Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מע הזרקה מכנית בוש

דורוןא
שימו לב! השרשור הזה בן 6740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מחפש את החלק שבתמונה.מדובר על תרמוסטט שיושב על משאבת ההזרקה(מחלק)של מרצדס 280SE 1970

תודה למגיבים

DSCN1619.jpg

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבוב במוסכים בואדי ג'וז בירושלים יניב את החלק המבוקש - המוסכים מהווים מקור בלתי נדלה לחלפים למרצדסים ישנים.

(מערכת ההזrקה במכוניתך זהה לזו שב-164 שלי Bosch D-Jetronic)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבוב במוסכים בואדי ג'וז בירושלים יניב את החלק המבוקש - המוסכים מהווים מקור בלתי נדלה לחלפים למרצדסים ישנים.

(מערכת ההזrקה במכוניתך זהה לזו שב-164 שלי Bosch D-Jetronic)

תודה

אתה בטוח משום שהיסתובבתי שם די הרבי ....צרפתי את התמונה של המשאבה זה באמת כמו ב164-

DSCN0302.JPG

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת במרצדס היא מערכת מכנית ושונה מאוד ממערכת ה D-Jetronic האלקרטונית שהיתה מקובלת בסאאב, וולוו, פולקסווגן ופורשה. החלק שבתמונה הראשונה אכן מתאים למערכת המכנית. בעבר היה במוסך המרכזי של מרצדס בחוף שמן בחיפה, מכונאי שהכיר את המערכת על בוריה וידע לכוונה על עיוור. מי שיכול לעזור היום הוא מוסך "מרכז איילון" ברחוב גינוסר בתלאביב 03-6919025.

בהצלחה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

אין לי בעית כיונים יש לי רק חוסר בחלק שבתמונה חשבשתי לפרסם אולי יש למשהו חלק כזה (טרמוסטט) שוכב באיזה מקום לפני שאני מזמין מחו"ל

דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון,

נסה במרכז איילון לפי הפרטים שכתבתי. יש סיכוי טוב שתמצא אצלם את החלק.

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...