Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלריית תמונות מלפני 4 שנים (עם תפנית לסוויפט של ב?נ?צי)

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 6483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-205 עצרת (ראלי) שווקה באופן סדיר רק ב-88 ו-89, ונמכרו ממנה עשרות בודדות (חלקן כמכונית פרס במבצע של קוקה-קולה), ועוד 2-3 מכוניות שהגיעו בייבוא מיוחד של לובינסקי גם אח"כ.

בודדות עדין נוסעות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רז, אני רואה שאתה מתמצא בנושא - התמחור של ה205 GTI או הראלי, היה לא הגיוני בהשוואה לתמורה (אולי לא ידעו מה היא באמת "שווה"? ), או שפשוט אנשים העדיפו את הדגם הרגיל (1100, 1400?) - הרי אתה מראה פה נתונים של מכירות בכמויות מעטות למדי - יש לך מושג מה הסיבה?

האמת היא שזה נכון גם לגבי היום - לדוגמא קליאו ספורט שכבר היום דגמים ישנים יותר כמו 2000-2001 לא קיימים בכמויות אדירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-205 עצרת, ה-GTI, ובמיוחד ה-1.9 היו מכוניות שכחדשות מחירן לא היה זול בכלל, והיה כפול מהגרסה הזולה של ה-205.

המצב זהה למצב היום.

כמה 206GTI נמכרו ? 10-15 בשנה ? מחירה היה זהה למחיר 407.

כמה קליאו ספורט נמכרו ?

השפעה של תמחור של היבואן, וכוחות השוק עם תרבות מוטורית בג'אנטים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת תמונות מן העבר הרחוק :

רוני עם הS16 בבדיקת יכולת מול itay20vt ושלומי עם ה206 [קשה לראות]

תמונה מהמפגש לפני 4 שנים~ . אימפרזה של איציק נ. הסיוויק שהיתה לי ה205 של כספר וקורסה GT של LUCKY או משהו כזה...

טיול לערד- 306 של צוקרמן, סיוויק שלי, RSI של אריאל, וולקן של מתן.

מנחת ישן מאיזור תעשיה בראש העין - משמאל לימין : הגולף של שי [sHAYS], וולקן של מתן, ראלי של לירן, 306 של צוקרמן ,סיוויק שלי, אימפרזה של גיא ואיביזה לא ידועה.

איביזה-S16.jpg

mifgash2.jpg

2523974.jpg

חניון קאסם.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחושבים על זה (ואני מדבר על מי שבעצם מחזיק עדיין את אותם רכבים, או יודע היכן הם נמצאים כיום), להסתכל על התמונות האלה, ולראות את פעם בהשוואה להיום - זה כמו להסתכל באלבום תמונות משפחתי ישן ולראות את כולם צעירים יותר.

הספורטיביות של פעם... אח - איזה תענוג לראות! :)

מה שמדהים זה שאותן מכוניות מופיעות בג'ימקאנות כיום - 106 ראלי, 205 GTI, גולף, 306 GTI, אימפרזות. זה כאילו שכלום לא השתנה. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר

למי שייכת הראלי עם הקומפומוטיב?

הראלי הנ"ל עשתה חיים קשים להרבה מזלזלים בעבר...

הראלי הייתה שיכת לבחור בשם גל שהתחתן עם צה"ל ויצא לקצונה .

הקומפומוטיב הללו יושבים כיום על ראלי אחרת (מישהו אמר ישי?).

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראלי הנ"ל עשתה חיים קשים להרבה מזלזלים בעבר...

הראלי הייתה שיכת לבחור בשם גל שהתחתן עם צה"ל ויצא לקצונה .

הקומפומוטיב הללו יושבים כיום על ראלי אחרת (מישהו אמר ישי?).

מזה קומפומוטיב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית, לרגע לא הייתי מהמציקים שגרמו למועדון לעזוב את מיקומו, אז אפילו לא הסתכלתי לכיוון של הקלאסיות, היו שאיפות אבל השארתי אותם לזקנים, הייתי חונה עם כל הפיג'ו בצד, נכון התחרעתי, הראתי לליביו שעד 60 קמ"ש סוויפט 1.0 עומדת עם לאנטיס.

היו שטויות, רכב ראשון שסבל רבות תחת ידי.

לא הייתי ילד קקה עם סיוויק ופוזה וכד', הייתי מחנה את הסוויפט בצד ושוטף את העיניים ויותר חשוב, בא בשביל האנשים. ד"א יאשה זוכר כשעוד באתי עם DT50 לפני שהיה לי רישיון שלרכב.

p7203065.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני זוכר חלק מהתמונות, אז הייתי ממש ממש חדש כאן בפורום - אני זוכר שצפיתי בהם - אבל ממש לא הכרתי אף אחד...

בין התמונות שאני זוכר זו התמונה שבנצי העלה עכשיו, ה"עטיפה" של הדיסק שפרסמו, ועוד כמה.

אלה היו 60 שניות על המשתמש שלי. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...