Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית פיוזים בקנגו

ran
שימו לב! השרשור הזה בן 6415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,אני רוצה להחליף את כל הפיוזים ברנו קנגו לחדשים,אך אני צריך לדעת את ערך האמפר של כל פיוז,הקנגו המדוברת היא מודל 2003,אשמח לכל עזרה,רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) למה אתה רוצה לעשות את זה?

2) על כל פיוז רשום הערך שלו וגם הצבע של הפיוז מסמל את הערך.

3) אם יש סיבה סבירה לעשות את ההחלפה ( הסבר, פרט, נמק ) אבדוק לך בספר רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.מכיוון שיש ברשותי 3 קנגו,ובכולם הפיוזים שונים בערכם באותם מקומות,לדוג' ברכב אחד המפשיר אדים זה 15 אמפ' וברכב השני 25 אמפ'.

2. ידוע

3.הסיבה מפורטת ב מס' 1.

תודה מראש רן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הרכבים לפני כ חודש ועכשיו הם ביישור קו,אחד הדברים שמציקים לי זה הפיוזים שגם ההוצאה עליהם לא כ"כ יקרה ואת העבודה אני עושה,זה הכיף שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לך איפה ומה הערך של כל פיוז בקנגויים שלך

כל עוד הפיוזים תקינים אין לך מה להחליף אותם!

חבל על הזמן, המאמץ והכסף...

פשש

תשמע כל עיצה שלך פצצה

מאיפה אתה מגריל כל כך הרבה שטויות?

חבל שישמעו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, סליחה על השאלות המעט פוגעות אולי בתגובה הראשונה שלי.

היית צריך להסביר את עצמך כבר בהתחלה, כי תסכים "רוצה להחיף את כל הפיזים באוטו" - סתם ככה - נשמע דבילי וילדותי.

הצילום הזה שייך לדגמי 2000. מקווה שתוכל להיעזר בו, למרות שדגם 2003 עבר כמה שינויים. מתיחת פנים גדולה הייתה רק ב 2004 .

IMG_0305.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין למה שבן אדם יבוא ויחליף את כל הפיוזים אצלו באוטו...

אני רוצה סיבה אחת שתתקבל פה על הדעת

"ישור קו" לא תופס!

הלאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם טוען שיש לו שלושה רכבים זהים ובחלק מהרכבים- בחלק מהפיוזים שאמורים להיות זהים יש ערכים שונים. לדעתי זאת סיבה מעולה ליישור קו (כמובן בהנחה שהרכבים באמת זהים).

ברור שאין סיבה להחליף את כל הפיוזים בכל הרכבים. פשוט לראות לפי הספר מה נכון וליישר עם זה קו.

הבנאדם צודק 100% שהנושא מטריד אותו. פיוזים בערכים לא נכונים הם סכנה.

מעבר לזה אם הבחור מוצא בהחלפת כל הפיוזים בשלוש המכוניות הנאה כלשהי אז אשרהו. אני הייתי מוצא בזה עינוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,אני רוצה להחליף את כל הפיוזים ברנו קנגו לחדשים,אך אני צריך לדעת את ערך האמפר של כל פיוז,הקנגו המדוברת היא מודל 2003,אשמח לכל עזרה,רן.

אם אתה אכן מחליף את כולם, או מוציא אותם, בדוק שאין על אף לא אחד מהם סימני התחממות.

אם יש, יש צורך בטיפול בבית הנתיך מעבר להחלפתו בחדש.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על האיחור בתשובה :-) ,Buki תודה מחר אם לא ירד גשם אני יעשה את ההחלפה של הפיוזים,בקנגו שאצלי,דני,אם יש סימני פיח על הפיוז,מה אמור להיות הטיפול? החלפת כל בית הפיוזים?

שב"ש,רן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...