Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישות הביטוח למיגון הרכב

יניב921
שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע אני לוקח הצעות לביטוח מקיף.

הביוטוח דורש מיגון " המר " אשר מותקן באיתוראן אך לי אין אותו.

רציתי לשאול האם אני מחויב לבצע את המיגון בחברת איתוראן כפי שסוכנת הביטוח אמרה לי ?

אם אני אצהיר שיש לי מיגון כיצד יוכלו חברת הביטוח לוודא ?

האם רוב חברות הביטוח דורשות מיגון זהה אובסטנדרט מסוים ?

מה אתם ממליצים?

תודה ויום נפלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לשים מה שסוכנת הביטוח שלך אמרה לך.

כי זאת החברה שהביטוח עובד דרכה.

לפי שאתה מקבל את פוליסת הביטוח, אתה חייב לעבור בדיקת מיגון(בחינם) במקום מורשה, ושם הבודק ממלא טופס עם כל המיגון שיש לך ושולח אותו לחברת הביטוח.

לא כל החברות דורשות אותו מיגון, אבל בד"כ הוא דומה ונקבע לפי ערך וסיכויי הגניבה של האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הונדה סיוויק 99 3 דלתות 1400 סמק

חברת הביטוח שלי דורשת מיגון " המר " אשר מותקן באיתוראן. ישנם המון סוגי מיגון לאיתוראן : עלוקה פלם.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להתמקח עם סוכן הביטוח על המיגון הנדרש.

אני מכיר אישית מקרה של התמקחות שהביאה לביטול הדרישה לנועל מכסה מנוע.

המיגון הנדרש ע"י חברות שונות הינו בד"כ דומה, אבל לפעמים יש הבדלים. כמובן שמרצדס של חצי מליון תחוייב במערכת איתור (או שתיים...) בכל החברות, אבל ברכבים יותר עממיים יש על מה לדבר ואם יש לפחות קודנית ואימובילייזר מקורי זה בד"כ מספיק.

הפרוצדורה היא שמסכימים עם חברת הביטוח על המיגון הנדרש, הם מוציאים פוליסה, ונותנים לך זמן מוגדר (בד"כ שבוע) להתקין את המיגון לפי המפרט שלהם ולהגיע לתחנה מוסמכת שלהם לביקורת שהמיגון מותקן כמו שצריך (אפשר פשוט להתקין באחת התחנות האלו ואז כמובן מקבלים אישור) - האישור עצמו בכל מקרה לא עולה לך כסף.

לשים לב מה הדרישות בפוליסה הכתובה ושהן תואמות למה שסוכם עם הסוכן ולמה שמותקן באוטו - שלא יהיו פאדיחות אם הרכב ייגנב.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"איתוראן עם עלוקה" עבור הונדה 1400 מודל 1999? מישהו פה רוצה לאמר לך- "חביבי, לך לסוכן אחר. לא רוצה לבטח אותך" והוא לא יכול לאמר לך זאת באמצעות התעריף, משום מה.

חפש לך סוכן אחר. זול יותר וללא שגעון גדלות.

לידיעתך- אף חברת ביטוח לא יכולה להכתיב לך את יצרן המיגון ו/או המתקין ו/או את דגם המתקן הנדרש. אם יכריחו אותך- יש לך עילה לתלונה למפקח על הביטוח. יכולים להכתיב לך רק את רמת המיגון. השוק גדול- חפש לך את המתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"איתוראן עם עלוקה" עבור הונדה 1400 מודל 1999? מישהו פה רוצה לאמר לך- "חביבי, לך לסוכן אחר. לא רוצה לבטח אותך" והוא לא יכול לאמר לך זאת באמצעות התעריף, משום מה.

חפש לך סוכן אחר. זול יותר וללא שגעון גדלות.

לידיעתך- אף חברת ביטוח לא יכולה להכתיב לך את יצרן המיגון ו/או המתקין ו/או את דגם המתקן הנדרש. אם יכריחו אותך- יש לך עילה לתלונה למפקח על הביטוח. יכולים להכתיב לך רק את רמת המיגון. השוק גדול- חפש לך את המתאים.

בדיוק : לדוגמא הם מבקשים : קודן שתי ניתוקים אלחוטי, אתה יכול להתקין מטאור אתה יכול להתקין תמנון אתה יכול להתקין מלא חברות ומלא דגמים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...