Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברתי טסט היום ויש לי 2 שאלות

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז היום בבוקר עברתי טסט!

אולי אתם זוכרים את הת'רד שפתחתי פה דיי מזמן על מורה נהיגה שבשלב מסויים החלפתי... לאחר מכן היה לי מורה מצויין שלימד אותי הכל והוא פר בסביבות שיעור ה 20 שלי ובמקומו בא מורה טוב אולי פחות אבל מורה טוב!

בכל מקרה עניין הרשיון נגמר עם תאוריה אחת , בדיוק 28 שיעורים וטסט אחד :)

אממממ עכשיו יש לי שאלה...

לאחר המלווה אני מקבל את רשיון הפלסטיק... איך אני יכול להחליף תמונה לפי שאני מקבל אותו בכלל...? אפשרי?

אין לי מישהו שיהיה לי מלווה :( אני גר עם אמא ולה אין רשיון... וגם לאבא אין (עשה לא מעט טסטים חחחח) ויוצא שאני 3 חודשים לאאנהג... נשמע לי דיי מסוכן...

יש למישהו אולי מקרים דומים? אם כן אז איך נפתרה הבעיה?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונה ברישיון - עד שלא יעשו רשיון עם תמונה ביומטרית (אין לי כוח להסביר - תעשה חיפוש על זה), אין שום מצב שאתה מחליף את התמונה ברישיון.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 חודשים לא לנהוג?! נשמע סיוט רציני.

בכל מקרה תנסה לנהוג עם חברים/ דודים וכ'.

אל תחשוב על זה בכלל לנהוג ללא מלווה. לשוטר שיעצור אותך זה לא מעניין שאין לך מי שיהיה מלווה. תיאלץ לא לנהוג במשך 3 חודשים, ואח"כ עד גיל 21 לא להסיע יותר מ- 2 נוסעים ברכב.

דרך אגב, אם אין במשפחה שלך אף אחד שיש לו רישיון, אז בטח אין לכם רכב, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב

זה מאוד חשוב שתיסע עם מישהו שיש לו רשיון הוא יעזור לך הרבה תאמין לי

לא סתם יש מלווה (שלוש חודש יותר מדי) אבל בסדר תנסה לסדר איזה משהו

אפילו פעם בשבוע נסיעה של חצי שעה

ושוב מזל טוב סע בזהירות:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3

דרך אגב, אם אין במשפחה שלך אף אחד שיש לו רישיון, אז בטח אין לכם רכב, נכון?

נכון... ולכן בתכנון עומדת 205 TOP XRI חמדמדה... :)

בלי מלווה אין מצב אני אסע... זה עלה לי יותר מדיי עניין הרשיון!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה מסוכן בכך שלא תנהג? אתה מפחד "שתשכח" איך נוהגים? או הפחד לנהוג ברכב ללא מדריך מלווה?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראי גם וגם... לשכוח זה פחות קריטי ו 10 דק' ראשונות של נהיגה הכל חוזר לראש אבל לנהוג בלי מישהו שישגיח עליי ויתן לי לרכוש צת נסיון לצידו זה העניין היותר מדאיג...

פשוט הבנתי מכמה חברים שהמלווה באמת עזר להם ואני אישית לא רואה בו דבר מיותר... אולי מיותר 3 חודשים כי עדיין יש אנשים כמוני... אבל בהחלט דבר נחוץ לתקופה של חודש\חודשיים!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ב 100 אחוז, מלווה תורם המון ידע לנהג חדש , ידע שיכול לשמש אותך בהמשך דרכך על הכביש.

לפני 11 שנים כאשר הוצאתי רשיון לא היה מלווה, ואת "הסיבוב" הראשון על הרכב עשיתי לבד, מה שידרוש ממך את אותו הדבר בדיוק, להיות ערני תמיד, לנהוג בשיקול דעת, ולנהוג בזהירות .

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכתוב את האיזור בו אתה גר ומאיפה לאיפה אתה נוהג לנסוע.

אולי יש כאן חברי פורום הכשירים לשמש כנהג מלווה שאינם בעלי רכב ויוכלו לעזור לך - בזמן שאתה מביא אותם אל מחוז חפצם . :idea:

רק בקשה - אם למישהו זה יתאים , נא לעשות תיאומים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונה- לא אתה לא יכול להחליף אותה.

לגבי המלווה- עד כמה שידוע לי יש מקרים מסויימים שבגללם אתה יכול לקבל אישור ממשרד התחבורה לנהוג בלי מלווה. אני לא יודע אם העובדה שאין לך אדם במשפחה שיכול לשמש כמלווה תקפה... תבדוק.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותה בעיה :\

אין לאמא רשיון ויש רק לי ולאחותי ואין אוטו בבית

ועכשיו אני בתקופה מלווה ועבר כבר חודש וחצי ויצא לי רק פעם אחת לנהוג עם חבר שהוא מלווה איזה 20 דקות בעיר בלילה.. וכולי הייתי לחוץ, אני לא יודע מה יהיה שאני אעלה לכביש לבד חח :

Subaru Justy 88

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שלא תנהג עם מלווה, אני חושב שזה חשוב .

על אף שעברתי הטסט לפני שהעבירו את החוק הנ"ל, לקחתי את אבי לכל הנסיעות הראשונות שלי

והוא לימד המון דברים, שלא מלמדים (או לפחות לימדו ) בשיעורי הנהיגה.

זה שעברת טסט זה אומר שרק התחלת ללמוד איך לנהוג ...

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...