Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי sava

אבירם שריד
שימו לב! השרשור הזה בן 6747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב להזהיר את כל החברים בפורום להתרחק מצמיגי SAVA

ולא לרכוש אותם בשום מצב ובשום מחיר אם אתם רוצים להנות מנהיגה חלקה .

לפני מס חודשים רכשתי 4 צמיגים עבור מכוניתי ו2 נוספים עבור הרכב של אישתי ומה לומר לכם עינוי...3

הרכב רועד כמו ויברטור... החל ממירות של 90 קמש. פניתי למתקין שום דבר דחף לי צמיגים של קלבר בעוד 500 ש"ח. ועדין הבעיה לא נפתרה.

כל דבר שהתבקשתי לעשות עי הפנצר מכר ביצעתי אבל לאחריות של היצרן שהיא כמו חתימה על הקרח.

והרכב עדין רועד ... איזון גלגלים בוצע ... כיוון נפרונט בוצע

נבדק ע"י כל המכונאים בסביבה הכל תקין. רק החברה טוענת שהצמיגים שלה מצויינים.

לכן אומנם הפסדתי 1500 ש"ח אבל אני אדאג שהיבואן יפסיד הרבה יותר...

אנא הזהרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כוונתך שצמיגי ה SAVA הוחלפו בקלבר והרעידות ממשיכות, כי אם כן אז לא הצמיגים אשמים.

למען נזהר כולנו, מי המתקין והיכן?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אנשים שנוהגים על צמיגי sava ולא מתלוננים

לאחרונה שמעתי גם שהחברה הסלובנית נקנתה ע"י goodyear

יכול להיות שהצמיגים הספציפיים שרכשת פגומים , זה לא אומר דבר על איכות הצמיגים ככלל

ציטוט של יו"ר חברת goodyear

We are very pleased to complete our purchase of Sava Tires," said Keegan. "Sava Tires and its quality products are playing an important role in our success in Europe." Sava Tires exports more than 80 percent of its production. The majority of its exports go to other European countries.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להזהיר את כל החברים בפורום להתרחק מצמיגי SAVA

ולא לרכוש אותם בשום מצב ובשום מחיר אם אתם רוצים להנות מנהיגה חלקה .

לפני מס חודשים רכשתי 4 צמיגים עבור מכוניתי ו2 נוספים עבור הרכב של אישתי ומה לומר לכם עינוי...3

הרכב רועד כמו ויברטור... החל ממירות של 90 קמש. פניתי למתקין שום דבר דחף לי צמיגים של קלבר בעוד 500 ש"ח. ועדין הבעיה לא נפתרה.

כל דבר שהתבקשתי לעשות עי הפנצר מכר ביצעתי אבל לאחריות של היצרן שהיא כמו חתימה על הקרח.

והרכב עדין רועד ... איזון גלגלים בוצע ... כיוון נפרונט בוצע

נבדק ע"י כל המכונאים בסביבה הכל תקין. רק החברה טוענת שהצמיגים שלה מצויינים.

לכן אומנם הפסדתי 1500 ש"ח אבל אני אדאג שהיבואן יפסיד הרבה יותר...

אנא הזהרו.

הריני שמח להצביע על כשל לוגי בין התנאים בהודעה לבין המסקנה.

תנאים :

צמיגים ישנים - אין רעידות

צמיגים של SAVA - יש רעידות

צמיגים של KLEBER - יש רעידות

מסקנה :

צמיגים של SAVA אשמים.

אני מצטער. הלוגיקה של מקולקלת. או שתסביר את עצמך או שתתנצל, כי אתה מאשים פה חברה סתם.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיך צודק בהחלט וההודעה אינה מובנת ואם הרעידות ממשיכות גם עם ה "קלבר" אז מה אתה רוצה מה- SAVA

אני חייב להוסיף עוד משהו,לפני מספר חודשים התקנתי צמיגי אליאנס ברכבי (בניסאן אלמרה) 250 ש"ח לצמיג כולל איזון והרכבה ומה לומר,פשוט מצויינים,מוצר כחול לבן מעולה שמתאים לרכבים משפחתיים מהשורה (לבעלי הפרארי,מזארטי ושאר המשופרות אולי כדאי לחפש צמיגים שעולים פי 3 או יותר אבל לכל השאר..קנו כחול לבן)... ולא,אין לי מניות,בני משפחה או חברים באליאנס אבל אני קצת פטריוט וכשיש מוצרים ישראליים טובים,נכון להמליץ עליהם :mm_yeah:

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עוד מישהו שנרשם לפורום כדי להשמיץ ללא שחר... מענין אם הוא יחזור לענות על הקושיות שלכם בכלל...

אני מציע להתעלם או פשוט למחוק את היציאה הלא מובנת הזאת, עד שהבן אדם יסביר מה SAVA עשו לו...או לציטוט יותר מדויק:

"לכן אומנם הפסדתי 1500 ש"ח אבל אני אדאג שהיבואן יפסיד הרבה יותר..."

בלי בושה...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להוסיף עוד משהו,לפני מספר חודשים התקנתי צמיגי אליאנס ברכבי (בניסאן אלמרה) 250 ש"ח לצמיג כולל איזון והרכבה ומה לומר,פשוט מצויינים,

אולי תפרט מה כל כך מצויין בהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק , אליאנס הוא יצרן ללא מגרש ניסוי אמיתי וכו' -מקדם שחיקה בשמיים , לא ממש מרשים.

ב-250 ש"ח לצמיג אתה קונה צמיג ברמה בינונית גבוהה מתוצרת מפעלים מוכרים ומוכחים כמו קלבר,קונטיננטל,גודייר, דנלופ וכו'.

לא רואה שום סיבה למה לקנות צמיג נחות ,גם אם תוצרת הארץ - באותו מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש צמיגי SAVA ואין שום רעידות במהירויות הרבה יותר גבוהות מ90 קמש הכל תלוי בהתקנה ובמצב הרכב עצמו. אחרי כשנה איתם אין בהם שום סדק ואין כמעט שחיקה (נורמלי לצמיג בן שנה) . ןכמו כן כמו שמישהו כתב פה הבעלי הבית ב SAVA זה GOOD YEAR. זהו צמיג בינוני אבל מספק בשביל נהג ממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את SAVA הייתי מדרג לכיוון הצמיגים בעלי האיכות הנמוכה , ולא בינוני.

לזכותו עומדים מחירו הזול (185/60/14 עולה בערך 150 ש"ח לצרכן) , אבל הן האחיזה , הן רמת הרעש והן השחיקה ברמה די נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק , אליאנס הוא יצרן ללא מגרש ניסוי אמיתי וכו' -מקדם שחיקה בשמיים , לא ממש מרשים.

ב-250 ש"ח לצמיג אתה קונה צמיג ברמה בינונית גבוהה מתוצרת מפעלים מוכרים ומוכחים כמו קלבר,קונטיננטל,גודייר, דנלופ וכו'.

לא רואה שום סיבה למה לקנות צמיג נחות ,גם אם תוצרת הארץ - באותו מחיר.

לא יודע מאיפה הנתונים על מקדם השחיקה של אליאנס,אינני מתכוון גם להתווכח שכן לא ערכתי בדיקות ומבחנים אך על הרכב שלי היו 4 דנלופים שגם כשהיו חדשים לא אחזו היטב ולא היו שקטים במיוחד,בנוסף הם התייבשו בקצב מפחיד ממש (ומדובר ברכב שחונה בחניון סגור כל יום כל היום ולא חשוף לשמש),האליאנס אינם אוחזים פחות טוב,להיפך נסעתי בקיץ האחרון עם רכב עמוס לעייפה(אורחים מארה"ב) בכל הארץ כולל כבישים מהירים ומפותלים והתחושה היתה טובה,הם גם שקטים יותר ולנהג "המשפחתי" הם (לדעתי) מספיקים בהחלט,ציינתי בהודעתי הקודמת שמי שמחפש יותר,לא באליאנס.

אינני חושב שמישהו כאן יעדיף ברצינות צמיג סיני/תיאלנדי/מזרח אירופאי על אליאנס ואם כן לבריאות...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההעדפה של צמיג עלום שם ו-PLIES היא על רקע כלכלי.

צמיגים ברמה של האליאנס נמכרים בסביבות 150-180 ש"ח.

אין סיבה להפרש מחיר כזה.

עם כל הכבוד לתוצרת הארץ.

המפעלים שהזכרתי הם בעלי ידע ומוניטין גדול בהרבה מאליאנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...