Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 127 ספורט- שאלות.

barak4*4
שימו לב! השרשור הזה בן 6698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בפיאט 127 שנת 1981. הגריל הקדמי מלא ריבועים, יש עליו לוגו מקורי עליו כתוב 70HP.

הג'נטים מפח, אבל מעוצבים ספורטיבית, דומים קצת לאלו של הביאנקי אברט'.

הרכב נראה ספורטיבי ואגרסיבי.

האם זו ה-127 ספורט?

מקורי לחלוטין, פנים וחוץ, ללא מכות ועם הרבה חלודות. ריפודים מקוריים (כתום שחור) עם קרעים, 4 צמיגים קרועים.

הרכב ללא טסט, לא ידוע כמה זמן, אבל אני מעריך שפחות משנתיים.

אני יודע שהתשובה המתבקשת לשאלה שלי תהיה: "כמה שאדם מוכן לשלם", אבל בכל זאת, אשמח לקבל תימחור כללי על הרכב.

בברכה

ברק.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב 127 ספורט. כל התיאור מתאים, רק לספורט היו מושבים שחורים עם קישוט כתום. קח בחשבון תשלום אגרות,פחחות מסיבית,שיקום מיכני,צמיגים ומצבר ועתה עף צפונה מעבר ל 10000 ש"ח..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי היא מה שוויו של הרכב כעת, בהערכה גסה כמובן.

עלויות החזרה לכביש ידועות לי, אך במקרה הזה, כנראה שמלבד האגרות, החלפת מצבר, רצועות וכל הנוזלים, לא נדרשת השקעה מכאנית נוספת (הרכב הוחנה במצב תקין ונוסע).

ברור לי שעם הנסיעה יתגלו דברים, אך לצורך חזרה לכביש, לא דרוש לה הרבה.

פחחות, תבוא עם הזמן.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סימנים בולטים ל- 127 ספורט "אמיתית"

3 דלתות בלבד. 1050 סמ"ק בלבד ב- 81. אולי 5 הילוכים (אופציה).

לוח שעונים שונה - עם מד סל"ד ושעון לחץ שמן.

"ספויילר" קטן מעל הדלת האחורית, ומתחת לפגוש הקדמי.

המושבים ספורטיביים וגבוהים במיוחד (ללא צורך במשענות ראש)

סמלים 70HP ו- SPORT

ג'נטים ספורטיביים וצמיגים 155/70

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי היא מה שוויו של הרכב כעת, בהערכה גסה כמובן.

התשובה הקבועה היא "כמה שהמשוגע דורש וכמה שהפסיכי מוכן לשלם- בהנחה ששני המספרים משתווים".

אם אתה רוצה הערכה סובייקטיבית לחלוטין, אני יכול לומר שלדעתי האישית רכב שאינו נדיר או אקזוטי במיוחד, שאינו במצב נסיעה, ללא טסט, עם חלודות וכולי וכולי, מצדיק מחיר של אלפי שקלים בודדים. כמה אלפים? - ראה שוב את משפט הפתיחה של התשובה שלי...

אמנם לא נשארו הרבה 127 ספורט בארצנו הקטנטונת, אבל זה עדיין לא הופך את המכונית לרכב אקזוטי. לשם השוואה- עבור לוטוס אלאן במצב דומה המוכר ביקש 30,000 ש"ח. הלוטוס היא בפרוש מכונית מיוחדת ונדירה שמצדיקה סכומים כאלו במצב לא משופץ, וכנראה שיש לה כבר קונה רציני.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סימנים בולטים ל- 127 ספורט "אמיתית"

3 דלתות בלבד. 1050 סמ"ק בלבד ב- 81. אולי 5 הילוכים (אופציה).

לוח שעונים שונה - עם מד סל"ד ושעון לחץ שמן.

"ספויילר" קטן מעל הדלת האחורית, ומתחת לפגוש הקדמי.

המושבים ספורטיביים וגבוהים במיוחד (ללא צורך במשענות ראש)

סמלים 70HP ו- SPORT

ג'נטים ספורטיביים וצמיגים 155/70

אז כנראה שהיא אמיתית :-) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה הקבועה היא "כמה שהמשוגע דורש וכמה שהפסיכי מוכן לשלם- בהנחה ששני המספרים משתווים".

אם אתה רוצה הערכה סובייקטיבית לחלוטין, אני יכול לומר שלדעתי האישית רכב שאינו נדיר או אקזוטי במיוחד, שאינו במצב נסיעה, ללא טסט, עם חלודות וכולי וכולי, מצדיק מחיר של אלפי שקלים בודדים. כמה אלפים? - ראה שוב את משפט הפתיחה של התשובה שלי...

אמנם לא נשארו הרבה 127 ספורט בארצנו הקטנטונת, אבל זה עדיין לא הופך את המכונית לרכב אקזוטי. לשם השוואה- עבור לוטוס אלאן במצב דומה המוכר ביקש 30,000 ש"ח. הלוטוס היא בפרוש מכונית מיוחדת ונדירה שמצדיקה סכומים כאלו במצב לא משופץ, וכנראה שיש לה כבר קונה רציני.

בברכה,

קובי

אני הבנתי מבחור שהיה במפגש האחרון שהוא קנה את הלוטוס...

משה.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור לוטוס אלאן במצב דומה המוכר ביקש 30,000 ש"ח. הלוטוס היא בפרוש מכונית מיוחדת ונדירה שמצדיקה סכומים כאלו במצב לא משופץ, וכנראה שיש לה כבר קונה רציני.

קובי

אם אכן היא נמכרה במחיר הזה, הרי שנמכרה בחינם.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמי 81 מנוע 1050 עם 70 כ"ס בצבעים שחור וכתום בלבד גיר רק 5 הילוכים

דגמי 82 ??? כנראה זהה

דגמי 83 מנוע 1300 75 כ"ס ומומט עדיף, יובאה גם בצבעים נוספים כגון אפור מטאלי (לאבא שלי היתה כזו), עדיפה עם מרכב מטופל נגד חלודה, עיצוב פנימי עדיף

בתמונות:

השחורה והכתומה שנת 81

האדומה 83 ומעלה

אבא שלי מאוד אהב את הרכב הזה ויחסית לזמנו הוא היה מהיר

127mk2sport.jpg

127orange.jpg

127 new.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמי 81 מנוע 1050 עם 70 כ"ס בצבעים שחור וכתום בלבד גיר רק 5 הילוכים

דגמי 82 ??? כנראה זהה

דגמי 83 מנוע 1300 עדין 70 כ"ס אך מומט עדיף, יובאה גם בצבעים נוספים כגון אפור מטאלי (לאבא שלי היתה כזו), עדיפה עם מרכב מטופל נגד חלודה, עיצוב פנימי עדיף

בתמונות:

השחורה והכתומה שנת 81

האדומה 83 ומעלה

אבא שלי מאוד אהב את הרכב הזה ויחסית לזמנו הוא היה מהיר

זהה אחד לאחד לשחורה הימנית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זהה בכלל

ה83 עם חצאיות שחורות על הדלתות + פגוש שונה+ גריל רגיל

ב81 רק פס קישוט על הדלתות + גריל ריבועים

אני אנסה למצוא תמונות ישנות של הרכב שלנו ואסרוק אותן

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיגמי 81' ומטה הגיעו עם גיר 4 הילוכים,כש 5 הילוכים היתה אופצייה יקרה(שכנראה לא מומשה..).

למרות המנוע החזק יחסית לניפחו(70 כ"ס מ 1050 סמ"ק)המכונית לא היתה מהירה,גם לא במונחים של זמנה.

0-100 ב 12.9 שניות ומהירות מירבית של 155 קמ"ש הם בערך רמת הביצועים של מזדה לאנטיס,רחמנא ליצלן.

בשנת 82',עם מתיחת הפנים שבוצעה ב 127,נוסף מנוע 1.3 שנילקח מהריטמו סופר 70 עם 75 כ"ס,מומנט עדיף בהרבה וגיר 5 הילוכים.

הביצועים שופרו לאין שיעור;0-100 ב 10.4 שניות ומהירות מירבית של 165 קמ"ש,ושיוט של 110 קמ"ש סוף סוף לא הצריך אטמי אוזניים או 3 שנות שירות בתותחנים...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במונחים של שנת 83 10 שניות 0-100 זה באמת היה מהיר

אבא שלי קנה אותה בגלל שכן שהיתה לו כתומה שנת 81, עם 5 הילוכים ולפי דבריך היא היתה מהבודדת (אני לא יודע, חשבתי שכולן היו כאלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זהה בכלל

ה83 עם חצאיות שחורות על הדלתות + פגוש שונה+ גריל רגיל

ב81 רק פס קישוט על הדלתות + גריל ריבועים

אני אנסה למצוא תמונות ישנות של הרכב שלנו ואסרוק אותן

מה לא זהה?

אני אומר שזאת שראיתי, נראית זהה לשחורה הימנית שאתה פרסמת.

אותה השנה, אותו הצבע ואותו הדגם (רק עם הרבה חלודה :wink: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה!

חשבתי שזהה בין האדום לשחור SORRY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...