Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהו מאטיז.

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ידידיי,

בשביל בחורה בת 20 לנסיעות בתוך העיר,

מאטיז 2000, ידנית.

אני זוכר שהיה פעם רכב כזה אבל הוא כמעט ולא נראה על הכביש, מה שזכור לי זה שיש לו נפח של 800 סמק אבל נראה כאילו זה יספיק, לא?

מישהו מכיר את הרכב? יכול לומר משהו בקשר לאמינותו, נוחיותו והתנהגותו?

שוב פעם, הדרישה היא מאד צנועה. רכב קטנטן, חסכוני לנסיעות קצרות בתוך ירושלים.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כזה בתור חליפי איזה שבועיים.

סה"כ לדעתי נחמד מאוד : קופסה קטנה עם גימור מאוד זול, עמיד ופשוט מבפנים (מזכיר קצת קנגו עם המתכת החשופה), מאוד חסכוני (אצלי עם מזגן עשה 1:15 בעיר).

נוסע בסדר גמור ולא מרגישים שהמנוע קטן בעיר, מחוצה לה הוא קצת גוסס מעל 110 קמ"ש ומתחיל להרגיש לא יציב בגלל הגלגלים הזעירים ומרווח הסרנים הקטן.

תעשה חיפוש ותמצא עוד מידע.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בשנתונים 2000 ומעלה זה הרכב הכי פחות טוב בשוק, אבל זה גם בא לידי ביטוי במחיר המחירון המגוחך שלו. אם מדובר כאן בבעית תקציב, והחלופה היא קטנה יפנית המבוגרת ממנה בעשור, עדיף בכל זאת ללכת לדעתי על המאטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תודה רבה מצאתי כמה שרשורים בנושא דווקא,

אבל לשאלה הכי חשובה בעצם, יש לו עדין חלפים במלאי?

הרי הרכב הזה לא קיים יותר.

יש סיכוי בכלל שיהיו חלפים לרכב הזה במוסך פרטי?

ואם מישהו במקרה זוכר מה המידות וההספק של האוטו אני אשמח לשמוע, בפארקרס אין את הדגם שהיה לנו בארץ ב2000.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן חייב להחזיק מלאי חלפים עד שבע שנים לאחר שדגם שווק בארץ. אם הרכב יוצר ב-00', הרי שהיבואן מחוייב לספק חלפים עד שנה הבאה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעול על הרכב הזה בכלל פשוט ראיתי אחד כזה למכירה וחשבתי פשוט אולי זה יספיק לדרישה.

איפה עוד יש רכב ב20 אלף שנת 2000.

תודה על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעול על הרכב הזה בכלל פשוט ראיתי אחד כזה למכירה וחשבתי פשוט אולי זה יספיק לדרישה.

איפה עוד יש רכב ב20 אלף שנת 2000.

תודה על התשובות.

20 אלף לשנת 2000 אבל התמורה שלו לא עוברת את שנת 90.

החתימה נמחקה על ידי הנהלת האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר בדברים...

שנת 2000 מאטיז במחירון עולה 11000 קשה למצוא אחת למכירה ועד שכבר מוצאים מבקשים עלייה 15000 20000 ש"ח זהו הרכב הכי אמין של דייהו חסכוני ברמות ניתן להשיג רק חלפים מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי פעם לראות רכב כזה אחרי שעמד ברמזור ונכנסו בו מאחורה במהירות בינונית - המחזה לא היה נעים. המושב האחורי (שלא ישבו בו אנשים -מזל גדול) מעך את הנהגת כנגד ההגה והיא היתה פצועה די קשה. ראיתי שהוא גם קיבל 3 כוכבים במבחן של יורו NCAP ביחד עם היונדאי אטוס ולמרות שאולי מדובר על תמורה לא רעה לכסף מבחינת שנתון, אותי אישית הרכב הזה קצת מפחיד. כנראה משהו פסיכולוגי.

אני הייתי מעדיף 106/סקסו, 205,פונטו או אפילו סיריון (למרות שהיא חורגת טיפה מהתקציב).

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאורטית.בפועל דורשים עליהם סכומים שנעים בין 14K ל 18K.

המאטיס היא דוגמא מצויינת למכונית שמחיר המחירון הרשמי שלה הפך לכה מגוכך,עד שהן החלו להיסחר במחיר הטבעי שלהן.

המאטיס היא הטובה במכוניות דייהו שיובאו לארץ,ומכונית חביבה בפני עצמה שלא הצליחה בעיקר בשל היעדר תיבה אוטומטית(כמו הטווינגו בשעתה).

למאטיס עיצוב חמוד ונאה,מרווח פנים מצויין(על חשבון תא המטען),ביצועים סבירים,התנהגות כביש טובה ונוחות נסיעה מפתיעה לטובה.

המנוע שלה בן 3 בוכנות ומקורו בסוזוקי אלטו דווקא.

בנוסף,גם רמת הבטיחות שלה סבירה למדי,ונקודה הזו היא עדיפה ללא ספק על הסופר מיני היפניות של תחילת שנות ה 90'-סוזוקי סוויפט,דייהטסו שרייד ושות',שאליהם לא הייתי מכניס את ילדי גם תחת איום של רובה צייד קצוץ קנה..ללכת ברגל הרבה יותר בטוח.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לבחור שעבד איתי היתה כזו (שנת 99 אם אינני טועה) .

הרכב היה כאמור לעיל חסכוני ביותר,אבל יש לו בעיה אחת...אין כמעט חלפים והכל מקורי מה שאומר שאם הלך לך חלק נדיר אזי תצטרך לבלות שבועיים בלי רכב עד שהחלק הנצרך יגיע מחו"ל...(וכן אני מדבר מניסיון של חבר שלי).קח את זה בחשבון.

בסה"כ אם היא היתה מגיעה עם תיבה אוטמטית לארץ הייתי מחפש אחת כזו לחברה שלי...אבל היא לא מסוגלת לשמוע על ידני :(

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מקומות ישיבה יש מאחורה בפחית הזו? 2 או 3?

והצעה לרכב אחר בתקציב המדובר, שהוזכרה בשרשור - יונדאי אטוס. אותו עיקרון, מנוע 1000, וגם כן נסחר לפי השמועות מעל המחירון (המגוחך)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...