Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם פילטר פתוח כ"כ טוב, למה הוא לא שם?

fiatempra
שימו לב! השרשור הזה בן 6767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתעתד להחליף את פילטר האויר לפילפט פתוח.

אבל התחלתח לתהות, אם הפילטר הפתוח כ"כ טוב, מדוע יצרני הרכת אינם מתקינים אותו מראש? הרי יחסית לשאר הרכיבים לא מדובר בתוספת מחיר היסטרית.

האם ישנם אי אילו חסרונות שאינני מודע להם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שותה יותר דלק ?! קישקוש.

אין פילטר פתוח בכל הרכבים מפאת עלות הפילטר.

אותו דבר תשאל למה לא כל הרכבים מגיעים עם צמיגי ספורט או עם ספויילר\פנסי עראפל\סנרוף וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

שאלתך מצוינת.

מסנן אויר פתוח טוב רק למי שמוכר אותו!!! לרכב הוא לא טוב !!!

מסנן אויר פתוח מאפשר זרימת אויר יותר חופשית המאפשרת אחוז קטן ביותר של שיפור בביצועים אבל!!!!

מיכיון שהוא פתוח הוא מאפשר לחלקקים מיקרונים כאבק לחדור לתוך חלל השריפה וגורם לנזק מיצתבר בשחיקה של הבוכנות והרנגים.

מבחינת עלות ביצור הוא לא עולה יותר מאשר בית מסנן אטום+כול המישתמע ומסנן.

אם הדבר היה טוב כבר מיזמן היה קם יצרן ומיצר אותו ומפרסם את זה, מיכיון שעוד לא קם יצרן לעשות את זה המבין יבין.

בקיצור לא מומלץ! היתרון ביחס לחסרון ברור לגמרי. (אני לא מכיר אף נהג שירצה לגרום נזק למנוע ריכבו ביודעין) והחנויות שמוכרות את האביזרים האלה לא מבנים כלום בתחום.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר תגובתו הנחרצת , המדוייקת וללא שגיאות כתיב(כמעט), והנכונה מאד, כל מי שיוסיף על תגובתו של בני ל.

בפעם הזאת יגרע מן האמת , ויחטוא בכך!

לדעתי לא יכול להיות ניסוח נכון יותר ממה שניסח בני ל. ויש לי הרגשה שמישהו אחר ניסח לו זאת(יתכן ושמר?)!!

בברכת חג שמח

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

מיכיון שהוא פתוח הוא מאפשר לחלקקים מיקרונים כאבק לחדור לתוך חלל השריפה וגורם לנזק מיצתבר בשחיקה של הבוכנות והרנגים.

בברכה בני ל.

ומה לגבי פילטר פתוח Inbox? גם הוא מאפשר לחלקיקים מיקרונים לחדור לחלל השריפה?

שי. :wink:

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן לא משתמש בפילטר אוויר פתוח בגלל שהוא רועש - והרי כ"כ הרבה השקעה מושקעת על הרכב כדי שיהיה שקט - בקיצור יצרן לא יוציא אוטו שעושה רעש של טרקטור אחרת הרכב לא ימכר .

בנוסף ,בטיפולים שוטפים במוסך לא ישבו הרי לנקות את הפילטר הפתוח ולשמן אותו אלא להחליף מהר לחדש ולהמשיך האלה .

כמובן שיש עוד המון שיקולים שבהם חייב להיות פילטר סגור כסטנדרט גם במכוניות ספורטיביות .

בקשר לסינון - פילטר אוויר פתוח מכותנה שמטופל ומשומן כראוי מסנן יותר טוב מפילטר סגור שמוכרים ב30 שקל מקרטון תוצרת טייוואן .

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא יכול להיות ניסוח נכון יותר ממה שניסח בני ל. ויש לי הרגשה שמישהו אחר ניסח לו זאת(יתכן ושמר?)!!

לדעתי לא יכול להיות ניסוח נכון יותר ממה שניסח צביקה ויש לי הרגשה שמישהו אחר ניסח לו זאת(יתכן ושמר?)!!

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא יכול להיות ניסוח נכון יותר ממה שניסח צביקה ויש לי הרגשה שמישהו אחר ניסח לו זאת(יתכן ושמר?)!!
לדעתי לא יכול להיות ניסוח נכון יותר ממה שניסח רז ויש לי הרגשה שמישהו אחר ניסח לו זאת(יתכן ושמר?)!!

:smile:

רוצים להמשיך...הבא בתור :razz: .

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שחברה בסדר גודל של k&n שמייצרת פילטרים לחברות ענק

תמכור מוצר שיהרוס את המנוע

התשובות / ניחושים של המלומדים פה לא ממש עוזרות

הנה כמה עובדות :

http://www.knfilters.com/facts.htm

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...