Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפוננטים בפורד פוקוס

elad1299
שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן וסהלאן חברים,

כידוע לכם אני נוהג על פורד פוקוס, ואני שוקל בכובד ראש לעשות קצת שינויים(עם כל משכורת שנכנסת :p).

אז ככה:

עד לפני עשר דקות חשבתי שיש לי בדלתות גודל רמקולים עגול ולא אובלי, מסתבר שטעיתי.

http://www.myfordfocus.com/images/how-to/audio/focus_audio.pdf

ולמי שמתקשה למצוא רשום ככה:

THE FACTORY SPEAKER PROVISION IS FOR A 6 X 8” SPEAKER.

WHEN INSTALLING AN AFTERMARKET 5 ¼ OR 6 ½ SPEAKER, A

SPEAKER ADAPTER IS REQUIRED. WE RECOMMEND THE SCOSCHE

SA68.

או במילים אחרות: הגודל שהיצרן קבע לרמקולים בדלתות הקדמיות והאחוריות הוא 6X8. למה? אלוהים יודע.

בכל מקרה, אני משער שרמקולים 6X9 לא יכנסו.(משער....)

ולסט קומפוננט אני אצטרך מתאם. מאיפה אני משיג מתאם כזה? סדר גודל עלויות פר יחידה?

שאלה שניה, אם אני קונה סט קומפוננט(חשבתי על הפולס של מורל), איפה אני ממקם את הקרוסאובר?

שאלה שלישית, אם אני רוצה לעשות איטום בדלתות - איך בדיוק אני פורש את הדיינאמאט? שהוא יכסה את כל הדלת חוץ מהרמקול(פנימית כמובן)? דהיינו - למסתכל על הדלת מפורקת יראה רק הדיינאמאט עם החור של הרמקול?

שאלה רביעית, בהתקנת קומפוננטים שכאלה, איפה מומלץ למקם את הטוויטרים שמגיעים עם הסט?

שאלה חמישית, אם אני רוצה לחסוך לעצמי את הכאב ראש ולשים רמקולים 6X9 - הדבר מומלץ בכלל? הרי זה "קומפוננט לעניים" לא? :p

שאלה שישית, טוב... זהו נגמרו לי השאלות בינתיים.

בתודה מראש,

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בערך חודש אחורה גם אני שאלתי ובסוף התקנתי קומפוננט מקדימה

אם ישארו לך שאלות תגיד לי

במקום לתת תגובה כזאת - לא עדיף לעשות עוד טיפה (הרי כבר הגבת) ולתת קישור לת'רד שפתחת?

לך הרי הרבה יותר קל למצוא את ההודעה שלך - מאשר לו....

גמח"ט.

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן וסהלאן חברים,

כידוע לכם אני נוהג על פורד פוקוס, ואני שוקל בכובד ראש לעשות קצת שינויים(עם כל משכורת שנכנסת :p).

אז ככה:

עד לפני עשר דקות חשבתי שיש לי בדלתות גודל רמקולים עגול ולא אובלי, מסתבר שטעיתי.

http://www.myfordfocus.com/images/how-to/audio/focus_audio.pdf

ולמי שמתקשה למצוא רשום ככה:

THE FACTORY SPEAKER PROVISION IS FOR A 6 X 8” SPEAKER.

WHEN INSTALLING AN AFTERMARKET 5 ¼ OR 6 ½ SPEAKER, A

SPEAKER ADAPTER IS REQUIRED. WE RECOMMEND THE SCOSCHE

SA68.

או במילים אחרות: הגודל שהיצרן קבע לרמקולים בדלתות הקדמיות והאחוריות הוא 6X8. למה? אלוהים יודע.

בכל מקרה, אני משער שרמקולים 6X9 לא יכנסו.(משער....)

ולסט קומפוננט אני אצטרך מתאם. מאיפה אני משיג מתאם כזה? סדר גודל עלויות פר יחידה?

שאלה שניה, אם אני קונה סט קומפוננט(חשבתי על הפולס של מורל), איפה אני ממקם את הקרוסאובר?

שאלה שלישית, אם אני רוצה לעשות איטום בדלתות - איך בדיוק אני פורש את הדיינאמאט? שהוא יכסה את כל הדלת חוץ מהרמקול(פנימית כמובן)? דהיינו - למסתכל על הדלת מפורקת יראה רק הדיינאמאט עם החור של הרמקול?

שאלה רביעית, בהתקנת קומפוננטים שכאלה, איפה מומלץ למקם את הטוויטרים שמגיעים עם הסט?

שאלה חמישית, אם אני רוצה לחסוך לעצמי את הכאב ראש ולשים רמקולים 6X9 - הדבר מומלץ בכלל? הרי זה "קומפוננט לעניים" לא? :p

שאלה שישית, טוב... זהו נגמרו לי השאלות בינתיים.

בתודה מראש,

אלעד

יש לי פורד פוקוס בעצמי ואני אענה לך על מה שאני יכול.

6 על 9 אתה לא תוכל למקום בדלתות אני אומר את זה גם מנסיון.

הגודל הסטנדרטי הוא 5 על 7 ולא רק 6 על 8 כמו שרשמת.

לי אישית יש 6 על 8 שמותקנים בדלתות האחוריות ואני די מרוצה מהם.

אין שום בעיה להתקין קומפוננט,אצלי מותקן אחד כזה ולא זכורה לי בעיה מיוחדת

בטח שלא היה צורך במתאם או מה שזה לא יהיה.

המיקום של הקרוסים אצלי - אחד איפשהו מתחת לתא כפפות והשני מעל הדוושות איפשהו

שם יש ים של מקום.

הטוויטרים יושבים על הדש ונראה לי שזה המקום הכי אידיאלי לפחות לבעלי פוקוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חביבי אני יעשה לך חיים קלים

יש לי פוקוס חדשה ואני בדרך להרכיב עליה מערכת דיי מושקעת SQ וטחנתי כבר הרבה חומר

תוסיף את האתר הזה למועדפים שלך, http://www.focusfanatics.com/

אני ממליץ לך בחום להרשם לפורום שלהם - הוא ממש טוב וכולל הרבה מאוד מידע שימושי עבורך, תסתכל במיוחד על הטרד הזה שפתח אחד האחראים, יש שם בין היתר את מה שאתה מחפש בצורה מאוד פרטנית. בנוסף אם תשקול מיקום בקיק פאנל תדע מראש שלדגם שלך של הפוקוס יש חברה שמייצרת קיק פאנל מיוחד שמתלבש במקום הקיק פאנל הסטנדרטי אצלך ויכול להכיל רמקול 6 ומשהו אינץ וטויטר 2 אינץ וזה מסדר אותך יופי מבחינת עלויות של בנייה אצל מתקין ויופי בתוך האוטו, זה נראה מקורי לגמרי. לי בדגם של ה-2006 זה לא ישב טוב והתבאסתי לגמרי על זה, עכשיו אני צריך לעשות בנייה מיוחדת על אוטו ליסינג BLAH!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מושג איך קוראים לחברה שמייצרת את הקיק פאנל הזה?

דגם? סדר גודל של מחירים?

עריכה: מצאתי משהו של חברה שנקראת Q-FORMS או משהו בסגנון...

בכל מקרה, המחיר שם (לא הבנתי אם זה ליחידה או לזוג) הוא 150 דולר. לא מעט. אבל נראה לי ששווה את הכסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה שחבל על הזמן

בטח ראית ב crutchfield, אתה יכול לקנות ב thezeb ב130 דולר או לחפש ב eBay פעם ראיתי חברה שמוכרת ב eBay את זה והיה רשום שהיא שולחת רק לארה"ב, לאחר שיחה עם הבן אדם בטלפון הוא הסכים לשלוח לארץ יחד עם חומר איטום, יכול להיות מאוד משתלם עבורך כי אין מכס על המוצרים האלו ואפשר להשיג ממש בזול מ eBay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...