Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ ל-A6 טורבו

msigal
שימו לב! השרשור הזה בן 6764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ושנה טובה!

במז"ט רכשתי השבוע A6 טורבו (1800, לא דיזל ולא 2700 לצערי). הרכב נוסע לא רע, אבל מורגש שחסר לו כוח לנסיעה בעליות (חיפאי, כידוע). במישור הוא דווקא נוסע היטב, ובירידה - פצצה :)

אז ככה - ממה שקראתי בפורום ניתן להעלות ל-180 עד 190 כ"ס, והמומנט לסביבות 25-27 קג"מ. הבנתי גם שגיא פרילינג הוא הטוב ביותר, למרות שההספק יהיה נמוך יותר (הצ'יפ של אפסולוט מוצא הספק ומונט עדיפים). השאלה שלי - האם למישהוא כאן יש נסיון עם גיא וממליץ עליו? מה המחיר הצפוי - המחיר זהה לכל מנועי VAG או שאאדוי, כמותג ה"יוקרתי" גם זוכים למחיר "יוקרתי"? והאם ב-A6 ההבדל יהיה משמעותי?

לגבי צריכת הדלק, אני מאמין שדווקא תוספת הספק בתנאים קיצוניים של עלייה לא מחייבת "סחיטת" הדוושה, ואז הצריכה לא תעלה או שתהיה עלייה מינורית. מה דעתכם?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, אל תלך ל E&A...

רק גיא!, מניסיון מר שלי ושל עוד כמה חברים.

גיא ישווה את המחיר וגם יוזיל, הסכום בין 1700-2000 שקל...

אין הבדל בין אאודי לפולקסוואגן .. אותו מחיר...

בהצלחה :-) ומברוק על האוטו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

רז - הבנתי שגיא יתן לי את כל התמורה כבר בפעם הראשונה... :)

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מניסיון שלי , רק גיא פרילינג , E&A שברו לי את הצ'יפ ולמזלי גיא תיקן ואפילו הראה לי את הנזק שנעשה עוד לפני שבכלל החל לעבוד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צריכת הדלק, אני מאמין שדווקא תוספת הספק בתנאים קיצוניים של עלייה לא מחייבת "סחיטת" הדוושה, ואז הצריכה לא תעלה או שתהיה עלייה מינורית. מה דעתכם?

מה שישפיע על צריכת הדלק זה לא כמה סנטימטרים לחצת על הדוושה אלא בכמה סל"ד המנוע ובאיזה לחץ גדישה נמצא כרגע המגדש. מכיוון שהצ'יפ לא משפיע על יחסי העברה של הגיר, או על סל"ד המנוע, מה שחשוב זה הגדישה.

המנוע המקורי מוגבל לגדישה לא גבוהה, שהיא בתחום העבודה החסכוני של המגדש.

הצ'יפ, מאפשר לך, להגיע לגדישה יותר גבוהה ולקבל יותר מומנט. גדישה זו גורמת למדחס לבזבז יותר ויותר אנרגיה על חימום האוויר ולא על האצת הרכב. כך שבאותם רגעים שאכן לחצת הרבה גז, ואכן המנוע מפיק יותר כוח מאשר בלי צ'יפ, באותם שניות המנוע יבזבז יותר דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...