Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט מאליבו 1997-1999

eli8333
שימו לב! השרשור הזה בן 5689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לקבל מידע לגבי הרכב הנ"ל (הספק, מומנט,צריכת דלק,בסיס גלגלים וכו'..)

לגבי מנועים : 2.4 ,3.1 כמו כן מה ההבדל בינהם מבחינת איבזור

( חשוב לי לדעת האם יש לרכב הנ"ל A.B.S. וכריות אוויר)

והאם יש מנוע שמומלץ יותר.

תודה לעונים.

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנ"ל אבזור בטיחותי של שתי כריות וABS בכל הדגמים.

צריכת הדלק של דגם ה-3.1 גבוהה יותר למנועים הספק דומה (כ-150 כ"ס) המומנט של המנוע הגדול טוב יותר.

אין הבדל משמעותי באבזור.

הייתי לוקח את המכונית במצב הטוב יותר.

אם יש שתי מכוניות במצב דומה - אני הייתי הולך על המנוע הגדול.

אם אמריקאי - אז עד הסוף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לרכוש רכב כזה ולבצע בו מייד הסבה לגז.(וכך להנות מ2 עולמות גם אמריקאי וגם חסכוני...)

האם הדבר אפשרי בדגם הנ"ל או שהוא אב טיפוס? ואיך מתחילים את התהליך, ומה הפרוצדורה מבחינת רישום הגפ"מ ברשיון?

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסב את הרכב לשימוש בגפ"מ (אגב הוא לא יהיה יותר חסכוני - זה רק יעלה פחות...)

פרטים נוספים בקישורים הבאים:

http://www.neergas.co.il/

http://www.gaspro.co.il/

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו "סוס עבודה". אמינה מאוד, גיר אוטומטי פשוט פשוט, ללא יומרות , תחכומים או משחקים ולכן ללא תקלות. המנוע הגדול יותר עדיף ותצרוכת הדלק שלו היא סביב ה 10-11 קמ' לליטר. מספקת שנים ארוכות ארוכות של נסיעה ללא בעיות. מנוע אמין(לא מתוחכם ובזה גם יתרונו).

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מישהוא יודע אם אפשר להתקין חישוקי מגנזיום 17 אינץ למאליבו 97 ? ואם כן מה הפרוצדורה במשרד הרישוי צריך לשנןת רישוי ? ברישיון רכב רשום 15 אינץ ...

תודה וחג שמח ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהוא יודע אם אפשר להתקין חישוקי מגנזיום 17 אינץ למאליבו 97 ? ואם כן מה הפרוצדורה במשרד הרישוי צריך לשנןת רישוי ? ברישיון רכב רשום 15 אינץ ...

תודה וחג שמח ...

אם לא הגיע לארץ מאליבו עם 17 אינצ' (ולא הגיע עד לשנת 2008), לא נראה לי שניתן. בד"כ מותר להגדיל למידה המקסימלית שמיוצרת בדגם הספציפי ומיובאת לארץ (למיטב ידיעתי).

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הגיע לארץ מאליבו עם 17 אינצ' (ולא הגיע עד לשנת 2008), לא נראה לי שניתן. בד"כ מותר להגדיל למידה המקסימלית שמיוצרת בדגם הספציפי ומיובאת לארץ (למיטב ידיעתי).

לא בהכרח לדגם שמיובא לארץ, אני השגתי אישור להתקנת 17 לקאוואליר על ידי ביסוס על מידה של קאוואליר Z24 ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...