Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיענוח תוצאות בדיקה- פיאט אונו

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להלן תוצאות בדיקה של פיאט אונו בדיוק כמו שלי שנסעה 90,000 ק"מ. (חבר מהצבא לקח לבדיקה).

הוא קיבל רשימה מפוצצת, להלן:

1. מנוע, 2. מערכת קירור, 3. מערכת דלק, 4. מערכת הצתה: דליפות לחץ בינוניות בצילינדרים, רעש מערכת שסתומים, רעשים במנוע, מנוע שורף שמן, נקישות גל זיזים, נזילות שמן, נתוני מנוע נבדקו ע"י מחשב ומצב, חגורות מנוע, מערכת תיזמון, לנקות מערכת קירור, צינורות מים פגומים, נזילות מים, לנקות מערכת דלק, לתאם מנוע, מנוע מזייף.

5. מערכת פליטה: תקין.

6. סרן קדמי ומערכת היגוי: לתקן זויות היגוי, נקישה בתיבת הגה, חופש בסרן קדמי.

7. קפיצים: בולמי זעזועים קדמיים חלשים.

8. שילדת מרכב

ליקויים בעלי משמעות גבוהה: מעיכות בקורות, תיקון תאונה בחזית, בוצעו תיקוני פח וצבע כללי, תיקונים כלליים בגוף המרכב, תיקון תאונה מאחור.

ליקויים בעלי משמעות נמוכה: הוחלפו חלקי מרכב, פגמים בצבע, לחיצות פח.

9. מערכת בלמים: לפרק גלגלים לבדיקה.

10. צמיגים: צמיג אחורי ימני פגום, צמיג אחורי שמאלי פגום.

11. מערכת תאורה כולל מצבר: פנסים ראשיים פגומים, לתקן אור בלם, לתקן מערכת מגבים, מצבר ישן.

12. העברת כח: מצמד מפריד גבוה לקראת הסוף, נזילת שמן תיבת הילוכים, רעש מתיבת הילוכים, חופש בתמסורת והעברת כח.

13. מחוונים: תקין.

14. הערות כלליות: לבדוק מערכת מזגן כללי.

מה דעתכם על התוצאות?

אני, שלקחתי את האונו שלי לבדיקה בזמנו היה רשום גם "מצמד מפריד גבוה לקראת הסוף" ורק לאחר 4 שנים הלך הקלאץ', אז אני לא יודע מה כבר לחשוב..

תודה מראש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מי לוקח אונו לבדיקה.

אונו זה האוטו הבסיסי ביותר בישראל מה כבר יש לבדוק??

הבדיקה בעיקר הינה עבור כיסוי תחת כדי שהמכון יימנע משאלות ,תביעות וכדומה למה לא כתבתם וכ"ו.

בכל אופן אוטו בן 10-12 שנים מיותר לחלוטין לקחת לבדיקה,עושים סיבוב קופצים למכונאי שיגיד שהאוטו סביר מורידים מהמחיר וסוגרים.

ישנם כאלו שהולכים לבדיקה רק כדי להוריד משמעותית במחיר מכיוון שהם יודעים שבבדיקה מגזימים.

נ.ב מפליא לראות שמערכת פליטה במצב תקין:wink:

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף על התגובה שמעליי, אי אפשר לבדוק מצב מכאני של רכב בן 10 שנים מכיוון שכל חלק יכול להפסיק לעבוד בדיוק מחר ולכן המכונים בד"כ מכסים את עצמם. לכן צריך לבדוק מערכות עיקריות כגון מנוע, גיר, קירור (שהמנוע לא מתחמם).

ונחזור לרכב הספציפי הזה, הייתי מוותר רק בגלל התאונות שהוא עבר (ואת זה היה אומר לך גם פחח שהיית משלם לו 50 ש"ח בכדי שיעיף מבט על הרכב).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו בן 15?

אז הכל הגיוני. שיתפשרו על המחיר. הוא לא מתחמם? הוא נוסע? הוא לא מרעיש במיוחד? החימום עובד? המזגן גם? אז בסדר.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים אל תיקח את הרכב.

יש לו בעייה של שרפת שמן ואיבוד מים...

לשתי הדברים הנ"ל יש תוצאות לא יפות במיוחד.

ש"סי...

חפש אחר.

וכמו שאמרו אין לסמוך על מכוני בדיקה שמדובר באוטו ישן. עדיף תמיד את המוסכניק.

front :kicker ks65.2 HU:jvc 810

woofer:soundstream r12sq 600rms

amp:hifonics titan 4ch, mono: solidaudio f10d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא הייתי נבהל כל כך...

ולמה?

כי סעיף 4 נשמע כמו כסת"ח אחד ענק. מה זה אומר "חגורות מנוע" או "נתוני מנוע נבדקו במחשב"? נשמע כאילו מישהו ניסה לנפח את הסעיף הזה ככסת"ח.

מה שכן, מדאיגה העובדה שכתבו שיש דליפות לחץ בצילינדרים.

עוד מדאיג, משאר הסעיפים:

חופש בסרן קידמי (יתכן וגם זה כסת"ח, אבל אם לא זה עלול להגמר יקר), צמיגים (צריך להחליף זוג אחוריים, בערך 400 ש"ח לזוג צמיגים סבירים) ובעיות החשמל (מגבים לא עובדים?! אור בלם?! מה קורה כאן??).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אין לי מידע נוסף על הרכב הזה.

הרכב בסוף לא נקנה, בעוד שהחבר שלי נבהל מהתוצאות עכשיו הוא ויתר לגמרי על פיאט אונו ומתחיל לחפש סוזוקי סוויפט ודייהטסו שרייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...