Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים לטסט

zozo
שימו לב! השרשור הזה בן 7643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ה בקרוב מאוד יש לי טסט ראשון אני ישמח לכמה טיפים לעבור אותו בפעם הראשונה אם יש לכם כאלה.

את שלי קיבלה בשירשור הקודם,שהוא רציני למדי,ולא כמו של כמה שם :mad::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצות-

1. אל תרד את ה 70 קמ"ש.

2. תדפוק לפחות בלימת חירום אחת לפני רמזור ובזמן הבלימה תוריד את הידיים מההגה, תשים אותן על העיניים ותגיד:" אימאלה אני מפחד!!!"

3. תתחיל לדבר עם הטסטר על איך נותנים רישיונות למטומטמים על הכביש תוך כדי מעבר 2 נתיבים בלי איתות ושימוש בהנדברקס לביצוע יו-טרן.

4. לפני תחילת הטסט תבקש מהטסטר תזכורת מה זה הגז ומה זה הקלאץ' כי אתה תמיד מתבלבל.

5. כשאתה מסתכל אחורה אל תשתמש במראה ופשוט תסובב את כל הגוף אחורה, תסביר לטסטר שככה יש לך את כל שדה הראייה.

6. כשאתה עומד ברמזור תשים בניוטרל ותן פול גז.

7. כשאתה רואה שהרמזור מתחלף לכתום תן גז, ותסביר לטסטר ש"חבל להפסיד את הרמזור..."

8. תשים דיסק מזרחי ותן פול ווליום.

9. כשתראה זקן עם כיסא גלגלים עובר מעבר חצייה, תצעק לעברו:"בו'אנה, מי נתן לך רשיון?"

10. לפני שאתה יוצא מהחניון תסביר לטסטר שאתה רוצה כמה דקות להראות לו איך מרימים הנדבקרס.

11. דבר חשוב מאוד, תבקש מהטסטר לחגור תוך כדי הסבר:"אתה עוד תצטרך את החגורה, תאמין לי...".

12. אם אתה מרגיש שהטסטר בא לבלום אותך שים את רגל שמאל מתחת לדוושת הבלם תוך כדי לחיצה בריאה על הגז.

13. כשהטסטר מבקש ממך לחנות תגיד לו:"עזוב אותך, יש אדום לבן בהמשך, נחנה שם..."

14. תבקש מהטסטר שיצביע לך לאן הוא רוצה שתסע כי אתה לא זוכר איזו יד זו השמאלית.

15. וכלל אחרון והכי חשוב- תרגע...כולה טסט.

:)

הכאב הוא זמני - הגאווה היא נצחית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה תגובתית :

1. סע במהירות המותרת לא פחות

2. תיהיה רגוע אל תנסה להרשים אף אחד

3. אם אתה ממש לא יכול להרגע תדמיין את הטסטר מחרבן באמת עוזר!

4. ספר איך היה

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצות-

1. אל תרד את ה 70 קמ"ש.

2. תדפוק לפחות בלימת חירום אחת לפני רמזור ובזמן הבלימה תוריד את הידיים מההגה, תשים אותן על העיניים ותגיד:" אימאלה אני מפחד!!!"

3. תתחיל לדבר עם הטסטר על איך נותנים רישיונות למטומטמים על הכביש תוך כדי מעבר 2 נתיבים בלי איתות ושימוש בהנדברקס לביצוע יו-טרן.

4. לפני תחילת הטסט תבקש מהטסטר תזכורת מה זה הגז ומה זה הקלאץ' כי אתה תמיד מתבלבל.

5. כשאתה מסתכל אחורה אל תשתמש במראה ופשוט תסובב את כל הגוף אחורה, תסביר לטסטר שככה יש לך את כל שדה הראייה.

6. כשאתה עומד ברמזור תשים בניוטרל ותן פול גז.

7. כשאתה רואה שהרמזור מתחלף לכתום תן גז, ותסביר לטסטר ש"חבל להפסיד את הרמזור..."

8. תשים דיסק מזרחי ותן פול ווליום.

9. כשתראה זקן עם כיסא גלגלים עובר מעבר חצייה, תצעק לעברו:"בו'אנה, מי נתן לך רשיון?"

10. לפני שאתה יוצא מהחניון תסביר לטסטר שאתה רוצה כמה דקות להראות לו איך מרימים הנדבקרס.

11. דבר חשוב מאוד, תבקש מהטסטר לחגור תוך כדי הסבר:"אתה עוד תצטרך את החגורה, תאמין לי...".

12. אם אתה מרגיש שהטסטר בא לבלום אותך שים את רגל שמאל מתחת לדוושת הבלם תוך כדי לחיצה בריאה על הגז.

13. כשהטסטר מבקש ממך לחנות תגיד לו:"עזוב אותך, יש אדום לבן בהמשך, נחנה שם..."

14. תבקש מהטסטר שיצביע לך לאן הוא רוצה שתסע כי אתה לא זוכר איזו יד זו השמאלית.

15. וכלל אחרון והכי חשוב- תרגע...כולה טסט.

:)

ח-ז-ק ביותר!!! צחקתי טוב. :p

בקשר לטיפים? תהיה רגוע ותבטח בעצמך, בהנחה שאתה אכן מוכן לטסט ואתה יודע דבר או שניים על נהיגה מנהלתית אתה תסתדר מצויין.

הקפד על כללי הנהיגה ויישם את הדברים שלמדת במהלך שיעורי הנהיגה, בהצלחה.

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה העצה שלי...

קודם כל, נכון, הכי חשוב להירגע, אבל זה כבר ברור לך וזה לא ישנה אם יגידו לך את זה או לא, אם אתה תיהיה רגוע אז אתה תיהיה רגוע, אם לא אז לא....אתה לא יכול לשכנע את עצמך להיות רגוע.

בקשר לנהיגה, תסתכל כל הזמן במראות....הם חולים על זה. נראה לי שהם עוד יכולים לגמור מזה באמצע הטסט.

אם אתה רואה שיש לך טסטר שהוא לא קר כמו קרח, תנסה איכשהו לפתח איתו שיחה. אני, בטסט שעברתי, היה לי טסטר שפיתח איתי ועם הנהג השני שיחה על תרבות הנהיגה בארץ, ואז הנושא עבר על התרבות הישראלית, ובסוף התברר שהוא גדל בשכונה שאני גר בה והכל...קודם כל, אם אתה מדבר איתו, אתה הופך להיות רגוע יותר באמצע הטסט בצורה אוטומטית, אתה פחות נלחץ. אבל! אם אתה מהנהגים האלה שלא יכולים לדבר באמצע נהיגה, אז אל תפתח שיחה בשום מצב!!! בשיעורי נהיגה שהיו לי, אני זוכר תלמידים אחרים שאם המורה שלי היה מדבר או רק פותח את הפה הם כמעט עשו תאונה, כי הם לא יכלו להתרכז בשני הדברים בו זמנית.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר לחשוב שרישיון זה דבר שמוקדם או מאוחר יהיה,

אם זה לא מרגיע אז, לפחות אצל רוב המורים, הטסט ה-10 חינם... :D

זה לא אצל המורים זה מהמדינה...

ואל תזיין לו את השכל כי הוא לא פסיכולוג - תנהג טוב תעבור .

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר לחשוב שרישיון זה דבר שמוקדם או מאוחר יהיה,

אם זה לא מרגיע אז, לפחות אצל רוב המורים, הטסט ה-10 חינם... :D

זה לא אצל המורים זה מהמדינה...

ואל תזיין לו את השכל כי הוא לא פסיכולוג - תנהג טוב תעבור .

:mm_yeah:

בלי יותר מידי התחכמויות נהג טוב יעבור.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד טיפ חשוב: גם אם אתה מרגיש שאתה עובר בטסט הזה - אל תתחיל לפנטז על זה - ולחשוב איך תודיע לחבריך שעברת טסט.... כי זה יוציא אותך מהריכוז...

זה קרה לאחד מהכיתה שלי - כל כך שמח שהוא "הולך" לעבור טסט - שהוא פשוט נכנס באין כניסה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב !

כשאתה יושב מאחורה... תחגורררר !!!!

מכיר כמה וכמה חברים שנכשלו על זה !!!

וכן, תיהיה רגוע !

בהצלחה!!!

ניר.

תוספת...כשאתה יושב מאחורה ומתכוון לצאת רק מדלת ימין :!: קנ"ל להיכנס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...