Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי צריך 2 יציאות ב HU ומתי 3??

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 6713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מגבר לסאב ומגבר לשאר הרמקולים.

אני צריך 2 יציאות או 3.

ראיתי כתוב בפרט טכני של HU שייש לו

2 יציאות + שליטה על הסאב.

האם זה אומר 3 יציאות?

הקיצר מתיי צריך 3 ומתיי 2???[

תודה

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. 2 יציאות RCA צריך אם מחברים את הרמקולים, הקדמיים והאחוריים, למגברים חיצוניים ורוצים לישלוט עליהם בעזרת הפיידר שקיים ב - HU.

2. יציאת ה - RCA השלישית נועדה על מנת לחבר סאב, כמובן דרך מגבר חיצוני נוסף, כאשר יש אפשרות לבצע תיחום של תדרים וגם לישלוט על העוצמה של הסאב דרך ה - HU.

3. בחלק מהמכשירים יש שתי יציאות בילבד כאשר על אחת מהם יש אפשרות לישלוט על התדרים ולהפוך אותה ליציאה עבור סאב. כמובן שמכשיר עם 3 יציאות ניפרדות יהיה עדיף.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לי 3 יציאות.

ואני מחבר את האחוריים והקידמיים לאותו מגבר...עדיין אני אוכל בצורה כלשהי לשלוט עליהם בנפרד?

?

תבין איש.

אם אתה רוצה לשלוט על אחורי וקדמי (או במילים אחרות FADE) אתה צריך שני כבלי RCA מהרדיו למגבר. זה לא משנה אם אתה מחבר את הקידמיים ואחוריים למגבר אחד או לשני מגברים נפרדים - אם אתה רוצה שליטה >נפרדת

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה הבנתי....אז לפי מה שאני מבין בגלל שצריך שני RCA אין אפשרות לעשות זאת אם יש לי 2 יציאות למגבר ואני רוצה לחבר לאחת מהם סאב...

זה נכון?

מתי תבוא הVTS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחבר גם על יציאת RCA אחת ...גם סאב וגם 4 זוגות רמקולים.....

פשוט צריך לקנות מפצלים ..או קרוס אובר (או מעבד קול הבחירה היותר טובה)....

מה שמאפשרת לך כל יציאת RCA זה שליטה על החיתוך תדרים באותה יציאה.

אז כאשר מפצלים את היציאות....בעזרת מפצלים..... חיתוך תדרים יתבצע על ידי הקרוס' חיצוני או על ידי קרוס' פנימי של המגבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...