Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פושעי עיריית ת"א- לדין! (תאונה מזעזעת היום בבוקר)

gluk
שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז, אני לא לגמרי בטוח, איפה לכתוב את זה, אבל אני פשוט לא יכולתי להתאפק!

אני מדבר על התאונה, שקרתה היום בבוקר בשד' רוקח בת"א, שבה נהרג רוכב קטנוע בן 17.

אין לי מושג, מה בדיוק קרה שם, אבל די ברור, לפחות לפי התמונות, שהבחור נהרג כתוצאה מפגיעה ב"עמודון" ברזל, שנועד, כביכול, למנוע עליית רכבים על המדרכה- מין "טרנד" של עריית ת"א, שבשנתיים האחרונות דוחפת את הביזיון הזה בכל חור אפשרי! אבל הפעם הם ממש הגזימו- לשים עמודוני ברזל קשיחים בצמוד לכביש, שבו אנשים נוסעים מהר?!

כבר לפני כמה שנים, כשרק שמו אותם, הזדעזעתי לראות את זה, והיה לי ברור, שהאסון הוא רק עניין של זמן! והנה.

האם המחיר של "שקט תעשייתי", שעושה לעצמה עיריה, שווה חיים של הבחור בן 17, שבסה"כ איבד כנראה את הריכוז שלו לשניה?! האם לא מגיע למי שתכנן את הדבר הזה עונש? האם לא חייבים להוריד את הדבר הזה מייד, ולא לחכות לאסון הבא?!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יהי זכרו ברוך.

אני כבר הרבה זמן ממורמר על העמודים האלו

פעם ראשונה שאני חושב עליהם בנוסף גם כלא בטיחותיים,והמסקנה לא חד משמעית

מה לגבי הולכי הרגל ?

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיריית ת"א היא הגוף הכי עושק, סחטן, מושחת ומסריח במדינה.

וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות לכך.

חזרתי לפורום לאחר 3 שנים מהנות במיוחד בצה"ל. :-D

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

"172..one day you will be mine"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטוח

מה שמעניין אותם זה לא הבטיחות חלילה רק נושא החנייה

porsche 914,2.0,1970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטוח

מה שמעניין אותם זה לא הבטיחות חלילה רק נושא החנייה

מה שמניע את עיריית ת"א הוא החשבון הפשוט:

דו"חות חנייה= הכנסות לעירייה.

דאגה לביטחון ורווחת התושבים= הוצאות לעירייה.

רק כסף מעניין את המושחתים האלה :evil:

חזרתי לפורום לאחר 3 שנים מהנות במיוחד בצה"ל. :-D

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

"172..one day you will be mine"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין לראות את העמודים הקטלניים שיתבונם ב 2 התמונות הראשונות, מעבר לכך התמונות לא נעימות, ולא מומלצות לצפייה.

http://www.hnn.co.il/index.php?module=albums;task=view;id=2839

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברזלים האלה לא מותקנים על המדרכות?

אף פעם לא ראיתי ברזל כזה מותקן על הכביש

זה אכן על המדרכה. אבל בצמוד מאד (כמה סנטימטרים) מהכביש. טעות הכי קטנה- ואת התוצאה ראינו היום. לרוכב (ואגב, גם לנהג, אני מאמין, שהדבר הזה יחזיק טנק) פשוט אין לאן לברוח! אם כבר רצו באמת לחשוב על הולכי הרגל (ואולי יש בזה גם הגיון מסויים)- היו בונים מעקה רצוף "גמיש", כמו בכבישים המהירים, ולא עמודים בודדים! שוב- כל היעד של העמודים הנ"ל- אך ורק למנוע מרכב לעלות על המדרכה בעת עצירה מסיבה כזו או אחרת (ראה: מחכה לאישתי, לילד מסופרלנד), אני די בטוח, שאף אחד לא חשב כאן על בטיחות הולכי הרגל! אבל, גם את זה ה"עמודי הביזיון" האלה לא נותנים: כלומר, הרי, שכל אותם הטמבלים והעצלנים, שלא מסוגלים ללכת 20 מטר ברגל, לא הפסיקו לעצור, כדי לקחת/להוריד נוסעים לגני התערוכה וללונהפארק, אבל אם מקודם הם לפחות עלו על המדכה- אז עכשיו הם פשוט דופקים ברקס (בד"כ גם ללא כל איתות מוקדם) ישר באמצע הכביש, ועומדים ומחכים, עד שהנוסע יעלה או יירד! ממש גאוני העמודים האלה, מכל הבחינות! וכל זה במקום פשוט לשלוח סיירת גררים, שיקחו את הרכבים של החוכמולוגים, שחונים על המדרכה ומפריעים- כמה פעמים, ואף אחד לא יחנה יותר! ולשלוח במקביל כמה ניידות, שייסיירו ויזהירו/יחלקו דוחות!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית שמש יש לנו כאלה מבטון, אבל הרבה יותר נמוכים, הגובה שלהם כנראה בסביבות 60-70 ס"מ

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן על המדרכה. אבל בצמוד מאד (כמה סנטימטרים) מהכביש. טעות הכי קטנה- ואת התוצאה ראינו היום. לרוכב (ואגב, גם לנהג, אני מאמין, שהדבר הזה יחזיק טנק) פשוט אין לאן לברוח!!

ואם היה עומד שם הולך רגל במקום העמוד, את מי הית מאשים אז?

אין סיבה שאופנוע יגיע בכלל למדרכה, ידוע שהקטנועים האלה נדחפים בין מכוניות למדרכות, אני לא יודע מה היה שם אבל הערייה במקרה הזה לא ממש אשמה.

רכב ממנוע הוא חזק יותר מגוף האדם וגוף האדם קודם לכל, במיוחד שכלי רכב אמור להיות בכביש והוא חדר מסיבה כזאת או אחרת לשטח של הולך הרגל הפגיע יותר. זה מצער נכון אבל בדרך כלל אנשים משלמים על הטעויות שלהם וכנראה שרוכב הקטנוע עשה טעות שעלתה לו בחיים שלו. אם היה מובהר מה גרם לו לו לסטות לכיוון המדרכה אז היה קל יותר להאשים מישהו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר לא נכון.

מאות אלפי אנשים נוהגים שם בקטנוע כל יום כאשר אין שם צורך ברישיון כלל (אפילו לא לאוטו) ואין שם כל כך הרבה תאונות..

כנראה שתרבות הנהיגה שם שונה בהרבה מזו בישראל.

וגם אומרים שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להסתדר שם ללא קטנוע שכור.

נקווה לטוב :?

1- מה שהוא אומר מאוד נכון.

2- מאות אלפים? אולי.. אבל העובדה שאין שם תאונות ממש לא נכונה. אתה פשוט לא שומע את הסיפורים על התאונות.

(לפני 3 שנים, קבוצה של 13 חברים טסים לאיה-נאפה. אחד חוזר לארץ בערך חודש אחרי כולם כי הוא היה מאושפז בבית חולים. בינתיים הוא עדיין בכיסא גלגלים)

3- זה שהיא שונה זה בטוח. אבל תחשוב מה קורה שעשרות אלפי צעירים ישראליים מגיעים לשם באותה תקופה ונוהגים גם הם על הכבישים שאתה נוהג עליהם.

4- בטח שאפשר. וגם לא חייבים אופנוע, אפשר להשכיר טרקטורון.

5- תקווה..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון...הכבוד הזה הולך לעיריית חיפה, ששם חנייה עולה 4.5 ש"ח לשעה הראשונה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להכנס לדיון הקטנועים שלא במקומו (אולי מישהו מהמנהלים יעביר אותו מפה בבקשה). אין לי פה שום טענות לעירייה.

המקום הנ"ל הוא מקום למעבר הולכי רגל. לא רחב מדי וליד כביש סואן. אם העמודים לא היו שם אז היו רכבים חונים שהיו מאלצים הולכי רגל לרדת לכביש, עגלות עם ילדים בכלל לא היו עוברים שם והיה סיכוי באמת שהיינו שומעים על תאונה הפוכה - על אמא שנאלצה לרדת לכביש עם העגלה ונדרסה על ידי נהג רכב שלא שם לב.

ומעבר לכך, כמו שציינו, הרוכב היה יכול לפגוע באנשים על המדרכה, היה יכול לפגוע בשילוט כביש, בבסיס גשר בהכל. אין מחוייבות של העירייה להגן על כל מה שליד הכביש.

אני מאוד מצטער על רוכב אופנוע שנפל. אבל להאשים את העירייה זה לא נחוץ ולא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל אלה שלא מאשימים את העירייה.

הם האשמים היחידים בתוצאת התאונה, למה שמים שם גדרות מברזל למה לא לשים מפלסטיק?

והסיבה היחידה היא שפלסטיק היה מתעקם ונשבר והרוכב היה נשאר בחיים והפלסטיק לא, אבל אז עיריית תל אביב הייתה צריכה להוציא כסף על שיפוץ של המעקה ואת זה הם לא רוצים לעשות, בדיוק כמו שמע"צ לא מתקינה מעקות שסופגות את המכה של הרכב.

אז נכון שהם לא אחראים על התאונה כי יכול להיות שהוא נהג לא נכון, אבל עיריית תל אביב אחראית בצורה ישירה לתוצאה שהיא מותו של הרוכב והלוואי שהמשפחה תתבע אותם.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...