Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

FSO טנדר בארץ?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי היום בחיפה משהו מוזר. זה היה טנדר מרובע מתחילת שנות התשעים, עם צבע ירוק מזעזע, אבל מקורי, כמו של סקודה. בהתחלה חשבתי שזה סקודה פיקאפ עם אלתור מוזר במיטה, אבל אחר כך חניתי לידו והייתה לי הפתעה קטנה: זה היה FSO. מישהו יודע איזה?

היו לו מדבקות של טסט מ1995 ועד 2008.

יכול להיות שהוא קשור לסקודה בצורה מסוימת?

אני יודע שזה לא בדיוק אספנות, אבל הוא די נדיר במחוזותינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כזה דבר?

800px-Polonez_Truck.JPG

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטנדר הזה נמכר כאן באופן סדיר בשנת 94.

לא יודע, כמה כאלו עלו על הכביש, לדעתי מדובר בכמה עשרות בלבד.

הרכב קיים בגירסאות הצ'בק וטנדר, בארץ מכרו רק טנדרים.

מיוצר בפולין, מבוסס על שילדת פיאט 125, שגם היא יוצרה בפולין ברישיון.

נ.ב. אתם זוכרים, שגם טנדר דאציה (SHIFTER) עשה כאן סיבוב ב 1992?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. אתם זוכרים, שגם טנדר דאציה (SHIFTER) עשה כאן סיבוב ב 1992?

היה יצרן בשם מוטוקארס שייבא את השיפטר, כמו גם את הג'יפ דאסטר, שהיחיד כמוהו שראיתי היה בנסיעת מבחן של מגאזין שנקרא "ספרינט"...

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן דאצ'יה מוטוקארס עדיין קיים, היום מייצרים שם רנו לוגאן.

הג'יפ נקרה ארו (ARO) דאסטר, דווקא ממנו מכרו די הרבה (יחסית) יחידות. לדעתי ג'יפי ARO מבוססים על האואז הרוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבזמנו, הייחוד/גימיק של הטנדר הזה היה , שהארגז היה מותקן מעל הסרן האחורי בגובה, כך שבית הגלגל לא היה מפריע בהעמסה .

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטנדר שיפטר, למרות שהתבסס על הרנו 12, היתה הנעה אחורית, עם סרן חי ניתמך בקפיצי עלים.

ג'יפ הארו הקטן היה מתיכנון עצמי של דאצ'יה, ועשה שימוש במנוע 1397 סמ"ק של רנו.

דווקא היה כלי חביב למדי, שסבל בעיקר ממנוע חלש וגלגלים קטנים מידי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, טנדר פולונז פולני, פלא שזה עוד נוסע.

אפילו נהגתי באחד בזמנו שהיה שייך לחבר DJ שלי ואני גאה לומר שזהו הרכב המחורבן ביותר שנהגתי בו בחיי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרו כמה עשרות כמודל 93 ולא יספו...

יש אחד כזה באלקנה שנראה לי שבעליו ישמח להפטר ממנו (אם הוא עוד שם כי לא חפשתי אותו לאחרונה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הזה היה כנראה כ"כ "מוצלח", שכולם הועמדו וניזרקו בפחות משנה מיום, שנרכשו, לדעתי! הייתי בשוק- לראות אוטו חדש לגמרי, שניזרק לזבל! אבל אישית- דווקא את המראה שלו אני אוהב, וגם את המראה הפנים- עם הידית ההילוכים, שיוצאת מאיפשהו מקדימה...

אגב, ניסו לייבא לארץ באותו הזמן גם את הגירסת "5 דלתות"- זה היה ייצור מכוער להפליא, והיחיד, שנסע בכבישי ארצינו, לדעתי- היה "רכב הדגמה" האומלל, עם העובד החברה עוד יותר אומלל, שהיה צריך לנהוג בו כל הזמן!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...