Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן קצרה בגולף GTI החדשה..

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 6711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצ'מפיון יש אחת (אדומה, חמש דלתות, DSG). החל ממחר היא תהיה בידיים של מיודענו בתקשורת, ולא תהיה זמינה לנסיעות מבחן של לקוחות למשך פרק זמן כלשהו.

בכל מקרה:

1) בפנים זו גולף, רק יותר: יותר אבזור, יותר כרום, יותר נאה. סביבת הנהג מצויינת ומתכווננת להפליא. אחת המכוניות היחידות שממש הרגשתי בהן נוח.

2) בחוץ זו גולף, אבל שונה לגמרי: נראית אגרסיבית, רוצחת. הרבה חלקים מושחרים (חלקי פנסים, גריל, כונסי אוויר.. לא חסר). תראה מצויין בלבן. אבל גם בשחור. או בכסף, או בכחול כהה, או בורוד עם פסים.

3) המנוע מדהים, אמנם לא ברוטאלי כמו באימפרזה WRX וכו', למשל, אבל יש לו מומנט כל הזמן. כן, כל הזמן. בכל הילוך, בכל מצב, לחיצה נותנת דחף מירבי, בלי שום טורבו לאג. כלום, נאדה. רק משיכה לינארית וחזקה, שדועכת מעל 5000 סל"ד.

4) ההגה חד ומדוייק, מעט קל כמדומני.

5) הDSG נפלאה כתמיד. זה אמנם מפחית מעט מחוויית הנהיגה ב10 אחוז מהזמן (במקרה הטוב), אבל מאוד מרגיע ב90 אחוז הנותרים, וחוצמזה, לדעתי, תיבה כזו מצויינת ולו רק בגלל שהיא משחררת את רגל שמאל לדברים חשובים באמת (כמו תמיכה בגוף בזמן בלימות וסיבובים).

6) אין ממש torque steer, אבל האוטו כן אוהב לחפש שקעים וחריצים בכביש בשעת האצה חזקה.

צריך לשים לב.

7) המתלים קשים, מרוסנים מאוד, אך לא חובטים כלל. במהירות נמוכה, אתה מרגיש כל דבר בכביש, אך בלי חבטות חדות שקורות במכוניות עם מתלים קשים מדי. הם פשוט מורידים את הedge מכל באמפ בכביש, ומשאירים לך את היתר. במהירות גבוהה, זה עוד משתפר. אני חושב שבהחלט הייתי יכול לחיות עם הנוחות שלה על בסיס יומיומי (בשמחה, אפילו).

לסיכום, זו ממש M3 לעניים. לא מושכת יותר מדי תשומת לב, נראית מעולה. בניגוד לEVO, למשל, היא תהיה כיפית גם בפקק של איילון ב8 בבוקר. אולי בצפון הייתי מעדיף משהו קצת יותר hardcore, אבל אין לי ספק שלחיי היומיום האומללים באיזור המרכז, זה ה-דבר. אלא אם אתה יכול לקנות M3, כמובן. מכונית פאן בכל אספקט אפשרי. גם ב242K, זו קניה מעולה לדעתי.

אגב:

* ריפודי עור הם תוספת של 20K, קסנון 10K בערך.

* 10K תוספת לחמש דלתות.

* נשארו עוד חמש דלתות בכסף וכחול כהה, נדמה לי 4 מכוניות בסך הכל, אחת בכל צבע.

לא יודע לגבי השלוש דלתות.

הזמנה נעימה.

(ולא, לצערי, לא הזמנתי כזו, אבל מישהו אחר כן - step forward אם בא לך).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכל יחסי, אני מניח. תסתכל על זה אחרת: כמה פאסאט נמכרו, שלא לומר טוארג?

תחשוב שכל אחד מהם היה יכול לנהוג בגולף GTI (בתוספת די קטנה במקרה של הפאסאט, ובחסכון מאוד גדול במקרה הטוארג). במצב העגום של ימינו, 242K זה לא חריג כלל (WRX עולה 220K כבר).

אגב, שלוש דלתות ידנית תעלה 224K.

יש לא מעט אנשים עם לא מעט כסף, הם פשוט בוחרים במכוניות הלא נכונות ;)

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט אנשים עם לא מעט כסף, הם פשוט בוחרים במכוניות הלא נכונות ;)
כמה שזה נכון! וד"א, אמרתי לחבר שלי, בעליה של קורולה 2006, שהם זרקו 120K לפח ואני ב-38K 'מביא' רכב הרבה הרבה יותר כיפי, מהיר ומיוחד. הוא לא הבין מה אני רוצה ממנו.

אבל אל תשכח שרוב האנשים לא חובבי הגה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד וההעדפות שלו.

לרוב יש 3 סוגי אנשים:

1 ההארדקור- רוצים את הרכב הכי מכוער, לא נוח, וולגרי ומהיר על הכביש, לא איכפת להם על ה4 חוליות שילכו להם אח"כ.

2 הארדקור חננים- רוצים אוטו מהיר, אך שישלב בין 2 העולמות, גם יחסי נוח וגם מהיר, פחות מההארדקור אבל עדיין שיהיה מהיר.

3 עדר הליסינג- התת קבוצה ששולטת בארץ, מעדיפים לקנות רכב שיהיה נוח, מרווח, חסכוני, אמין וזאת רק כדי להגיע מנקודה A ל-B במינימום תקלות וסיבוכים.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא נגד אף קבוצה ותת קבוצה, כל הקבוצות בסדר גמור, וכל אחד איך שהוא!

אלה 3 הפלחים העקריים בארץ, אני לא אומר יחידים.

ורועי- תודה רבה על חוות הדעת, הגולף אוטו מדהים לדעתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

224K על הכביש?

תוסיף לזה מיגון בשביל חברת הביטוח (בערך עוד 5K) ואגרות שונות - כנראה משהו כמו 230K על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*עושה צעד קדימה*

זה עדיין לא זה - בסה"כ שמתי מקדמה. ממש ממש נהנתי מהרכב. אגב, סך הכל יצא 257K (חמש דלתות, DSG ומיגון). הביטוח שניתן לי אצל סוכן צ'מפיון הוא כ- 11K (ללא תביעות בשלוש שנים האחרונות, על סמך הנחה שה-GTI תתומחר כמו Audi A3 2.0T). חבל שזה לא מגיע stock עם קסנון (התוספת של 10K לא כ"כ רצינית אבל זמן ההמתנה להרכבה מיוחדת, כשלושה וחצי חודשים, כן).

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*עושה צעד קדימה*

זה עדיין לא זה - בסה"כ שמתי מקדמה. ממש ממש נהנתי מהרכב. אגב, סך הכל יצא 257K (חמש דלתות, DSG ומיגון). הביטוח שניתן לי אצל סוכן צ'מפיון הוא כ- 11K (ללא תביעות בשלוש שנים האחרונות, על סמך הנחה שה-GTI תתומחר כמו Audi A3 2.0T). חבל שזה לא מגיע stock עם קסנון (התוספת של 10K לא כ"כ רצינית אבל זמן ההמתנה להרכבה מיוחדת, כשלושה וחצי חודשים, כן).

תתחדש :smile:

איזה צבע?

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10K בשביל קסנון?

בבמוו הטופ שבטופ זה 3 וחצי אלף שקל..

בכל מקרה לדעתי הסכום לא מצדיק למי שמחפש "ספורטיבית"

WRX תעשה את העבודה בצורה מושלמת .

הGTI הזאת , לא תימכר הרבה בארצינו, ויהיו מס' מועט ..

זה הצפי שלי :-) וחבל.

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקל במקום האימפרזה?

פעם היית באדר ההארדקור, מה קרה שהשתנית?

התרכחת?

;).

לא מצליח למצוא GT יד שניה וללא תאונות שלדה קשות!

ו-STI חדשה עולה מעל 340K :(

10K בשביל קסנון?! LOL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10K בשביל קסנון?

צודק גבר עדיין זו גולף לטוב ולרע.

אבל זו פשרה לא רעה ואפילו נחמדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10K בשביל קסנון?

1. 10K על קסנון לא נשמע לי מוגזם בהשוואה למחירים בארץ. תבדוק שוב בב.מ.וו, אני די בטוח שמדובר במשמעותית יותר.

2. הסכום מאוד מוצדק למי שמחפש "ספורטיבית", כי אפשר לחיות איתה בשלווה כל יום, בצורה הרבה יותר נעימה מWRX. אלא אם יש לך מכונית שעושה את העבודה יותר טוב בכסף הזה.

3. הGTI הזו תימכר ועוד איך. כל מי שנמאס לו מWRX-ים ושאר מכוניות מושכות ערסים, ירוץ לגולף הזו (לפחות עד שהמחיר שלה כמשומשת ירד אל אזור הדמדומים בו מצוי הערס אנין הטעם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. 10K על קסנון לא נשמע לי מוגזם בהשוואה למחירים בארץ. תבדוק שוב בב.מ.וו, אני די בטוח שמדובר במשמעותית יותר.

2. הסכום מאוד מוצדק למי שמחפש "ספורטיבית", כי אפשר לחיות איתה בשלווה כל יום, בצורה הרבה יותר נעימה מWRX. אלא אם יש לך מכונית שעושה את העבודה יותר טוב בכסף הזה.

3. הGTI הזו תימכר ועוד איך. כל מי שנמאס לו מWRX-ים ושאר מכוניות מושכות ערסים, ירוץ לגולף הזו (לפחות עד שהמחיר שלה כמשומשת ירד אל אזור הדמדומים בו מצוי הערס אנין הטעם).

גולף GTI לערס אנין טעם. זה המשפט הכי מגוכך ששמעתי בחיים. :drinking:

תגיד אתה בסדר/שפוי?:drinking: :drinking: :drinking:

בחיים שלי לא ראיתי ערס על STI אבל בחיים.

תמיד אלו מבוגרים מעונבים.

כל רכב שהמחיר שלו הופך בר השגה הופך להיות נפוץ בקרב כלל האוכלוסיה כולל ערסים.

כן גם במוו ומרצדס.

עונדות זה משהו אחר :) אבל סובארו?

מעבר לכך זו בסה"כ A3/סקודה אוקטביה מוגדשת בעטיפה אחרת (לדעתי ה-A3 נראית טוב יותר) תחליף ל-WRX או לכל רכב ספורטיבי אמיתי אחר היא ממש אבל ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...