Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב מהנה לנהיגה ונוח עד 55K ש"ח

yanir99
שימו לב! השרשור הזה בן 6717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי חבר שא ממש מבין במחשבים אז אני כותב בשמו.

הוא מחפש לקנות רכב יד שניה עדיף כמה שיותר חדש (שנת 2000 ומעלה). התקציב שלו הוא בערך 55K ש"ח.

מה שחשוב לו שיהיה רכב נוח, מרווח, מהנה לנהיגה ושבמקרה של תיקונים החלפים לא יהיו בשמיים (כגון קבוצת פולקסווגן).

הציעו לו 406 שנת 2000-2001 אך הוא לא ממש בטוח. יש אופציות נוספות? (אופל אסטרה, קסרה ???).

תודה לכל המשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

406 היא מכונית נוחה מרווחת ומהנה לנהיגה - ה-306 עוד יותר, אם היא מספיק מרווחת בשבילו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהוא כבר לקח 2 406 לבדיקה (שתיהן אגב נראו במצב מכני וחיצוני מעולה) והתאכזב קשות.

מצאו סימנים לנזילה של מים מהמערכת קרור למנוע באחת ובשניה קומפרסיה נמוכה באחד הצילינדרים.

והוא מתחיל לחשוב שאולי האוטו הזה יעשה לו יותר בעיות ממה שהוא מוכן להתמודד איתם.

הוא שמע גם דברים טובים על הפוקוס מבחינת אמינות, נוחות והנאה מנהיגה הבעיה היא שקשה למצוא אחת מהשנתונים הנ"ל כשהם יד ראשונה (ולא מליסינג / השכרה עם מלן ת'לפים קילומטרים).

אסטרה לעומת זאת הוא כבר מצא אבל מכיוון שהוא לא שמע עליה כלום הוא גם קצת חושש.

סתם שתבינו את הפסיכולוגיה של הבן-אדם, זה בעיקרון הולך להיות האוטו הראשון שלו !!! אמנם הוא בן 26 אבל עד היום נהג רק על רכבי חברה.

הוא ממש מפחד ונראה לו שכל אחד (במיוחד אחרי שתי הבדיקות) מנסה לדפוק אותו ושהוא יקנה אוטו שיכרסם לו חור ענק בכיס.

מה עושים? אנא עזרו לו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופ' הטובה ביותר הינה ה - 406, בתקציב האמור איני בטוח עד כמה יוכל חברך למצוא אחת טובה ממודל 2001, כפי שציינת עד עכשיו הוא מצא רק בעיתיות הגיע הזמן להבין שעל משהו טוב צריך לשלם מחיר שפוי (לא בהכרח מחירון מלא אך לא רחוק מכך בהרבה) חברך יוכל למצוא 406, גם ב - 10.000 ש"ח מתחת למחירון השאלה היא מה מצבה ? או לחלופין למצוא אחת טובה (את זה יראו בבדיקה) מכונית שטפלה כראוי ועם ק"מ סביר לא אמורה להראות את הסימנים שציינת, בכל אופן מדובר במכונית מופתית, אך עשה לעצמך טובה אל תחפש מציאות. (לגבי רכבי ליסינג לא הייתי מתלהב יותר מידיי אך רכבים בבעלות חברה הצמודים למנהלים בלבד ועם ק"מ נמוך והיסטורית טיפולים מהיבואן בלבד, יכולות להיות אופ' מצוינת בניגוד לרכבי הליסינג שלרוב טופלו במוסכי הליסינג על כל המשתמע מכך חלפים עפ"י רוב לא מקוריים הזנחה וכ'ו אי עמידה בזמני טיפולים ועוד, קח את כל אלו בערבון מוגבל היות ולא כל חב' הליסינג נוהגות כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה - 406 מכונית טובה מכל בחינה מפגינה אמינות מצוינת כל עוד הטיפולים נעשו בזמן וכראוי אצלנו יצאה מכונית כזו למכירה לאחר שגמעה כ - 245000 ק"מ כן לא טעיתם ומצבה מצוין, עמית לעבודה מחזיק אחת כזו וגם היא מדהימה, עפ"י שאני באופן אישי לא מחבב את הצרפתיות אך אין ספק ה - 406 היא החריגה שבהן ורק לטובה, עדיין יש בה את התכונות החיוביות שאפיינו את דגמי פיג'ו טרם כניסת הספרה 7 לדגמיה, התנהגות הכביש שלה הינה מדהימה, אחיזת כביש מצוינת מגהצת אמיתית מבטן ומלידה היא לטעמי המכונית הכי קרובה ל-במ.וו סדרה 3 הידועה בהתנהגות הכביש וההנאה לנהיגה שהיא מקנה אכן תמורה מצוינת לכל שקל, גם את הגרמניות אני לא ממש אוהב אך באמת צריך להודות במקרה הזה, הנאה מנהיגה במ.וו סדרה - 3 וה - 406 מנצחות ובענק !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף שנת 98-9 ידנית נראית לי אופציה לא רעה. מאוד נוחה ומרווחת (יש לי הרבה ניסיון עם הדור השלישי, למרות שכאן מדובר על הרביעי) ומן הסתם די מהנה לנהיגה. ובסופו של דבר כנראה תהיה אמינה יותר מצרפתיות למיניהן (אבל כמובן שכמעט הכל תלוי באיך הבעלים הקודמים התנהגו אל האוטו..)

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 406 הוא רכב מצוין, יחסית ד"א הפלסטיק במצב מעולה

שלא כמו שאר פיגו סיטרואן , נוטה להשחק עם השנים, איכות החומרים טובה, אני אומנם נסעתי רק בדיזלים (406 טורבו-דיזל ידנית 99 שגמעה 500 אלף ק"מ) ו 406 טורבו דיזל 2003 אוטומט HDI שלא עשיתה הרבה, אולי 150K , שתיהם מעולות. והרכב באמת מרגיש "מתקדם" ויוקרתי. בקשר לאכזבות בבדיקה: לפני שאתה מכניס את הרכב, תפתח פקק מים של הרדיאטור בעצמך שהרכב מונע אך מתחת ל 90 מעלות, בערך בסביבות ה 80-75 (לפחות ככה זה בדיזלים) ותסתכל על המיים, צבעם , איכותם - ואל תתביש להכניס שם אצבע וללכך את המיים, המיים צריכים להרגיש שומניים ואיכותים. גם קצת מסריחים אבל זה תקין. מיים בצבע התקין לרכב זה זה מיים ירוקים מקורים מבית פיגו סיטרואן או מיים כחולים מבית סיטרואן, שתיהם זהים בתכונות עד כמה שאני יודע פרט לעבודה שאת השני לא צריך להחליף כל X זמן. אם אתה רואה מי ברז\ חלודה \ מיים מגלון של פז - תברח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...