Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיון בהיסטוריה טיפולית במחשב מוסך היצרן ללא היתר !

רנו4
שימו לב! השרשור הזה בן 6406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי שקנית רכב אתה הוא בעליו וזכותך לעיין בהיסטוריה שלו. ההסטוריה הטיפולית היא חלק מהרכב שרכשת ואתה למעשה חייב לדעת מה נעשה ואיך נעשה ע"מ לתחזקו נכון .

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקנית רכב אתה הוא בעליו וזכותך לעיין בהיסטוריה שלו. ההסטוריה הטיפולית היא חלק מהרכב שרכשת ואתה למעשה חייב לדעת מה נעשה ואיך נעשה ע"מ לתחזקו נכון .
לחלוטין לא נכון, ולמוסך אסור בתכלית האיסור להציג את המידע שלא בפני האדם אשר שילם את החשבון והיה בעליו של הרכב האמור.

על בעל הרכב המוכר , לכתוב מכתב ויתור או הרשאה למוסך להציג את ספר הטיפולים אשר בוצעו ברכב.

דרך אגב הוא לא חייב לעשות זאת, ותפקידך לבצע בדיקה מקיפה לרכב לפני קניה על מנת לוודא את מצב הרכב לאשורו.

מצד שני, ישנה חובת גילוי נאות של בעל הרכב, לגבי בעיות רציניות אשר עברו על הרכב (תאונה , וכדומה)

לא עשה זאת, יש באפשרותך לפנות לאפיק משפטי לביטול העיסקה, או למתן פיצוי על פי חוות דעת של שמאי מוסמך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לרכוש רכב שני מסוג פג'ו 106 1400 סמ"ק , בגלוי המוכר נראה מעט ערמומי הוא טוען שהרכב טופל אך ורק בחברה , השיחה איתו מעלה הרבה סימני שאלה , ואני מאוד לחוץ על אוטו .לפני שאני מבצע עבירה (אם בכלל)ושואל בחברה,מאוד לא נעים לי להגיד לו שאני בספק אם הטיפולים בוצעו בחברה ,חשוב לי לדעת אם זה חוקי ? ושבאמת לא תהיה פה עילה לתביעה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לבקש ממנו אישור בכתב למוסך או שאפילו יבוא איתך?

נקודה נוספת, אם הוא נראה ערמומי לעולם לא תדע על דברים שתוקנו במקום אחר.

אני למשל מבצע טיפולים ומכונאות רק בחברה, אבל פחחות לעולם לא בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאסור למוסך להדפיס לך עותק קשיח של ההיסטוריה, אבל מעולם לא נתקלתי בבעיה לשאול ולקבל תשובה מתי עשו כמה למה ואיך, בסך הכל לא היו מוכנים לתת עותק קשיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך הדפיס לי יופי של עותק של היסטוריות הרכב ובדיוק אילו חלקים הוחלפו בו גם לפני תקופת בעלותי על הרכב.

זכותי המלאה לדעת מה נעשה לרכב בעבר, לאחר שאני בעליו.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחרי קניית הרכב - אסור

ועל סמך מה אתה וגם ידידנו CX25GTI קובעים קביעה כה נחרצת? האם אתם יכולים לבסס קביעה זו?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...