בסוג זה של רכבים "פרטי" בדרך כלל אומר "חברה פרטית", רכב יכול להיות רשום על שם הבעלים של החברה, עבל עדיין משמש כרכב עבודה ונוהג בו אחד העובדים.

נדירים מאוד האנשים, שקונים רכב כזה חדש לשימוש פרטי נטו.

מודל 2004 =4 שנים על הכביש. 135KKM ב 4 שנים =33KKM בשנה.

זה בכלל לא הרבה לרכב כזה.

יש לקחת בחשבון, שמכוניות כאלו לא משמשות רק להגעה לעבודה וחזרה, אלא נמצאות בתנועה גם במהלך יום העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנגו זה פשוט זבל מוטורי שלא ייאמן.

כשהייתי בצבא, למדור שלי היתה קנגו. חשוב לציין שלא היה מדובר ברכב "זונה" אלא ברכב דווקא די מלוקק שרק הבוס שלי ואני נהגנו בו. הרכב איטי בטירוף - רק ריח של עליה גורם לו לירידה דרסטית במהירות הלא גבוהה ממילא והנדסת האנוש פשוט מזעזעת. בימים בהם יצאתי עם הרכב לנסיעות ארוכות (מהמרכז לגבול הצפון ובחזרה), הייתי חוזר כולי שבור מכאבים מתנוחת הנהיגה המזעזעת שלו.

לעומת זאת, נהגתי לא מזמן לא מעט גם בברלינגו "זונה" ששייכת לאיזו חברה ושעמדה על קרוב ל-300K ק"מ. נכון שהרכב לא היה מטוס - כנראה זה קשור גם לעובדה שקיבלתי אותו עם קלאץ' מחליק שגרם להפסדי כוח - אבל הנוחות והפרקטיות שלו גדולים לאין שיעור מאלה של הקנגו. ואת יודעת מה? אחרי החלפת הקלאץ' הוא אומנם לא נהיה מטוס, אבל בהחלט כבר איפשר קצב התנהלות "אכיל".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ב-50 אלף ניתן למצוא שנתון 2004, יש תנאים טובים בלובינסקי טרייד, התקציב לא מאפשר את גרסת HDI וחבל, אני נוסע כבר כחודש וחצי בברלינגו דיזל 2004 ו5000 ק"מ, האוטו הרבה יותר נוח מקנגו או כל טנדר אחר, הוא חסכוני מאוד בסולר (ביום הרכישה עשיתי נסיעה בין עירונית לצורך בדיקה וללא מזגן, קיבלתי 1:18, אבל מאותו יום המזגן לא נכבה לשניה).

לגבי הק"מ: קשקוש בלבוש, 135 זה לא נורא זה מכוניות שנוסעות כבר 3-3.5 שנים, לאוטו שלי יש 265K ק"מ וזה ימשיך לעלות למה אני חורש את הארץ, אני יודע שהאוטו ימות איפשהו בין 300-350 אבל עד אז אני מתכנן להתקדם למשהו יותר טוב.

בקיצר, מהסקר שאני ערכתי (שהוא לא סקר דעת קהל הקארספורום אלא סקר מה טוב לישבן שלי) אז ברלינגו/פרטנר.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...