Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין בפרטים על ג'פ לאדה ניבה,1.6מודל 93-94.

davidmzr
שימו לב! השרשור הזה בן 6358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הרכב הנ"ל שימושי טוב בגרירה,יש לו מחלות מיוחדות ?.

ברור לי שהוא רוסי,אבל מדוע הוא כל כך זול ?.

היום בדקתי אחד,היה רעש במנוע כמו מפגש שסתום עם בוכנה וקלאצ' רועד.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחלה הגדולה של הרכב היא חלודה.

הניבה כידוע לך היא בעלת מרכב אחוד, ללא שילדה נפרדת. היא סובלת מחלודה קשה במרכב התחתון, עד כדי צורך בהחלפה ( על ידי חיתוך וריתוך ) של קורות בתחתית הרכב. עם זאות עדיין נחשבת ללאדה המצליחה ביותר מחוץ לרוסיה. לניבה הנעה כפולה קבועה, הילוך כח, יכולת לא רעה בשטח ונסיעה רועשת ובזבזנית בדלק על הכביש. מהירות מירבית - לא יותר מ 125- 130 קמ"ש. מתאימה אך ורק למי, שמוכן להשקיע שעות של עבודה עצמית בתחזוקת הרכב ונהנה מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע החשוב.

עשיתי סיבוב באוטו שבדקתי,וכבר לאחר 100 מ' ירדתי מהעניין.

באוטו היו 3 ידיות גיר,ארוכה להעברת הילוכים, קצרה,ויותר קצרה.

האם אתה בטוח, שלניבה הנעה כפולה קבועה, כמו ברב 4 ?.

המוכר אמר לי "לא קבועה,אלא לאחר שילוב.

בברכה דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניבה יש ידית לשילוב 4X4, כמו שכבר אמרו רכב מצויין בשטח מחיר בקרשים לא חוסך בדלק!

אם החלטת שאתה רוצה רכב כזה אתה צריך לחפש טוב טוב עד שתמצא משהו נורמלי עם חלודות מזעריות ומנוע תקין!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכפי שנכון להמליץ לכל המתענינים ברכבי שטח,כדאי מאד להיכנס לאתרי 4X4 למשל אתר JEEPOLOG ,לקרוא על הרכב המבוקש וגם לשאול כל שאלה ולקבל תשובות ממי שחי את הנושא ביום יום.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה.

הלאדה ניבה תמיד 4X4 הידיות הנוספות זה נעילת דפרנציאל ועוד ידית של הילוכי כוח!

בכללי אוטו לא מומלץ(אלא אם כן אתה אוהב בעיות)

אם אתה קונה תדאג שיהיה לך עוד מכונית אחת כזו לחלקי חילוף!

נשארה לי אחת אם תצטרך!

בברכה

שחרון

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בטוח, שלניבה הנעה כפולה קבועה, כמו ברב 4 ?.

בטוח, ניבה נוסעת 4X4 כל הזמן. אני לא הייתי קונה רכב מבן אדם , שלא יודע את זה.

אני לא יודע איזה מערכת בדיוק יש ב RAV4, אבל בניבה יש מערכת, שדומה ללנד רוברים, כלומר דיפרנציאל קידמי, אחורי ומרכזי. תפקיד הידוית - כמו שכתבו פיליפ ושחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ניבה מודל 93 יפיפיה בלי חלודות, בסכום של 10.5K ש"ח.עם 5 חודשים טסט.האם נכונים דיברי המוכר שכאשר רוצים לנתק את הידית כוח

יש צורך לנסוע מטר אחורה, עד ששומעים תיק ורק אז הידית חוזרת ?.

או שיש לי כבר תקלה ?.

בברכה דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ניבה מודל 93 יפיפיה בלי חלודות, בסכום של 10.5K ש"ח.עם 5 חודשים טסט.האם נכונים דיברי המוכר שכאשר רוצים לנתק את הידית כוח

יש צורך לנסוע מטר אחורה, עד ששומעים תיק ורק אז הידית חוזרת ?.

או שיש לי כבר תקלה ?.

בברכה דוד.

לא יודע בקשר לידית הזאת, אבל בהרבה רכבי שטח(טראנו, ספורטאז' וכו') צריכים לסוע מטר אחורה ע"מ לנתק את ה4X4.

אלון.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהרכבים המצוידים בנועלים אוטומטיים יש צורך לעצור את הרכב, ורק אז לשלב 4X4 בטרנספר, ובחלק מהרכבים ניתן לעשות את זה גם תוך כדי נסיעה, עד להגבלת מהירת מסוימת. קיראו את ספר ההוראות לנהג שסופק לכם עם הרכב, כדי לדעת איך לתפעל את המערכת אצלכם. גם בשחרור הטרנספר , חזרה למצב 2X4 , יתכן שתאלצו, ע"פ הכתוב בספר של הרכב שלכם, לנסוע כמה מטרים אחורה על מנת לשחרר את נועלי הטבור.

http://www.jeepolog.com/205.html

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...