Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס בחוף הים

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 6495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רץ לתומי לאורך חוף הים, עד ששתי ג'יפים עוקפים אותי ןמתחילם לעשות צלחות מטרם ספורים ממני כך שהחול מתחת לגלגלים שלהם מכסה אותי מכף רגל ועד ראש.

מה יש לעשות? טוב שלמדת את הלקח.

רונין-רוכב ללא אופנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כולכם כאן יורדים עליו כאילו הוא חצה מחסום רכבת באדום.

חוף ים זה בדיוק כמו שמורת טבע, גם שם יש בעלי חיים ואנשים שמטיילים, אז למה בחורשה מותר ובים ועוד בחוף לא מוכרז אסור?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוף ים זה בדיוק כמו שמורת טבע, גם שם יש בעלי חיים ואנשים שמטיילים, אז למה בחורשה מותר ובים ועוד בחוף לא מוכרז אסור?

כי בחוף יש מי שיתלונן/יראה

וחוץ מזה יש את הדיונות שאפשרת ליסוע בהם

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיורדים עליו, אלא פשוט מסבירים עד כמה זה לא נעים וכמובן גם לא חוקי.

מי אמר שמותר בחורשה? אם מדובר בחורש או יער המוגדרים כסביבה טבעית מוגנת (כמו כל חופי הים בארץ) - אז גם שם אסור.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל גם בנושא הזה המחוקקים החליטו ללכת "ראש "קטן" ובמקום להקצות חופים שאפשר יהיה להשתעשע בהם עם ג'יפים הם פשוט סגרו את כל החופים וזהו...

גם לבעלי הג'יפים מגיע להנות... , כמובן לא על חשבון מתרחצים אבל מגיע להם!

אלכס.

להנות ממה?

מנסיעה על שטח ישר של חול?

הנסיעה בחוף הים היא למטרת פוזה בלבד!

אין שום אתגר או עניין בנסיעה על חוף ישר ושטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שבת אוספים כמה חברים ויורדים עם הג'יפ לים

הכל טוב ויפה עד שמגיעים הדרדסים המשועממים

במיקרה אני מכיר שני חברים שעיסוקם הוא פקחים ברשות שמורות הטבע; תאמין לי שהם כלל לא משועממים אלא אידאולוגיסטים אמיתיים. אני לא מכיר אחד שמוכן לעבוד בתנאים ובשעות שהם עובדים - תמורת השכר שהם מקבלים. הרבה מהטבע והנוף סביבך אתה חייב להם.

.

.

ונותנים קנס של 430 שקל בלי בושה על חניה בחוף הים בחוף לא מוכרז מבלי שהפרענו לאף נפש חיה! עליך להבין שיש גם פגיעה בחי ובצומח, לאו דווקא באנשים.

.

.

.

[/]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסחתם את הבחור כאילו שהוא נכנס לחוף ים, כיוון את ההגה לכיוון האצה הכי מוגנת שהוא מצא והתחיל לפרפר עליה.

תכל'ס-הבחור רק ירד לשפת הים מבלי לדעת שזה לא דבר שמותר. הוא לא נסע 200 כשהוא ראה שלט "מותר 100". הרי אם החוף לא מוכרז, מן הסתם אין שם שלט שיש היום ברוב החופים-שאוסר על כניסת מכוניות. יש היום מקומות שמותר ליסוע ויש מקומות שאסור ליסוע. (למי שכתב שלא כיף ליסוע בחוף הים - ניסית? הית לאחרונה באזור החולות של מנדרין בשישי בצהריים? תענוג.) הוא לא נכנס בכוונה כי הוא ראה שלט "נא לא לפרפר על המדוזות".

אני דווקא יכול להבין את הפאן שבלרדת עם ג'יפ למים, לזרוק חכה, לשים מוזיקה או השד יודע מה. כמובן, שכמו כל דבר, חיבים לעשות הכל בטוב טעם. ליסוע 100 בחוף עמוס מתרחצים או ללכלך בכוונה זה באמת לא לעניין.

את הלקח למדת - סע למקומות מבודדים בהם ירידה לקו המים מותרת. אולי גם תמצא שם כוסיות (לא בבית ינאי. הגעתי לשם לפני כמה זמן בטעות עם רכב שטח וגיליתי מהר מאוד שכולם שם גברים:? ).

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנהג המון על 4x4 לפני שנים .

אכן זה כיף לא נורמאלי לנהוג על חוף הים.

טוב נו... היינו צעירים ורווקים.

היה לנו אפשרות לאגור את המשכורת שהרווחנו (רווקים אמרתי???:-P )

היינו עושים שטויות על חוף הים.

אבל היום...

לאחר שאני אב ל 3 ילדים והרביעי בדרך אני יותר מתון בדעותיי ובצורת נהיגתי .

אבל כיף זה כיף.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות בייחוד לאלה שמבינים את הכיף שבלסוע על החוף עם הג'יפ

ואין מה לעשות נשלם את הקנס ופעם הבאה לא ניתן להם לתפוס אותנו... :twisted:

לכל החכמולוגים: לא אנחנו לא נוסעים על 100 בחוף ומפריעים לאנשים בכוונה ואנחנו לא הורסים שם חי

ושום צומח אנחנו בסך הכל נהנים מבלי לזהם או ללכלך, ואם אתם לא מבינים את זה פשוט תתמודדו

עם החור בהשכלה שיש לכם ותכבדו את השונה.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החכמולוגים: לא אנחנו לא נוסעים על 100 בחוף ומפריעים לאנשים בכוונה ואנחנו לא הורסים שם חי

ושום צומח

קורה שלא יודעים. שווה בכל מקרה לנסות להבין מהיכן מגיעים האיסורים. בין עוד סיבות, צבי הים במגמת ירידה במספרים, עד כדי מצב שיש כמה עשרות של צבות שמגיעות אל חופי ישראל להטיל בכל שנה, וזה מעט. בין השאר בגלל שהקינים שהם מטילים בחופים נדרסים על ידי רכבים, או נחרשים על ידי מחרשות נקיון שמפעילים חלק מבעלי ומפעילי החופים. בנוסף, כשהצבים הקטנים בוקעים מהביצים ומנסים להגיע לים, הם מתקשים לעבור קוליס של ג'יפ ממוצע.

עזבו את החופים. יש סוגי שטח הרבה יותר מעניינים שאפשר לנסוע ולהנות בהם, בלי להזיק (גם כשזה בתום לב) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק איסור נהיגה ברכב בחוף הים, חוקק בשנת 1997 במאמץ להתמודד עם התופעה המתפשטת וההרסנית של נהיגה (בפרט ברכבי-שטח) על חוף הים. נהיגה זו, לא רק שהיא מסכנת את הנוהגים עצמם, היא גם פוגעת באיכות חייהם של הרוחצים בים ומסכנת ערכי נוף וטבע חיוניים.

סעיף 2 לחוק קובע כי: "לא ינהג אדם ברכב בחוף הים". איסור זה מתייחס לחופים מוכרזים ולא-מוכרזים כאחד, בגבול 100 מטר מקו החוף, ורק מספר מצומצם של פטורים מוענקים לנהיגה על החוף הנעשית לטובת הציבור.

מי שבכל זאת מחליט לנהוג על חוף הים בניגוד לחוק, צפוי לקנס כספי של עד 49,800 ש"ח, ולפסילה מיידית של רישיון הנהיגה ברכב בו השתמש, לתקופה של עד 30 יום, עד להעמדתו לדין.

*החומר נלקח מהספריה הוירטואלית של מט"ח ופורסם ע"י אור קרסין שהינה עורכת דין המתמחה בדיני הסביבה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסחתם את הבחור כאילו שהוא נכנס לחוף ים, כיוון את ההגה לכיוון האצה הכי מוגנת שהוא מצא והתחיל לפרפר עליה.

תכל'ס-הבחור רק ירד לשפת הים מבלי לדעת שזה לא דבר שמותר. הוא לא נסע 200 כשהוא ראה שלט "מותר 100". הרי אם החוף לא מוכרז, מן הסתם אין שם שלט שיש היום ברוב החופים-שאוסר על כניסת מכוניות. יש היום מקומות שמותר ליסוע ויש מקומות שאסור ליסוע. (למי שכתב שלא כיף ליסוע בחוף הים - ניסית? הית לאחרונה באזור החולות של מנדרין בשישי בצהריים? תענוג.) הוא לא נכנס בכוונה כי הוא ראה שלט "נא לא לפרפר על המדוזות".

אני דווקא יכול להבין את הפאן שבלרדת עם ג'יפ למים, לזרוק חכה, לשים מוזיקה או השד יודע מה. כמובן, שכמו כל דבר, חיבים לעשות הכל בטוב טעם. ליסוע 100 בחוף עמוס מתרחצים או ללכלך בכוונה זה באמת לא לעניין.

את הלקח למדת - סע למקומות מבודדים בהם ירידה לקו המים מותרת. אולי גם תמצא שם כוסיות (לא בבית ינאי. הגעתי לשם לפני כמה זמן בטעות עם רכב שטח וגיליתי מהר מאוד שכולם שם גברים:? ).

עם כל הכבוד לאצות מוגנות, לא שלומן הוא מה שמטריד אותי ברכבים שנוסעים בחוף. התחת שלי הפרטי והורוד הוא מה שאני דואג לו.

פעם היינו הולכים כמה ח'ברה לחוף פלמחים בליל קיץ, פורשים שמיכה ויושבים בכיף על החוף.

בשנים האחרונות זה הפך לסכנת חיים. החוף מלא בקיץ בילדים שלוקחים את הטנדר של אבא ויורדים לים לעשות חראקות, טסים כמו משוגעים ואתה לא יודע מתי אחד מהם יעלה עליך. ואני לא מדבר על כך שהם מחרבים את הערב לכל השאר עם החול שהם מעיפים והאורות הגבוהים איתם הם מסנוורים את כל העולם. אני מדבר על כך שבן אדם מפחד לשכב על שמיכה על החוף מחשש שהמפגרים לא יראו אותו וידרסו אותו.

אני מכיר בחורה מקסימה שיושבת בכסא גלגלים בגלל זבל שדרס וברח על חוף הים.

אז אני יכול להבין את הפאן של לנסוע בטנדר של אבא בחולות, אבל מתעצבן על כל אלו שמתוך יהירות ואטימות הורסים את הפאן של עשרות אחרים שרוצים לשבת בשקט וביטחון על החוף. מי שרוצה לעשות פאן ודאווינים, שיחפש מקום אחר ולא יעשה את זה על חשבון אחרים.

זה בדיוק כמו שאני מבין את הפאן שבלשמוע מוזיקה בווליום גבוה או למשוך את המנוע בסל"ד ולשמוע אותו רועם. אבל אני אשמח לראות את מי שעושה את זה באמצע הלילה באמצע השכונה שלי גווע בייסורים מאבולה. אני באמת אשמח.

לא צריך לקרוא ספר חוקים כדי לדעת את זה, מספיק להפעיל טיפה שכל והתחשבות.

וכבר אמר אדם חכם מאוד בשם רוברט אנסון היינליין שההגדרה הכי בסיסית לפשע היא חוסר התחשבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסיך הקטן

יש הרבה אתגרי טבע שלא כל אחד יכול לטפס עליהם, ויש אנשים שללא ג'יפ אינם יכולים כלל לצאת לטבע. יש אנשים המתקשים בהליכה ויש אפילו כאלה המשתמשים בכסאות גלגלים. עבור אנשים אלה הג'יפ הוא האמצעי היחיד המאפשר להם לטייל בטבע.

אבל גם לכל האחרים זכות לטייל בארץ. יש הרבה מקומות המרוחקים מכבישים והאמצעי היחיד להגיע אליהם הוא הג'יפ. אם מקומות הטיול המועדפים עליך הם הטיילת של תל אביב ודומיה, יופי לך. אבל זכותם של אלה הרוצים לגעת בטבע (בלי להרוס, כמובן) לעשות זאת.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדמגוגיה הזו?

כולם מסכימים שאם חברי עמותת "אתגרים" שעושים טיול ג'יפים במסלולים מוכרזים בנגב אז כל הכבוד להם. אבל מה הקשר בין זה לבין הערסים עם הג'יפים והטנדרים שעושים רייסים בכל חוף ים שהם יכולים?

זה לא שמישהו פסל לחלוטין את תרבות טיולי השטח. אדרבא - הלוואי וכל הילדים האלו שלוקחים את המגנום של אבא יסעו למעלה מחמל. הבעיה היא שהם נוסעים לחוף פלמחים ודופקים רייסים בין אנשים שבאו לנפוש. וזה מגונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את החופים. יש סוגי שטח הרבה יותר מעניינים שאפשר לנסוע ולהנות בהם, בלי להזיק (גם כשזה בתום לב) .

אבל אז נחסך אלמנט הפוזה של האשדודי הממוצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...