Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעוצועים החדשים - מי, למה וכמה? (בניית ארסנל כלי עבודה)

עידן ב.מ
שימו לב! השרשור הזה בן 6685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

אני רוצה להתחיל לבנות לעצמי אוסף של כלי עבודה לביצוע עבודות שונות ברכב. הכוונה להתחיל מכמה כלים בסיסים ולאט לאט לבנות ארסנל מכובד.

התקציב הנתון כרגע: 1500-2000 ש"ח.

אשמח אם תוכלו לציין רשימה מלאה (או חלקית) ממה שאפשר להתחיל, טווח מחירים משוער ומקומות מומלצים לקנייה בסביבת חולון-בת ים-ת"א.

תודה מראש,

עידן.

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתח מומנט הוא הברור מאליו בתור התחלה.

עדיף 3/8,עדיף עם ערכים נמוכים(10-150 לדוגמה).

המלצות לחברות: Facom(החביבה עלי),Snap-On,Craftsman וגם ל-PI יש דברים נחמדים.

בארץ נראה שהמון מעדיפים את סיגנט,אני לא. בחירה שלך.

סט מברגים איכותי תמיד שימושי שמתמודדים עם חלקי פלסטיקה בפנים.

רביעיית מעמדים(ג'קים) היא הכרח בהמון פרויקטי DIY, ולפעמים זה סתם כיף לראות הרכב על ג'קים.

ולצרף מגבה לג'קים.

ומשם...

זה נוטה לגלוש לעיתים.

המקום הקרוב ביותר נמצא חצי-מטר מולך,ebay...

אם זה לא לטעמך, ברחוב המסגר וגרורותיו יש המון חנויות.

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתח מומנט בתור התחלה?!?!?!?!? :shock:

בתור התחלה - סט בוקסות וראצ'ט טוב, כמה מברגים ופלאיירים טובים, סט מפתחות פתוחים\סגורים, בוקים, ג'ק עגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתח מומנט בתור התחלה?!?!?!?!? :shock:

בתור התחלה - סט בוקסות וראצ'ט טוב, כמה מברגים ופלאיירים טובים, סט מפתחות פתוחים\סגורים, בוקים, ג'ק עגלה.

בהחלט !!!

אגב, עידן.

לפיאסטה עדיף שיהיו מילימטריים ולא אינצ'ים.

רוב הברגים/אומים הם 6,8,10,13,15,17,19 מ"מ.... ;)

בנוסף, סט של מפתחות אלן יהיה יעיל.

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, סט של מפתחות אלן יהיה יעיל.

אתה מספר לי? :wink:

הרי קיבלת תמונה של "שחקני החיזוק" החדשים לפגוש האחורי שלי.

כל שמונת מפתחות האלן שלי נאגרו במשך שנים מקיטי-הרכבה של רהיטים DIY... אין מה להגיד, לא אכזבו. :wink:

עריכה: רן, ארגז כלים כבר יש לי - הוא פשוט מרגיש מיותם עם פטיש 5 קילו, שתי מברגים, פלייאר פטנט, צבת ומלחם עם גליל בדיל. ועם זה, אי אפשר לפרק רכב.

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמזכיר לי את הסיפור על הבחור שמצא כפתור מיוחד ותפר לו חליפה............רן

יש בת"א מכירה של המישטרה של ציוד ללא בעלים, תחפש מודעה בעיתון של היום, לפעמים ניתן למצוא שם כלי עבודה בפרוטות שווה לבקר, ותביא איתך ת.ז וכסף מזומן-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמזכיר לי את הסיפור על הבחור שמצא כפתור מיוחד ותפר לו חליפה............רן

יש בת"א מכירה של המישטרה של ציוד ללא בעלים, תחפש מודעה בעיתון של היום, לפעמים ניתן למצוא שם כלי עבודה בפרוטות שווה לבקר, ותביא איתך ת.ז וכסף מזומן-רן

היום AS IN יום רביעי או חמישי?

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיכנס לACE?! של מי היתה ההלצה הזו?!

אתה יכול להעיף מבט על מה שאני קניתי, כל מה שאי פעם תיזדקק לו...

שני חסרונות, הראשון, הוא די מגושם, אם אתה צריך בוקסות מ8 עד 17 נניח (לרוב העבודות) אתה תימצא את עצמך הולך עם ארגז ששוקל כמוני ;-) כו שאומרים, ליקנות פרה בשביל כוס חלב?

אז כן! פעם הייתי עובד עם סט של 8-19 עם סוקט של 3/8. ולפעמים הייתי צריך כלי אחר, או אחד שהיה יותר "עדין, נניח 1/4 או אחד "ג'אבאר. בסט הזה יש גם בוקסות "כוס", מאוווווד נוח להגיע איתן למקומות ששום דבר אחר לא יכנס, אתה יכול "לבלות" שעות בלימצא פיתרון כדי להוצאי איזה בורג סורר כאשר הביבי הזו יכולה לעשות את זה שניה וחצי... שווה בישבילי כל אגורה!

החיסרון השני הוא המחיר... נקודה כואבת... אז הוא עלה 1100 ש"ח... וזה אחרי מסע שיכנועים כבד...

קניתי אותו ב"צלח" שבאור יהודה...

יש סטים יותר "צנועים" אבל, כמו שאני הגעתי למסקנה שליקנות סט של מפתחות "פתוח-סגור" מ8-19 וגם סט בוקסות מ8-19 יעלה כמעט אותו הדבר... ואת זה אני מקבל באריזה נהדרת עם עוד מלא כלים (מפתחות אלן עם ראש עגול, בוקסות "כוס", "רינג ראצ'ט" (שזה דבר אלוהי!), מפתחות פתוח-סגור, בוקסות מ5-35 מ"מ עם 3 ראצטים 1/4,3/8 ו1/2 עם מעריכים שיש להם ראש גמיש וגם כאילו עם מיפרק, ראשים שימושיים לבוקסות כגון פיליפסים, ישרים, טורקים ועוד... בטוח שחכתי משהו, לא נורא... ככל הניראה לא עבדתי איתו הרבה זמן ;-))

אגב, אתה מוזמן להיתנסות בסט הזה... הזמנה פתוחה כמו שאתה יודע לכל ימות השבוע...

אחרי שקנית סט כזה, מה שנישאר לך זה ג'ק עגלה (100 ש"ח), 4 בוקים (200 ש"ח), כפפות עבודה (20 ש"ח), פנס (30 ש"ח לפשוט ואיזה 100 לניטען), ארגז כלים קטן מפלסטיק כזה שאתה יכול לשים אותו באוטו עם כלים בסיסיים, פלאייר, מברגים טובים (!), ג'אפקה, קאטר...

זהו, הגענו ל2000 לא? כמעט...

לא צריך לקנות הכל במכה, קנה קודם את מה שאתה צריך, אחרי זה, אם תיראה שיש צורך, קנה את מה שאתה צריך...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום AS IN יום רביעי או חמישי?
k

למרות כל הקשרים שלי... והמקורבות שלי לחוגים של החדשות של השעה שמונה, הרי שבשעה 0100 עדיין אין אצלי את העיתון של יום ה' (עובד על זה) בעיתון ידיעות במוסף של יום ד' בסוף... והכלים או כל דבר אחר נמכר שם ללאאפשרות בדיקה, או אחריות אבל ממש בזול-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום יש מבצע "בטכנו צינור", ברחוב יצחק שדה בת"א. 1600 ש"ח ארגז כלים של "סיגנט", שיש בו כמעט הכל!!!!! אחריות לכל החיים!!!!! כלים אכותיים ביותר ומקצועיים שרוב המוסכים משתמשים בהם.

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום יש מבצע "בטכנו צינור", ברחוב יצחק שדה בת"א. 1600 ש"ח ארגז כלים של "סיגנט", שיש בו כמעט הכל!!!!! אחריות לכל החיים!!!!! כלים אכותיים ביותר ומקצועיים שרוב המוסכים משתמשים בהם.
על "טכנו צינור", יש המלצות חמות בהרבה פורומי רכב בארץ.

אני עוד לא הייתי שם, אבל בפעם הבאה שאזדקק לכלי, אני משער שאקפוץ אליהם.

ויש גם את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=95702

תקרא את מה שכתבתי לגבי ל.כ.

ברק.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיכנס לACE?! של מי היתה ההלצה הזו?!

גילי

למה הלצה?? , המלצה...שכחת :'מ' :-P

בתור התחלה ,גילי ,בתור התחלה...

הם עובדים עם ספקים אמריקאיים ולאחרונה ראיתי סטים נחמדים מאוד של בוקסות ,שלא היו שם לפני וגם המחירים טובים (כמה מאות שקלים על סט איכותי) , מדובר בסה"כ ברשת שמביאה מחירים טובים יותר מ חנויות קטנות

חס וחלילה אני לא מדבר על הכלי עבודה הסיניים :shock:

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי קצת מוגזם על ההתחלה ללכת על ארגז כלים מלא של סיגנט ב 1600 ש"ח, למרות שזה מחיר לא רע לכלים עם אחריות לכל החיים.

בוא אני אגיד לך מה יש לי ואיתו פרקתי והרכבתי רכב שלם (האלפא)

מברג פיליפס + רגיל מתחלף (מברג כזה שנכנסים לו איזה ביטים שאתה רוצה)

סט ביטים שונים למברג : משושה, כוכב, להב מברג.

פטיש קטן

סט בוקסות מלימטרי דרייב 1/2 מבוקסה 8 מ"מ ועד 22

מפתח שוודי קטן

רינג צד אחד פתוח וצד אחד סגור במידות 10, 13

שפיץ פלאייר

פלאייר פטנט (ג'בקה)

אח"כ קיבלתי במתנה מאישתי גם סט של פרוקסן דרייב 1/4 שהוא פשוט מעולה ונוח ביותר לדברים קטנים ובא עם הארכות, מפרקים שונים ןביטים מועילים וכן סט מפתחות נורמלי שמכסה את כל המידות.

יחד עם מברגה נטענת וכמה כלים חשמליים (דיסק וכו') שאני משאיל מחמי זה מספיק כמעט לכל דבר.

אני ממליץ גם שתבדוק את "בדק בית בובי ובניו", חנות גדולה בקומה התחתונה של בית גירון באזה"ת חדש ראשל"צ, יש להם הרבה פעמים מבצעים טובים על סיגנט ו profxene (נדמה לי שהיה סט ענק כמו שהברון האדום קנה ב 900 + מע"מ)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...