Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת דיבורית לרכב

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 4814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להתקין דיבורית לנוקיה 6100 ברנו מגאן בצורה שלא אצטרך לחורר את הדשבורד.

איזה דיבורית מתאימה להתקנה כזאת ? ואיפה (ובכמה...) ניתן לרכוש אותה ?

ואיך בכלל מבצעים התקנה ללא חירור הדשבורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הנייד הספציפי שלך, אבל כשהייתי בלונדון בפעם האחרונה ראיתי שם דיבוריות לרכב מבוססות blue-tooth (של נוקיה)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בכול רכב היום יש אופציה לעשות התקנה של דיבורית ללא קדיחות....עי" מיתקן לרדיו או פלח שיוצא מהקונסולה המרכזית ואם יש לך כסף מיותר אז אתה יכול להיתפנק בכרית מיוחדת שמותאמת במיוחד לדגם שלך

מאזדה 6 2.3 פרימיום בציר 048)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל להתקין דיבוריות, היום במילא כל שנה מחליפים פלאפון.

יש בנוקיה הזה רמקול, בשביל מה לעשות דיבורית? הכי טוב לעשות איזה סטנד למכשיר ולהשתמש ברמקול האינטגרלי, ברור שלא נוח כמו דיבורית אבל עדיף מהתקנות וחכ מחליפים מכשיר אז נתקעים.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר מקפליי..

ניתן להוסיף "פלח" שעולה 20ש"ח ואשר נכנס במרווח בין הHU למסגרת בדש',הצרה היא שהוא לוחץ על המסגרת החיצונית הדקיקה של הHU,הפתרון שמצאתי היה לקחת את המסגרת ועם מסור דיסק עדין בקוטר 1.5ס"מ(הוריקו)לחתוך פס דק ודרכו להשחיל את ה"פלח",אחרי זה תרכיב מה שתרצה על זה(קבוע,דיבורית)

DSC00214.JPG

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל להתקין דיבוריות, היום במילא כל שנה מחליפים פלאפון.

ללא ספק אתה צודק ב100 אחוז ואני פועל בדיוק באותה שיטה.

חבל על הזמן, אין לי כח להחליף כל חצי שנה דיבורית. בסף יהיה לי כזה קצר בחוטים, הרי כל התקנה מחוייבת בהתקנה של חוטים מחדש ומצולמת (לפחות באורנג') אז לדעתי ממש מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלח - כל חנות לאביזרי רכב

ד.רכב...כל רשת סלולרית או ת.מרכזית..(פחות מומלץ,ענין של אחריות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

:wink:שלום,

אני רוצה לשאול משהו בנושא התקנת דיבורית בלוטוס...

הייתה לי דיבורית באוטו ישן שלי, פירקו לי אותו ועכשיו אני רוצה להעביר אותה לאוט החדש (מזדאה לנטיס 323 שנת 2002), אני יכולה לעשות את זה לבד או שחייב להגיע לטכנאי התקנות דיבוריות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור מן האוב...

לצורך העניין,אם יש לך הבנה טכנית וידיים טובות אין שום סיבה שלא תצליח לעשות זאת בעצמך.

מדובר על חיבור המח למתח (שזה החלק הכי מורכב)

העברת כבל מיק' עד למיקום המיק' הרצוי(מגן שמש או במרכז חזית תקרת הרכב)

העברת כבל רמקול+רמקול למיקום רצוי(לרוב ממוקם בצד הנוסע)

את מח הדיבורית נהוג "להחביא" במקומת מסוימים על מנת שלא ייראו ולא ייגרמו לנזק.

שוב-רק אם אתה בעל ידיים וראש,כנס לעניין,אחרת-שלם סכום ותן לבעל מקצוע לבצע את ההתקנה.

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...